Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2009 o 19:12, Kraju92 napisał:

Ja właśnie nie mam języka polskiego do wyboru. :<


I winisz Steam za to, że CDP pomylił klucze przeznaczone dla Polski z czeskimi?

Dnia 20.02.2009 o 19:12, Kraju92 napisał:

Znowu się ściągało i przestało, pokazało się "Rozpoczynanie pobierania". Za pierwszym razem przy 100% teraz przy 50%. Kurde! Co za partacze :/.


Najprawdopodobniej serwery są przeciążone, stąd te problemy. Znikną w kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:12, Principes napisał:

Najprawdopodobniej serwery są przeciążone, stąd te problemy. Znikną w kilka dni.

Pewnie masz racje. Obudzę się o 4 rano i spróbuje jeszcze raz, może w tedy będzie łatwiej... a chciałem sobie pograć w weekend [*].

EDIT:
Już się nie umiem doczekać jak na gry-online.pl umieszczą filmik komentujący tą sytuację. Ten z GTA 4 był całkiem zabawny ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To napisałem poprzednio:

Dnia 20.02.2009 o 19:25, Czedwik napisał:

U mnie jest podobnie, z tym, że coś się z grą popsuło gdy zamknąłem ją alt+f4 i teraz
znowu coś pobiera. Raz stanęło na 20% i wróciło do 2%. Zastanawiam się tylko czy warto
w ogóle czekać czy może zwyczajnie od nowa zainstalować.

No więc ciąg dalszy historii. Grę w końcu ponownie zainstalowałem bo aktualizacja się w kółko ponownie pobierała. I co się okazało? Po ponownym zainstalowaniu gry nie chce się ona uruchomić. Steam wyświetla, że gra ta jest w tej chwili niedostępna i aby spróbować ponownie później... Nie rozumiem co to ma znaczyć? Czy to wina Steama, że gra nie chce się tymczasowo uruchomić?

Edit: po kolejnej próbie uruchomienia, wyskakuje tym razem error od Relica, jak u Maciek2194.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:16, Maciek2194 napisał:

SUPRAJS :O Łoh za malutkie ale takie coś mi wyskakuje ;/

Mam dokładnie to samo. Własnie przeinstalowuję grę.
Zaraz mnie k&$%!! strzeli !
Po cholerę kupuje w pre-orderze jak to dziadostwo nie działa - nie wiem czy to steam coś spierdzielił, czy coś innego ale bliski jestem zrobienia sobie krzywdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba poczekać, aż gra zostanie wydana w Japonii?
Tak na serio to myślę, że serwery nie wytrzymały. Spróbuje w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:23, sakhar napisał:

> SUPRAJS :O Łoh za malutkie ale takie coś mi wyskakuje ;/
Mam dokładnie to samo. Własnie przeinstalowuję grę.
Zaraz mnie k&$%!! strzeli !

Tylko ciekawe czym to spowodowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:16, Maciek2194 napisał:

SUPRAJS :O Łoh za malutkie ale takie coś mi wyskakuje ;/

Mam to samo półtorej godziny temu jeszcze działało.
Panowie z relica poradzili co by integralność gry sprawdzić, nie dodali tylko że to rozwali zapisane gry :(
No takich jaj z grą to jeszcze nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie, przed chwilą miałem aktualizację ale przerwałem bo chciałem sobie pograć, nawet pojawiła się polska wersja do wyboru. Ale gdy teraz chcę odpalić mam ten sam error co maciek i nie wiem jak zrobić żeby mi pobierało. Po prostu pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:27, Tank25 napisał:

> SUPRAJS :O Łoh za malutkie ale takie coś mi wyskakuje ;/
Mam to samo półtorej godziny temu jeszcze działało.
Panowie z relica poradzili co by integralność gry sprawdzić, nie dodali tylko że to rozwali
zapisane gry :(
No takich jaj z grą to jeszcze nie miałem.

Ja też niedawno grę odpaliłem teraz nie umiem ;o bo takie gówienko jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:25, Maciek2194 napisał:

> > SUPRAJS :O Łoh za malutkie ale takie coś mi wyskakuje ;/
> Mam dokładnie to samo. Własnie przeinstalowuję grę.
> Zaraz mnie k&$%!! strzeli !
Tylko ciekawe czym to spowodowane

Czy przed pierwszym uruchomieniem gry pojawiło się okienko wskazujące na proces aktualizacji?
Bo po reinstalce pojawiło mi się coś takiego i może gra się wywalała bo nie była zaktualizowana?
Zaraz się dowiem :)
Niemniej po lekturze kilku postów wyżej to zdecydowanie nie to jest problemem.
BTW - sprawdzałem integralność plików i dalej była lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że cała Polska ma problem :/. Może już coś naprawiają... oby. Koniec narzekania bo nic już nie wnoszę do tematu, jeżeli jakimś cudem zadziała, to się z Wami tym podzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:28, Maciek2194 napisał:

Ja też niedawno grę odpaliłem teraz nie umiem ;o bo takie gówienko jest...

To jest tak nie profesjonalne, że aż chce mi się śmiać.
Jak można sprzedać taki bubel.
Dobrze że jeszcze Fallout 3 działa. (gone back to the wastelands,...... laughi''n).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:30, sakhar napisał:

> > > SUPRAJS :O Łoh za malutkie ale takie coś mi wyskakuje ;/
> > Mam dokładnie to samo. Własnie przeinstalowuję grę.
> > Zaraz mnie k&$%!! strzeli !
> Tylko ciekawe czym to spowodowane
>
Czy przed pierwszym uruchomieniem gry pojawiło się okienko wskazujące na proces aktualizacji?
Bo po reinstalce pojawiło mi się coś takiego i może gra się wywalała bo nie była zaktualizowana?
Zaraz się dowiem :)

Zainstalowałem zaktualizowałem1 update potem 2 i musiałem reinstalować z jakiegoś powodu później te same czynności potem wszytko ok ale gra jest niedostępna potem reinstal potem error reinstal i teraz error ale wcześniej odpaliłem grę po ang...nie pamiętam jak wiem, ze jeszcze jasno było ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:32, ja33no napisał:

No to widzę, że cała Polska ma problem :/. Może już coś naprawiają... oby. Koniec narzekania
bo nic już nie wnoszę do tematu, jeżeli jakimś cudem zadziała, to się z Wami tym podzielę.

Ci którzy ściągają grę tak nie mają...tylko Czemu Szalony Max gra po pl?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem co się dzieje, a to po reinstalacji wywala się ten Relicowy error, a to gra niedostępna, a teraz ponownie ściąga grę. Co się dzieje? Bo żadnego oficjalnego komunikatu nie widziałem, aby Steam miał jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wszystko dobrze działało. Pograłem sobie w kampanię. Zaliczyłem parę rozgrywek multi.
Chciałem język zmienić na angielski i popsułem ;P Ściąga jakies uaktualnienie, przerwać się tego nie da... i na dodatek steam się teraz chyba zawiesił.
A teraz się odwiesił i pisze że gra niedostępna. Paranoja po prostu. Jeśli tak ma wyglądać przyszłość gier, to ja chyba dziś wysiadam i poświęcam się ogrodnictwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oż cholera..widzę że tutaj niezłe jaja się dzieją :o. Hmm...mam nadzieję, że jutro jak będę instalował grę to nie będę miał zbyt wiele problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo, tego jeszcze nie miałem, teraz zaczął znowu coś pobierać tylko nie wiem co bo patcha już ściągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować