Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

No DoW2 zakończony...aż mi się łeska w oku kręci...ale mniejsza o to. Za kampanie daje 10/10. Nie wiem czemu cda dało tak mało...no ale trudno. Grało mi się wybitnie dobrze...klimatycznie...b.fajnie. IG ciekawie zrobiona...i co za tym idzie będzie jeszcze lepiej w dodatku...recenzja i moje przeżycia na sajce umieszczę...
Mój wynik kampanii to Templariusz Zagłady, 47405 pkt...troszkę mało mi się wydaje...ale co tam ważne że fajnie się bawiłem przez 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zgodziłbym się z tą opinią. Eldarzy pare razy na początku rozgrywki dali mi w kość, co innego że szybko się otrząsnołem i im niezły wpier*** z resztą drużyny wpuściłem (było 3 marines na 3 eldarów). Mają świetnych władców upiorów (najleprza jednostka krocząca w grze) Awatara Khaina też niczego sobie. Lance świetlne mają b duży zasięg i zadają odpowiednie obrażenia. Bunshe nie są złe mogą dać niezłego kopa ( o ile zaatakują z zaskoczenia). A i marines są też bardzo dobrze wyważeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja uważam że gwardzistów zrobiono perfekcyjnie (pod względem wizualnym) rzeczywiście wyglądają jak w tych wszystkich albumach (poprwacie mnie jak się mylę). Ale jestem ciekaw jakby ich zbalansowali. Bo albo by gwardziści mieli solidną siłę ognia albo musiałoby ich być bardzo wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eldarzy są nieżli jak się umie nimi grać , drednoty są lepsze od władcy upiorytu bensze szybko padają.Zato platformy z uzbrojeniem mają świetne i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca sie z tymm zgodze jak sie umie grać eldarami to są bardzo silni, a platformy u nich mogą być podstawą w bitwie są o wiele tańsze nirz marinsów a lanca świetlna to jedna z najsilniejszych broni na pojazdy i ma ogromny zasięg.Czarna dziura wymiata piechote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz eldarzy zbytnoi już na geji nie wyglądają,tyranoidami dowódca kopacz jest najciekawszy a carnifexy sa silne ja hyba walczyłem z 2 ulepszonymi carnifexami w ciernistych zbrojach czy jakoś tak awatarem khejna z lekką pomocą działa zakrzywiającego,nie było łatwo.Zjechali awatarowi troche ponat połowe punktów życia ale udało mi się je skośic jego specjalnym atakiem mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eldarami trzeba się po prostu nauczyć grać.Fakt faktem są dobzi ze wsparciem np w 3v3 w 1v1 może być mały problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem z ek dowa ze nie mogę uzyskać ekwipunku niszczyciela, wchodzę na GfWL i tam wpisuje cd key i pisze ze błędny, a ja chce mój set niszczyciela

plz jak ktoś wie co zrobić niech odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz jest przypisywany do konta. Czy aby na pewno klucz błędny? Czy to błąd wyskakuje, że nie można zrealizować(wtedy to spróbuj na innym kompie na tym samym koncie)? Może masz zarejestrowany już, wchodzisz w moje media i wybierasz historię ; p

Adrios1
Eh... Nie będę tego komentował. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze ciac cytaty i zostawiac tylko te, na ktore bezposrednio sie odpowiada. Ostatnia strone poprawilem, mam nadzieje, ze drugi raz robic tego nie bede musial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie trybów walki. W DoW była możliwość ustawienia sposobu w jaki jednostka/oddział ma walczyć - walka wręcz, na dystans, tryb agresywny, atak na budynki. W DoW II beta widziałem jedynie możliwość jednorazowego wyboru ataku, nie było "przełącznika". Jak to jest w pełnej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 10:39, PolishWerewolf napisał:

Nie istnieje on.

Nie rozumiem czemu tak wszystko uprościli? Przecież ta opcja była dobra, grając w betę wkurzało mnie właśnie to, że musiałem ciągle kontrolować aby np. mój ulubiony Władca Upiorów podszedł do piechoty zamiast strzelać z daleka :/

[edit] "Za kucyka!' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie o to nie pytaj, czemu tak zrobiono. Opcja to jest faktycznie irytująca, ale cóż... Taka polityka Rerica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sobie w ramach treningu przed rozgrywkami w sieci odpaliłem kilka razy walkę na SI i doszedłem do wniosku iż okej może i FC z kampanii nie ma zbyt wiele do przewodzenia ale mogli by mu dać odgłosy z multi podczas misji.
Co to za wódz który nie wygłasza żadnego patetycznego wezwania do walki nie wspominając o tym iż nie mówi kompletnie nic, no chyba że porozumiewa się telepatycznie ze swoimi współtowarzyszami broni.
Mam nadzieję że może ktoś z Relica wpadnie na taki pomysł i dorzuci te odgłosy do trybu single w którymś patche.

Z trybów walki dobre rozwiązanie było w DOW1, wybrało się czy jednostka walczy wręcz, na odległość czy najpierw wali w dal a jak wróg się zbliży wystarczająco blisko to przechodzi w close combat.
Obecne rozwiązanie potrafi nieco zirytować nawet w kampanii gdzie np FC walnąć wroga mieczem łańcuchowym czai się od niego metr i wali z pistoletu boltowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:08, Wielki Bubba napisał:

Bo oni chcą stworzyć grę dla casuali, którą kupi najwięcej osób. Więc ją cały czas upraszczają.

W pewnym sensie tak ale, z drugiej strony system osłon i to że np Drednota jakiegoś nie zniszczysz skoncentrowanym ostrzałem z bolterów sprawia że, gra zyskuje trochę "komplikacji"...
Zmniejszenie ilości jednostek na polu walki (co tyczy się w szczególności SM), wymaga intensywniejszego myślenia taktycznego, co i gdzie posłać. Jednym słowem robią grę łatwiejszą w obsłudze, ale nadal skomplikowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować