Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2009 o 20:42, sakhar napisał:

Mi się gra o dziwo uruchomiła.

Widocznie jesteś w czepku urodzony albo masz znajomości w Relic :)
U mnie wisi cały czas "rozpoczęcie pobierania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuck yeah! Czyli premiera się udała, pomyślcie sobie co zrobi koleś zainteresowany kupnem dow2 i wejdzie tutaj aby poczytać opinie. Po prostu zajebiście!!! Spędziłem pół dnia na instalacji, a teraz mi nie działa, nie mam zamiaru marnować znowu połowy dnia i reinstalować tego wszystkiego od nowa. Poczekam aż ktoś w końcu coś wymyśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:43, Maciek2194 napisał:

Czyli błędy to
1.Error
2.Wywalanie
3.Aktualizacja która się ciągle pobiera
4.Brak języka polskiego
Coś jeszcze?



Brak niektórych opcji ultra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:42, sakhar napisał:

Mi się gra o dziwo uruchomiła.

A ile razy pobrałeś aktualizacje? Ja już 4 raz, może coś w końcu zaskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:37, Astropath napisał:

A u mnie wszystko dobrze działało. Pograłem sobie w kampanię. Zaliczyłem parę rozgrywek
multi.
Chciałem język zmienić na angielski i popsułem ;P Ściąga jakies uaktualnienie, przerwać
się tego nie da... i na dodatek steam się teraz chyba zawiesił.

Przy jednej z moich kilku prób też to samo się zrobiło. Zmiana języka Steama lub zamknięcie gry alt+f4 może popsuć grę, i tak na zmianę albo w kółko się pobiera, albo wyskakuje Relicowy błąd, albo, że niedostępna w danym momencie.

Póki co ja robię ostatnią już próbę. Tym razem grę postanowiłem ściągnąć, a nie instalować z płyty.
Nie wiem czemu, ale za pierwszym razem wszystko dobrze działało i gra zainstalowała się z płyty bez problemów. Dopiero po jednokrotnym zamknięciu gry za pomoca alt i f4 gra się popsuła i zaczęła ściągać w kółko aktualizację, która na 20% cofała się do 0%...

A brak polskiego to tam żaden problem... Ja miałem grę po angielsku przy tej pierwszej i jedynej instalacji, która się udała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gdy zatrzymałem instalację patcha jest jakaś opcja, żeby ją wznowić? bo nawet mi się pojawił polski do wyboru, ale chyba muszę dokończyć instalację, da się to jakoś ręcznie zrobić>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:44, ja33no napisał:

> Mi się gra o dziwo uruchomiła.
A ile razy pobrałeś aktualizacje? Ja już 4 raz, może coś w końcu zaskoczy...

Pieprze to ściągam DoW2...po ang ale trudno poradnik jest w wersji beta się zapoznałem może później jak coś poprawią to pl wersje zainstaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możecie poczekać jeden dzień? Ja mam chociażby bug zwany "dystrybutor odwala manianę i nie dostarcza gry do żadnego ze sklepów w małej mieścince zwanej Łodzią" i czekam w najlepszym przypadku do poniedziałku. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:48, Jaracz napisał:

Nie możecie poczekać jeden dzień? Ja mam chociażby bug zwany "dystrybutor odwala manianę
i nie dostarcza gry do żadnego ze sklepów w małej mieścince zwanej Łodzią" i czekam w
najlepszym przypadku do poniedziałku. :d

Nie zazdroszczę, ja mam przynajmniej ładne "metalowe" pudełko na biurku i mniejszy portfel o 119 zł :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:43, Maciek2194 napisał:

> Mi się gra o dziwo uruchomiła.
Jakim cudem?

Nie wiem :)
Odinstalowałem, zainstalowałem jeszcze raz, pojawił się ekran aktualizacji i zaskoczyło. Ale nie cieszę się na zapas bo może zaraz się coś wysypie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi wywaliło że mam za mało miejsca na dysku żeby uruchomić grę, a mam 100 GB wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:15, Tank25 napisał:

Teraz mi wywaliło że mam za mało miejsca na dysku żeby uruchomić grę, a mam 100 GB wolnego.

Ja też tak miałem...teraz na nowo aktualizuj jeżeli nie podziała to ściągam lub poczekam do jutra może serwery się zwolnią czy coś :C
W tej chwili gra jest nie dostępna i coś ściąga...czemu się nie dziwie ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra kupiona - metalbox za 119 zł
Steam,zalogowany - game for windows live,zalogowany
co zrobić i w jakiej kolejności,żeby nic nie stracić i żeby gra działała?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako szczęśliwy nabywca edycji limitowanej, którą udało mi się kupić w sklepie gram.pl w metrze Centrum(po anulowaniu preorderu) mogę powiedzieć, że u mnie, instalacja gry, rejestracja itp. itd. przebiegły bez żadnych problemów. Trochę w kampanię się pograło , jak również pierwszy mecz na multi się zaliczyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować