Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2009 o 21:23, Łukasz 666 napisał:

Jako szczęśliwy nabywca edycji limitowanej, którą udało mi się kupić w sklepie gram.pl
w metrze Centrum(po anulowaniu preorderu) mogę powiedzieć, że u mnie, instalacja gry,
rejestracja itp. itd. przebiegły bez żadnych problemów. Trochę w kampanię się pograło
, jak również pierwszy mecz na multi się zaliczyło:)

LOL...T-T Jesteś 3-4osobą która gra chodzi...to czemu reszcie nie działa a to wywala a to pobiera a to brak polskiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:31, lis 23 napisał:

Ech,gdybym wiedział,że nie ma potyczek z kompem,to bym gry nie kupił ...

Są ;o tylko w trybie multi...hostujesz i walczysz z kompem ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:46, Czedwik napisał:

Póki co ja robię ostatnią już próbę. Tym razem grę postanowiłem ściągnąć, a nie instalować
z płyty.
Nie wiem czemu, ale za pierwszym razem wszystko dobrze działało i gra zainstalowała się
z płyty bez problemów. Dopiero po jednokrotnym zamknięciu gry za pomoca alt i f4 gra
się popsuła i zaczęła ściągać w kółko aktualizację, która na 20% cofała się do 0%...


Ciekawe, że u różnych osób gra całkowicie inaczej się zachowuje, przez co wszelkie rady nie są wiele warte. Ja np teraz u siebie grę odinstalowałem, zainstalowałem ponownie, spatchowałem w 15 minut i działa bez zarzutu (i do tego, o dziwo, tym razem jest po angielsku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O,to fajnie
a poradzi ktoś,jak się wziąść za instalację gry?,co najpierw zrobić?,który kod wpisać i gdzie? - i żeby gra była po Polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:34, Astropath napisał:

> Póki co ja robię ostatnią już próbę. Tym razem grę postanowiłem ściągnąć, a nie
instalować
> z płyty.
> Nie wiem czemu, ale za pierwszym razem wszystko dobrze działało i gra zainstalowała
się
> z płyty bez problemów. Dopiero po jednokrotnym zamknięciu gry za pomoca alt i f4
gra
> się popsuła i zaczęła ściągać w kółko aktualizację, która na 20% cofała się do 0%...


Ciekawe, że u różnych osób gra całkowicie inaczej się zachowuje, przez co wszelkie rady
nie są wiele warte. Ja np teraz u siebie grę odinstalowałem, zainstalowałem ponownie,
spatchowałem w 15 minut i działa bez zarzutu (i do tego, o dziwo, tym razem jest po angielsku).

Jakim cudem 15 min pachtowałeś jak ja 1 patch ściągam 30 min a drugi z2h :O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:34, Astropath napisał:

Ciekawe, że u różnych osób gra całkowicie inaczej się zachowuje, przez co wszelkie rady
nie są wiele warte. Ja np teraz u siebie grę odinstalowałem, zainstalowałem ponownie,
spatchowałem w 15 minut i działa bez zarzutu (i do tego, o dziwo, tym razem jest po angielsku).

No dokładnie, mi gra niemal z każdą instalacją coś innego się działo. A tym razem instalowałeś z płyty czy ściągałeś? Ja grę miałem po angielsku np.(co mi wcale nie przeszkadzało, ale przestała działać po wspomnianym alt+f4), a za następnymi razami to tak jak już pisałem - różne rzeczy :) ja tym razem próbuję przez Steam ściągać, może będzie tym razem w końcu ponownie działać (niestety to długo potrwa, nie to co z płyty). A jak znowu nie - no to już naprawdę nie wiem co z tą grą robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:36, lis 23 napisał:

O,to fajnie
a poradzi ktoś,jak się wziąść za instalację gry?,co najpierw zrobić?,który kod wpisać
i gdzie? - i żeby gra była po Polsku.


A e.limitowana czy zwykła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:40, Czedwik napisał:

> Ciekawe, że u różnych osób gra całkowicie inaczej się zachowuje, przez co wszelkie
rady
> nie są wiele warte. Ja np teraz u siebie grę odinstalowałem, zainstalowałem ponownie,

> spatchowałem w 15 minut i działa bez zarzutu (i do tego, o dziwo, tym razem jest
po angielsku).
>
No dokładnie, mi gra niemal z każdą instalacją coś innego się działo. A tym razem instalowałeś
z płyty czy ściągałeś? Ja grę miałem po angielsku np.(co mi wcale nie przeszkadzało,
ale przestała działać po wspomnianym alt+f4), a za następnymi razami to tak jak już pisałem
- różne rzeczy :) ja tym razem próbuję przez Steam ściągać, może będzie tym razem w końcu
ponownie działać (niestety to długo potrwa, nie to co z płyty). A jak znowu nie - no
to już naprawdę nie wiem co z tą grą robić.

Jeżeli teraz nie pójdzie to na noc daje żeby ściągnęło ;o<ziewa>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc Szalony Max bardzo dobry post. Mam edycje kolekcjonerską wszystko sciągneło i zainstalowało się bez problemu. Dodatkowa zawartość także jest, patrz post Maxa:) Kampania ... no cóż byłem sceptycznie nastawiony ale pograłem chwile i po prostu wgniata w fotel:) Klimat, jest krwawo, widowiskowo, eksterminuje sie zastępy zielonych flaków i to czego sie bałem po becie, muzyka po prostu wgniata... Tak więc po 4 misjach w kampanii, gorąco polecam naprawde przekonałem się do tej gry:) Teraz naprawdę czuje sie elitarność adeptus astartes dodatkowo mającymi duzo skilli i ciekawych zabawek:)
A i gram po Polsku;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System zaufania reric Online stwierdził, że konfiguracja waszego sprzętu, oraz kraj pochodzenia i narodowość nie spełniają standardów systemu Windows Live.

Brawo dla CDP za wydanie gry w PROFESJONALNEJ POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ W CZECHACH

Brawo dla Relica za wypuszczenie na rynek gry, w którą nabywcy nie mogą pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:37, Maciek2194 napisał:

Jakim cudem 15 min pachtowałeś jak ja 1 patch ściągam 30 min a drugi z2h :O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Może wpływ na steama mają jakieś inne programy, może jakiś spyware, może porty poblokowane... nie mam pojęcia. Za pierwszym razem wszystko było ok i teraz też. Gra się zainstalowała (z płyty), odpalam grę, uruchamia się małe okienko patchera na środku ekranu, po piętnastu minutach pasek dochodzi do końca i gra działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:43, Slova napisał:

System zaufania reric Online stwierdził, że konfiguracja waszego sprzętu, oraz kraj pochodzenia
i narodowość nie spełniają standardów systemu Windows Live.

Brawo dla CDP za wydanie gry w PROFESJONALNEJ POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ W CZECHACH

Brawo dla Relica za wypuszczenie na rynek gry, w którą nabywcy nie mogą pograć.



Po prostu spieprzyli tą grę bo inaczej tego mówić nie można, dobrze że CDP to szybko naprawił i można już grać normalnie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:43, Slova napisał:

System zaufania reric Online stwierdził, że konfiguracja waszego sprzętu, oraz kraj pochodzenia
i narodowość nie spełniają standardów systemu Windows Live.

Brawo dla CDP za wydanie gry w PROFESJONALNEJ POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ W CZECHACH

Brawo dla Relica za wypuszczenie na rynek gry, w którą nabywcy nie mogą pograć.

yyyyyy???? info?? Ale w betę graliśmy przecież...to po kij byłą premiera w europie?;o

Kraju a działa Ci wszytko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:46, Maciek2194 napisał:

Kraju a działa Ci wszytko ok?


Nadal się ściąga update, ale myślę że będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:46, Maciek2194 napisał:

> System zaufania reric Online stwierdził, że konfiguracja waszego sprzętu, oraz kraj
pochodzenia
> i narodowość nie spełniają standardów systemu Windows Live.
>
> Brawo dla CDP za wydanie gry w PROFESJONALNEJ POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ W CZECHACH

>
> Brawo dla Relica za wypuszczenie na rynek gry, w którą nabywcy nie mogą pograć.

yyyyyy???? info?? Ale w betę graliśmy przecież...to po kij byłą premiera w europie?;o

Kraju a działa Ci wszytko ok?


Z betą było mniej pierdzielenia się, niż z pełną wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować