Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Możliwe. Ja jak mówiłem, sugerowałem się tym: http://www.gram.pl/art_8APeHO3_Tydzien_z_Warhammer_40_000_Dawn_of_War_II_dzien_drugi_strona_1.html , a dokładniej urywkami: 'Po pewnym czasie cała drużyna awansować może do rangi weteranów, co zwiększy ich umiejętności bojowe, oraz pozwoli na korzystanie z błogosławionych pancerzy Terminatorów.' odnośnie TSM i 'Oddział Wsparcia Sierżanta Avitusa może zostać także przeszkolony w używaniu pancerzy Terminatorów.' odnośnie ASM.

Polskiej wersji nie posiadam i posiadać nie będę, więc na jej temat i jej zawartości się nie wypowiadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek leci do sklepu na łeb na szyję po gorącego DoWa 2, potem do domu mało trampków nie pogubi. Odpala kompa ... odpala instalację ....i ZONK ..... pozostaje powiedzieć tylko jedno ... WIELKIE ŁAAA!!!

A sprzedawcy w sklepie za brak wzmianki o braku możliwości gry już dziś zrobił bym małe ... Zzapp! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 18:53, Bish0p napisał:

A sprzedawcy w sklepie za brak wzmianki o braku możliwości gry już dziś zrobił bym małe
... Zzapp! :D


To przecież nie wina sprzedawcy. Powinien wydawca poinformować nas o tym, a dopiero od Steama mogliśmy się o tym dowiedzieć i to dopiero dzisiaj. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, co jak normalni ludzie pójdą kupić grę jutro - w dniu premiery, a nie tak jak na przykład ja i inni, którzy nie wiedząc po co, zamówili/kupili/dostali grę przed 20stym lutego, oto mały poradnik:
Po zakupieniu swojej kopii gry należy otworzyć pudełko które można od razu wyrzucić razem z płytą cd - tak na marginesie - no chyba ze ktoś zbiera opakowania itp śmieci. Następnie szukamy wewnątrz cienkiej książeczki z napisem "Instrukcja" na odwrocie której znajduje się "klucz produktu". Resztę papierów wywalamy, w tym poradnik - ot tak żeby nie kusiło zaglądać ponieważ w środku prócz spoilerow fabuły znajduje się jedynie łopatologiczny opis przejścia gry (Kampania Space Marines) czyli poszczególnych, łatwych zresztą misji.
Odrywamy stronę z kluczem, zginamy na pól i wkładamy np do portfela - przyda się później. Po przyjściu do domu uruchamiamy Steam lub ściągamy i instalujemy, następnie klikamy na Games/Gry i wybieramy Activate a product on steam.../Aktywacja produktu w steam... i wpisujemy zachowany wcześniej klucz. Teraz możemy zniszczyć/wyrzucić/spalić stronę z kluczem - pozostaje nam od teraz pamiętać nasz login i hasło do Steama.
Samą grę ściągamy przez Steam - powinna pojawić się na liście w My games. Jeżeli ktoś tego wcześniej nie zrobił to przestawia Steam z języka polskiego na angielski: Plik-Ustawienia-Interjfejs. Chodzi o to, aby Steam pobrał nam grę w języku angielskim. Natomiast jeżeli pasują nam nazwy w stylu: "Zakonny Dowódca, Zbrojmistrz, Konsyliarz, Czcigodny Drednot, Szczelcy, Pancerwały, Karnifeks itd itp to zostawiamy jako język - polski.

Łaaaaaaaa!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie jak spolszczyli Konsyliazra i techmarine ;o Aptekarz i techniczny marin/Zbrojmistrz
grę nie wiem czy kupie zależy czy mi się chce iść do sklepu i zależy ile kosztować będzie C:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 20:22, Maciek2194 napisał:

Ciekawie jak spolszczyli Konsyliazra i techmarine ;o Aptekarz i techniczny marin/Zbrojmistrz
grę nie wiem czy kupie zależy czy mi się chce iść do sklepu i zależy ile kosztować będzie
C:


Zbrojmistrz i Konsyliarz dokładnie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro wybieram się po szkole do MM kupić Dawn of War 2 :). Nadal gram w 1 część (od premiery, z częstymi przerwami). Podoba mi się, że w 2 postawili na walkę a nie na budowanie... w 1 ludzie często grają broniąc się i ulepszając jednostki, potem rashują... mam nadzieje, że w 2 części zmysł taktyczny będzie na prawdę przydatny. Chodzi mi o tryb MP, SP mnie mało interesuje ;).

PS: Czy pogłoski o niedziałającym MP w PL wersji są prawdziwe?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 20:46, Grond napisał:

Techmarine przetłumaczyli jako "Zbrojmistrz"? O ku*wa...


"Kijbomberzy" też są dobrzy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 20:43, ja33no napisał:

w 1 ludzie często grają broniąc się i ulepszając jednostki, potem rashują...

blabla...jedno wyklucza drugie

Dnia 19.02.2009 o 20:43, ja33no napisał:

PS: Czy pogłoski o niedziałającym MP w PL wersji są prawdziwe?!

Pierwsze słysze, zresztą nikt nie może tego stwierdzić, bo grę będzie można uruchomić dopiero jutro ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Mam problem z instalacją gry
Dzisiaj zakupiłem w sklepie firmowym gram.pl Daw of War II i za cho.e nie mogę jej zainstalować...
Ale od początku wkładam płytę instaluje mi się STEAM - zakładam konto następnie prosi mnie o prowadzenie klucza gry... Wprowadzam i przez chwilę mam komunikat że następuje aktywacja i tyle wywala mnie bez słowa ze Steam i tak za każdym razem...

Proszę pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 21:16, Mroku21 napisał:

> w 1 ludzie często grają broniąc się i ulepszając jednostki, potem rashują...
blabla...jedno wyklucza drugie

Według mnie budynki + dużo jednostek = dużo raszowania, a mało jednostek = taktyka i liczenie się ze stratami :). Ale to jest moje zdanie i mogę się mylić, wszystko wyjdzie w praniu.

Dnia 19.02.2009 o 21:16, Mroku21 napisał:

> PS: Czy pogłoski o niedziałającym MP w PL wersji są prawdziwe?!
Pierwsze słyszę, zresztą nikt nie może tego stwierdzić, bo grę będzie można uruchomić
dopiero jutro ;p

Dowiemy się jutro, prawda. Jak zwykle ludzie lubią robić chaos i podają głupie informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 21:24, ja33no napisał:

Według mnie budynki + dużo jednostek = dużo raszowania, a mało jednostek = taktyka i
liczenie się ze stratami :). Ale to jest moje zdanie i mogę się mylić, wszystko wyjdzie
w praniu.

Ja tylk zwróciłem Ci uwagę na błędne rozumowanie. O rushu można mówić na początku, taki wjazd masą podstawowych jednostek. Jak sie ktoś kitra w bazie i zbiera wojo to ciężko to nazwać rushem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 21:20, Morfeusz55 napisał:

Witam Wszystkich

Mam problem z instalacją gry
Dzisiaj zakupiłem w sklepie firmowym gram.pl Daw of War II i za cho.e nie mogę jej zainstalować...
Ale od początku wkładam płytę instaluje mi się STEAM - zakładam konto następnie prosi
mnie o prowadzenie klucza gry... Wprowadzam i przez chwilę mam komunikat że następuje
aktywacja i tyle wywala mnie bez słowa ze Steam i tak za każdym razem...

Proszę pomóżcie...

Każdy tak ma, trzeba poczekać do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wymaga aktywacji w Steam''ie, dla Europy będzie to możliwe dopiero jutro rano. Wczęśniej DoW''a nie zainstalujesz.

European customers will be able to play, starting Friday morning (GMT).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 19:55, belciu napisał:

Samą grę ściągamy przez Steam - powinna pojawić się na liście w My games. Jeżeli ktoś
tego wcześniej nie zrobił to przestawia Steam z języka polskiego na angielski: Plik-Ustawienia-Interjfejs.
Chodzi o to, aby Steam pobrał nam grę w języku angielskim. Natomiast jeżeli pasują nam
nazwy w stylu: "Zakonny Dowódca, Zbrojmistrz, Konsyliarz, Czcigodny Drednot, Szczelcy,
Pancerwały, Karnifeks itd itp to zostawiamy jako język - polski.


Opis relatywnie zabawny, a co się tyczy wersji językowej - obyś miał rację, dobrze by się stało, gdyby ktoś fakt możliwości instalacji wersji angielskiej potwierdził.
Liczę na to, że w przypadku Empire:Total War taka opcja również będzie istniała, choć konsul CDP skonfudował mnie swoją odpowiedzią.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41817&pid=184

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 21:03, Jaracz napisał:

> Techmarine przetłumaczyli jako "Zbrojmistrz"? O ku*wa...

"Kijbomberzy" też są dobrzy. :D


<popłakał się>
Przynajmniej Konsyliarz a nie...aptekarz Zakonny ;o
Zbrojmistrz- da się jeszcze zjeść ale Kijobomberów już nie :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 21:48, Principes napisał:

Opis relatywnie zabawny, a co się tyczy wersji językowej - obyś miał rację, dobrze by
się stało, gdyby ktoś fakt możliwości instalacji wersji angielskiej potwierdził.


To nie tak. Nie będzie możliwości instalacji angielskiej wersji z płyty. Powinna być natomiast możliwość pobrania angielskiej wersji językowej ze steama po zarejestrowaniu cd-keya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować