Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2009 o 23:00, Miniu napisał:

Tylko przez bug ktorego nie bedzie juz w pelnej wersji. Generalnie nie ma co nastawiac
sie na pojazdy choc dread nie zaszkodzi . Pewnie dalej bedzie krolowac taktyka aptekarz+kupa
asm gdy odbuguja tego herosa .


dzięki kolego mam nadzieję że pójdzie mi troszkę lepiej niż z CoH kiedy zacząłem grać w niego przez neta dopiero latem 2008 (dopiero wtedy mialem tak szybkiego neta) bo na początku miałem niezłe lanie aż do czasu grania PE.
dzięki wszystkim za rady!
W gierke pewnie zagram w poniedziałek (mmm preorder) ale jestem dobrej myśli mam nadzieje że wtedy umówimy się na mały sparing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem w UK wiec raczej szanse na to ze przyjdzie 20 jest u mnie mala . Dopiero dzis dostalem email ze przygotowuja sie do przesylki. Chetnie pogram nie tylko 1/1 ale jesli kolega z ktorym gralem w bete zdecyduje sie na zakup to takze 3/3 bo niestety granie z przypadkowymi ludzmi to mordega .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 22:08, Mroku21 napisał:

Będzie ok, patche do polskich wersji DoW''ów zawsze wychodziły równo z resztą.

Tylko do tej pory Down of War nie korzystał ani ze steam ani z Games For Windows Live, a to może wiele zmienić szczególnie jak patche nie będą udostępniane przez Steam tylko GFWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem odpowiedź od obsługi klienta:
"Nie będzie konieczności samodzielnego pobierania łatki – zostanie ona automatycznie pobrana przez Steam przed pierwszym uruchomieniem gry."
Tak więc można spokojnie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 2 dniowej grze w bete powiem tyle...

system doboru przeciwnika jest conajmniej poroniony. gram dwa dni, nie jestem super wymiataczem w strategie... a to mnie daje do ludzi, ktorzy maja w statach rozegranych 200 meczy z czego 180 wygranych.. ;/ no to ja dziekuje za taka mila i przyjemna gre, gdzie po minucie nie moge wyjsc z bazy...

jesli tego nie zmienia nie polecam tej gry nikomu chcacemu sobie ot tak od czasu pograc na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Of those Custom games, there is a significant amount of skirmish play against the AI. Judging from the popularity of comp-stomp, we are definitely going to be making major improvements to the AI in future patches this year.

buahaha, Reric robi multi pod COMP STOMPY. Jebać balans, AI musi dobrze grać w multi, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 01:25, Grond napisał:

buahaha, Reric robi multi pod COMP STOMPY. Jebać balans, AI musi dobrze grać w multi,
lol.


yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - jakbyś uważnie przeczytał zacytowany przez siebie fragment to byś zrozumiał iż w nim pracownik rerica mówi tylko że przy okazji patchów (liczba mnoga to jakiś postęp) będą ulepszać AI komputera. Z resztą to chyba dobrze jako iż komp zastępuje graczy którzy uciekli w grach zespołowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Z resztą to chyba dobrze jako iż komp zastępuje graczy którzy uciekli w grach zespołowych.
Tym lepiej, bo bywa lepszy niż gracz, który opuścił grę, chociaż grając w Simcity(co było przytoczone gdzieś już) przynajmniej walczy.

A co do podsumowania bety, to się nie dziwię, czemu WSE najczęściej wygrywał(my fav) - można nim ostro zharrassować unity i spowolnić capowanie u przeciwnika w 1v1. Grzejesz pod punkt genów od strony wroga i jedziesz, gdy sam innymi jednostkami capujesz całą mapę, podczas gdy przeciwnik stracił czas na pozbycie się WSE, który w końcu zrobił retreat po kilku minutach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 17:00, Teokrata napisał:

widać wyraźnie, że moja rasa (Eldar) i mój boahter (Warlock) to sama czołówka zwyciężających...
Space Marines i ich Force Commander sssą... tylko shotguns imba ;-P


Jak się okazało dane są z początków bety, czyli do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 17:00, Teokrata napisał:

widać wyraźnie, że moja rasa (Eldar) i mój boahter (Warlock) to sama czołówka zwyciężających...
Space Marines i ich Force Commander sssą... tylko shotguns imba ;-P


No ciekawe, daj mi takie same ceny za wojsko jakie Ty masz i wtedy zagrajmy ;p

Po za tym FC >>>> Warlock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 17:10, General Sturnn napisał:

> widać wyraźnie, że moja rasa (Eldar) i mój boahter (Warlock) to sama czołówka zwyciężających...

> Space Marines i ich Force Commander sssą... tylko shotguns imba ;-P

No ciekawe, daj mi takie same ceny za wojsko jakie Ty masz i wtedy zagrajmy ;p

Po za tym FC >>>> Warlock


jak go złapie... run FC, run !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2009 o 17:00, Teokrata napisał:

widać wyraźnie, że moja rasa (Eldar) i mój boahter (Warlock) to sama czołówka zwyciężających...

Space Marines i ich Force Commander sssą... tylko shotguns imba ;-P


Ja zawsze lubiałem gra eldarami a teraz w dwójce jeszcze bardziej. Mój bohater był Warp Spider Exarch... Najlepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój hero: Warboss - 3 miejsce. Nie jest źle :D. Orki też 3 miejsce, no cóż, przynajmniej nie szary koniec jak SM :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 18:03, General Sturnn napisał:

> jak go złapie... run FC, run !

No to nie wie co chcesz mu zrobic, uciekajac przed nim...


zwabić pod shurikeny, wyciąć banshee, wymicrować guardianami... jest kilka możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2009 o 18:27, necron1501 napisał:

Ja zawsze lubiałem gra eldarami a teraz w dwójce jeszcze bardziej. Mój bohater był Warp
Spider Exarch... Najlepszy :D


no słaby nie jest... choć mi bardziej do gustu przypadł Warlock...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby europa mogła zagrac w dawn of war 2 dopiero jutro jak odblokują steam ? Dostałem w pre orderze grę już dziś rano ale zaisntalowac nie mogę bo nie połączy z usługą steam by zarejestrować grę ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować