Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2009 o 13:36, Xantor napisał:

> podobno nie mozna w kampani iw multi player rekrutowac nowych jednostek to prawdfa

> ?

A podobno firefox ma wbudowany słowniczek dzięki czemu można ni robić tylu błędów prawda??



no dobrze ale można rekrutować jednostki w tej grze czy nie ? to głupio korzystać z wyznaczonego oddziału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 14:46, orzech76 napisał:

no dobrze ale można rekrutować jednostki w tej grze czy nie ? to głupio korzystać z
wyznaczonego oddziału

Rekrutować nie można w singlu, nowych bohaterów i oddziały dostajesz wraz z rozwojem fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 11:50, Xantor napisał:

> A co polecacie do zakupu, jak ktoś chce kupić wersję limitowaną. No bo nie wiem
co wybrać?

Jedynym godnym polecenia zachowanie jeśli ktoś chce kupić wersję limitowaną jest zwalczenie
w sobie tej żądzy i zakupienie wersji normalnej. Bo koło 30 zł za metalowe pudełko to
trochę dużo.


No różnica w ceniu u mnie wsklepie to tylo 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 12:05, Gol Galad napisał:

> Jedynym godnym polecenia zachowanie jeśli ktoś chce kupić wersję limitowaną jest
zwalczenie
> w sobie tej żądzy i zakupienie wersji normalnej. Bo koło 30 zł za metalowe pudełko
to
> trochę dużo.
[...]

Co do ekwipunku - bierz co chcesz, te przedmioty i tak w kampanii są tylko na początek,
potem są do tylko do wyrzucenia. xP


Ale dlaczego-możesz to rozwinąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jedyny przedmiot z tej Limitowanej Edycji który może się przydawać przez całą grę to tzw. ''Kunsztowne granaty'' Ariergardy. Można je dać Tarkusowi, a zwykłe np drużynie szturmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
zastanawiam się nad kupnem Dawn of War II i mam pytanie w związku z tym: czy jest już jakieś grywalne demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 16:26, dulak napisał:

Hej,
zastanawiam się nad kupnem Dawn of War II i mam pytanie w związku z tym: czy jest już
jakieś grywalne demo?

Dema nie ma i nie wiadomo czy będzie. Była za to ogólnodostępna beta, kto nie skorzystał ma pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Banalne pytanie. Czy podczas "skoku" na inną planetę tracę turę (dzień)? Gram od piątku w DoW-a II, ale nie zwróciłem na to uwagi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 16:46, Lex napisał:

Banalne pytanie. Czy podczas "skoku" na inną planetę tracę turę (dzień)? Gram od piątku
w DoW-a II, ale nie zwróciłem na to uwagi. :P

Nie tracisz dni na podróże między planetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przejrzałem swoje archivmenty i zastanowiła mnie jedna rzecz, nie odblokowało mi osiągnięcia za ukończenie kampanie na poziomie "Sierżant" - okej poziom może i ułomny ale wykonane to wykonane.
Reszta archivmentów jak np zrobienie swojej armii odblokował a się bez problemu.
Miał ktoś może podobny przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopiero wlasnie otrzymalem swoja edycje dawn of war z ekwipunkiem snajpera. zainstalowalo mi i usiluje uruchomic to wyskakuje blad steam i mowi ze gra nie jest dostepna i prosze sprobowac pozniej...co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też nie zalicza acziwków za zakończenie kampanii? Właśnie sobie ukończyłem na primarchu, podsumowanie, creditsy i potem menu. Patrzę na profil, a tu jak nie było tak nie ma... :/

Patrząc na to co jest na forum dowa to częsty problem ze zdobywaniem osiągnięć za zakończenie kampanii. : d
http://community.dawnofwar2.com/viewtopic.php?f=45&t=13046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde nie wiem co jest grane. Musiałem zrobić format dysku i zainstalowałem grę na nowo. Pobiera mi się poprawka ponad 130 KB/s i przez 10 minut się 1% dopiero pobrał. Nie miałem takiego problemu przedtem. Ktoś coś wie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 19:09, Kerigun napisał:

Qrde nie wiem co jest grane. Musiałem zrobić format dysku i zainstalowałem grę na nowo.
Pobiera mi się poprawka ponad 130 KB/s i przez 10 minut się 1% dopiero pobrał. Nie miałem
takiego problemu przedtem. Ktoś coś wie ??

Też tak miałem po reinstalu gry, pomógł kolejny reinstal steam-a i gry, dopiero zaczęło normalnie iść.

RadeXMaster

Niestety musisz wyinstalować grę, potem steam-a i zainstalować wszystko jeszcze raz. Czasami taki błąd się robi.
Potem gra powinna Ci pobrać 2 patche.
PS Przyzwyczaj się do takich wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 19:09, Kerigun napisał:

Qrde nie wiem co jest grane. Musiałem zrobić format dysku i zainstalowałem grę na nowo.
Pobiera mi się poprawka ponad 130 KB/s i przez 10 minut się 1% dopiero pobrał. Nie miałem
takiego problemu przedtem. Ktoś coś wie ??

Prawdopodobnie miałeś jakiś błąd w instalacji i całą grę Ci ściągał ze steam-a dlatego tak wolno szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 19:09, Kerigun napisał:

Qrde nie wiem co jest grane. Musiałem zrobić format dysku i zainstalowałem grę na nowo.
Pobiera mi się poprawka ponad 130 KB/s i przez 10 minut się 1% dopiero pobrał. Nie miałem
takiego problemu przedtem. Ktoś coś wie ??


Możliwe że ściąga Ci się polska wersja gry, która zajmuje prawie 1 GB. Do tego dochodzą 3 patche do gry, które trochę zajmują, więc nie dziw się że będzie Ci się długo ściągać, to nie wina Steama, ani gry, musisz tylko cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hłeh, też szukam bo by mi sie przydał na sesje Dark Heresy ale na razie nigdzie nie ma, ani do kupienia ani na mniej oficjalnych źródłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować