Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2014 o 00:11, Ring5 napisał:

Instalowales z plyty czy sciagales ze Steama? Robiles sprawdzenie plikow? Mialem podobnie
z Shogunem 2, jak instalowalem z plyty - zero reakcji, sciagnalem przez Steama i dziala
normalnie.

Nom właśnie ze Steama, w sumie po ściągnęciu i przy instalacji jest taka sytuacja. Odpala się to okienko gdzie pokazuje kroki przed-startowe, instalacje DXa i takie tam. No i właśnie problem w tym że dochodzi do drugiego kroku (z czterech) instalacji vcredist i jak tylko coś tam z tym zrobi to okienko się zamyka, żadnego info o trzecim i czwartym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 11:04, Hubi_Koshi napisał:

Nom właśnie ze Steama


No to, niestety, nie pozostaje Ci nic innego, jak oddac mi swojego kompa (mozesz przeslac na swoj koszt, nie ma sprawy). Ewentualnie rzucic okiem na http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=808609&page=4 , tam opisuja identyczny problem i podaja rozwiazania. Moze cos zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W folderze z gra jest installscript.vdf mozesz go zedytowac i np.usunac 2 czy wszystkie "kroki/fazy" i wtedy przy uruchomieniu gry, bedza to pominiete, a rzeczy, ktore chce zainstalowac mozesz samemu zainstalowac, bo zwykle instalki softu tez sa w folderze z gra. Albo mozesz sprobowac uruchomic steama/skrot gry z prawami admina, jezeli uzywasz innego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 14:45, Sarinew napisał:

W folderze z gra jest installscript.vdf mozesz go zedytowac i np.usunac 2 czy wszystkie
"kroki/fazy" i wtedy przy uruchomieniu gry, bedza to pominiete, a rzeczy, ktore chce
zainstalowac mozesz samemu zainstalowac, bo zwykle instalki softu tez sa w folderze z
gra. Albo mozesz sprobowac uruchomic steama/skrot gry z prawami admina, jezeli uzywasz
innego konta?

Cóż używam konta głównego więc to raczej nie powinien być problem. Jeszcze próbowałem wystartować grę z folderu po prostu odpalając execa i wyskoczył mi następujący błąd "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0150002). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko mam bo przechodzę retribution po raz drugi :D Wydaje mi się że za pierwszym razem jak grałem Marinsami to miałem kapitana i ekipe z DoW II i Chaos rising, teraz jak gram mam appolla i inną ekipe, coś mi się pomyrdało czy jak ?? :D Wytłumaczy ktoś ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować