Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2009 o 15:47, Gol Galad napisał:

Czytałbyś posty trochę wyżej. Musisz poczekać aż do jutra, ponieważ dopiero wtedy będzie
premiera na Steamie. Wtedy dopiero będziesz mógł grać, po aktywacji klucza na Steamie.

Czytałem posty wyżej, ale nikt nie pisał czy instaluje mu się sama gra czy tylko steam.
Czasami zazdroszczę piratom oni nie muszą się bujać z takimi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
mam ten sam problem co wiekszosc z przedmówców ale pomijajac juz to
Moge zrozumiec wszystko ze THQ chcialo sobie ulatwic zycie i zrobilo multi na stemie ok
ale moze ktos mi wyjasni po kiego grzyba jeszcze potrzebny jest ten nieszczesny microsoft live przeciez to jest czyste samobójstwo i powielanie tego co juz jest w steme

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 16:57, Mroku21 napisał:

Na WL masz caly system wyszukiwania gier, w tym autodopasowania, znajomi, ranikngi itp.
Steam jest raczej alternaywą dla Securoma.


W stemie masz to samo znajomych grupy mozesz sobie znalezc dowolny serwer i wejsc na niego baz zalozyc wlasnyrankingi tez sa oczywiscie w zaleznosci od gr nie wiem tylko jak jest z autodopasowaniem ale mysle to tez jest do przeskoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki waszym postom mój komputer został uratowany przed przedwczesnym zgonem. Tak się wściekłem że mi steam nie przyjmuje klucza. Zastanawiam się jak osoba która nie ma neta ma grać w DoW2. O tym chyba nie pomyśleli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 17:10, MacieKBpl napisał:

Zastanawiam się jak osoba która nie ma neta
ma grać w DoW2. O tym chyba nie pomyśleli.

Masz na pudełeczku napisane, że gra wymaga dostępu internetu, kto nie myśli ten cierpi,. Ponad to DoW to przede wszytkim gra w multi, ten kto kupuje go tylko dla singla ma chyba za dużo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 17:14, Mroku21 napisał:

Masz na pudełeczku napisane, że gra wymaga dostępu internetu, kto nie myśli ten cierpi,.
Ponad to DoW to przede wszytkim gra w multi, ten kto kupuje go tylko dla singla ma chyba
za dużo pieniędzy.


Albo lubi grać w singla czy w skirmishe. Ja, gdy kupowałem vanilla DoW nie miałem netu. Dopiero od WA zaczęło się prawdziwe boogie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 17:16, Khai85 napisał:

Ech.. i zostaje nam czekać cały dzień, patrząc na pudełko =( Szkoda, ale co poradzić.


Nie jojcz. Daaawno temu, kiedy byłem z rodzinką w Austrii, kupiłem sobie ichnią wersję Warcrafta 2. Przez cały tydzień spałem z tą grą i gapiłem się na screeny z okładki, zanim wróciliśmy do Polski, gdzie czekał na mnie komp. Co więcej, kolejny tydzień zajęło mi odpalenie gry na 486 SX 33 i 4 Mb RAMu...

Ale jaka satysfakcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 17:17, Lord Avatar napisał:

> Masz na pudełeczku napisane, że gra wymaga dostępu internetu, kto nie myśli ten
cierpi,.
> Ponad to DoW to przede wszytkim gra w multi, ten kto kupuje go tylko dla singla
ma chyba
> za dużo pieniędzy.

Albo lubi grać w singla czy w skirmishe.


Dokladnie.
Ja w multi nie gram,bo jestem slabym graczem,w becie naprzegrywalem tyle,że nikt nie chciał ze mną grać ;)- po prostu nie wiedziałem z czym to sie je ;) - liczę,że pełna,polska wersja gry pomoże mi w jej opanowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 17:28, lis 23 napisał:

chciał ze mną grać ;)- po prostu nie wiedziałem z czym to sie je ;) - liczę,że pełna,polska
wersja gry pomoże mi w jej opanowaniu.

Jeśli mówisz o graniu w singla/kampanię jako wprwce do multi, to msue cię rozaczrować, bo to są zupełnie inne gry. W singlu mamy Diablo połączone z Commandos, a w multi RTSa (2.0 lol, halo teo xP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 17:32, Mroku21 napisał:

> chciał ze mną grać ;)- po prostu nie wiedziałem z czym to sie je ;) - liczę,że pełna,polska

> wersja gry pomoże mi w jej opanowaniu.
Jeśli mówisz o graniu w singla/kampanię jako wprwce do multi, to msue cię rozaczrować,
bo to są zupełnie inne gry. W singlu mamy Diablo połączone z Commandos, a w multi RTSa


ale zawsze mozna zakumac ktora ikonka jest do czego i jak sie ich używa :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 17:28, lis 23 napisał:

Dokladnie.
Ja w multi nie gram,bo jestem slabym graczem,w becie naprzegrywalem tyle,że nikt nie
chciał ze mną grać ;)- po prostu nie wiedziałem z czym to sie je ;) - liczę,że pełna,polska
wersja gry pomoże mi w jej opanowaniu.

Single to jedynie dowódca+3 drużyny Marines plus od czasu do czasu jeden Drednot. Zresztą nawet w poradniku (nie wiem czy jest on też w zwykłej, bo mam jedną z tych limitowanych) do gry z jednostek dostępnych w kampanii są tam jedynie wymienieni FC, tych 4 sierżantów i Drednot właśnie. O używaniu Predatora czy Terminatorów w kampanii można zapomnieć, więc nawet tego singla nie można traktować jako próby oswojenia się z jednostkami Marines. W sumie szkoda, że Relic nie zrobił normalnej kampanii, z tą namiastką bazy, która jest w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Sądząc z opisów II dnia ''Tygodnia z DoW II'', to w późniejszych etapach kampanii będzie możliwość dania TSM i ASM odpowiednich pancerzy terminatorskich. Ale nie wiem ile w tym prawdy. Sam żadnej książeczki nie posiadam, czekam tylko do północy aż mi przyślą klucz na maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pokazuje poradnik misji jest 33 więc całkiem sporo, niestety gry nie można aktywować. Czy wiadomo już jakiego czasu grę da się aktywować bo rozumiem że nie będzie to 00:00 ale jakaś 2-3 w nocy tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2009 o 17:36, Punischer napisał:


ale zawsze mozna zakumac ktora ikonka jest do czego i jak sie ich używa :)

Dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 17:59, PolishWerewolf napisał:

Hmm... Sądząc z opisów II dnia ''Tygodnia z DoW II'', to w późniejszych etapach kampanii
będzie możliwość dania TSM i ASM odpowiednich pancerzy terminatorskich. Ale nie wiem
ile w tym prawdy. Sam żadnej książeczki nie posiadam, czekam tylko do północy aż mi przyślą
klucz na maila :P

Uzbrojenie każdemu z 4 oddziałów będzie się dobierało w miarę postępu, w tym będzie też chyba jakiś pancerz terminatorski dla FC, ale tego nie jestem pewien. Tak czy inaczej to tylko inny pancerz, ale Terminatorów jako takich w kampanii nie ma.

Misji niby dużo, ale map jest niewiele. Po prostu do niektórych będziemy powracać, tylko jedynie cele i przeciwnik są inni. A zakończenie sądząc z poradnika to nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować