Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2009 o 12:58, Eldar09 napisał:

ciekawi mnie jak gra wypada na tle graficznym, fabularnym pomoże ktoś ?

Przeczytaj moją ocenę gry na gramsjacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2009 o 12:58, Quinti napisał:

Hmm drednota nie ulepszysz w lancę świetlną. To jest duża zaleta władców upiorów są w
miarę uniwersalni.

Nom niby tak ale lance nie opłaca się brać władca jest najlepszy w walce wręcz a ta lanca nie jest aż tak silna jak na platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 01:10, Adrios1 napisał:

W dow 2 masz mało ;]

to nie moj profil podalem jako przyklad, ewentualnie dowod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 01:17, Adrios1 napisał:

Tu nawet tej gry nie masz ;P

Gosciu 3 pozycja jak wół jes dawn of war ;] sam tej gry nie mam bo 1 mam za slabego kompa a po 2 nie wiem czy jest on dostepna na x-boxa stad tez moje pytanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2009 o 13:44, libero85 napisał:

> pytanie to dlaczego nie moge zalogowac sie do windows Live?? zmienilem przedchwila
region
> na UK i nadal pisze ze moj windows live id przynalezy do nieobslugiwanego regionu...pomocy.......

Napisz im z konta emailem o pomoc i wyjaśnij o co chodzi tylko z polskiej strony twojego konta xbox (strona internetowa i sie zaloguj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 01:32, miodus napisał:

Wiec jesli zna ktos odp na moje pytanie to byłbym wdzieczny ;) pzdr


DoW 2 jest tylko na PC, gemboje i psp. na Xboxa nie zrobiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 01:31, Adrios1 napisał:

Napisz im z konta emailem o pomoc i wyjaśnij o co chodzi tylko z polskiej strony twojego
konta xbox (strona internetowa i sie zaloguj)


To chyba nie do mnie , ja sobie poradzilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 01:47, Grond napisał:

> Wiec jesli zna ktos odp na moje pytanie to byłbym wdzieczny ;) pzdr

DoW 2 jest tylko na PC, gemboje i psp. na Xboxa nie zrobiom.

a to lipa :| jestes tego pewna ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 12:55, miodus napisał:

> DoW 2 jest tylko na PC, gemboje i psp. na Xboxa nie zrobiom.
a to lipa :| jestes tego pewna ?:P


Nie pierwsza to gra i nie ostatnia. Trzeba było zainwestować w PC zamiast w konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 19:25, Grond napisał:

lol wut? Rasa dostaje nerfa, a ty mówisz jej papa? pr0.


nie powiedziałem im jeszcze "pa pa" po prostu przechodze drugi raz kampanię na primarchu bo bardzo mi się taka odmiana od multi podoba, potem może pogram innymi rasami dla rozrywki... w oczekiwaniu na patcha ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 13:20, GanD napisał:

> ciekawi mnie jak gra wypada na tle graficznym, fabularnym pomoże ktoś ?

Co tu pisać o grafice? W Internecie jest mnóstwo screenów i filmów prosto z gry. Wejdź
sobie np. na www.gametrailers.com i obejrzyj kilka. Natomiast o fabule możesz poczytać
w recenzjach, a tych jest już całkiem sporo:
http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/warhammer40000dawnofwar2?q=warhammer
I z tego co przeczytałem, nie jest najlepiej. Zresztą nie ma się co dziwić, kampanie
w pierwszej części i dodatkach były do bani, więc można się było tego spodziewać. I ja
osobiście teraz mam problem, bo miałem cichą na dobrą fabularnie pseudo-rpg kampanię
(skoro już na taki system postawiono), a tu nic z tego (jak w większości rtsów obecnie...
:/). Na samo okrojone z rozbudowy bazy i nie zbalansowane multi na razie szkoda mi pieniędzy.
Chyba poczekam na tańszą serię.

dzięx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 00:21, Adrios1 napisał:

Eldarami trzeba się po prostu nauczyć grać.


nie o to chodzi... nie zrozumiałeś mnie chyba... po ostatnim patchu 3 podstawowe (czytaj główne) jednostki Eldarów zostały znerfowane, Guardiani mają mniejszy zasięg i obrażenia, platformy mają dużo mniejszy zasięg a banshee damage, znerfowali też Egzarche oraz Warlocka i jest to bardzo odczuwalne w pojedynkach 1vs1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 20:10, Quinti napisał:

DoW II w Multi nazwałbym rts-em, natomiast w single sam nie wiem czym.


Ech... single w DOW II to kolejne wcielenie "Dark Omen" czy "Chaos Gate" i to jest DOBRE bo jest inne od multi
multi w DOW II podobnie jak w starym DOW nie ma typowo RTSowego wydobywania surowcow, nie ma tez budowania setek "farm", setek "wieżyczek" czy spamowania setek jednostek i wlasnie dlatego gram w ta gre a nie w Starcrafta czy Warcrafta, DOW II z założenia miał być inny od gier Blizzarda i jest - dlatego go kupiłem ;-))) przypomina bardziej takie gry jak poniewierana przez was Company of Heros, przełomowe Ground Control czy World in Conflict. To, że DOW II nie przypomina Craftów czy C&C nie znaczy, że nie jest RTSem! Gram w takie gry od samego początku czyli Dune II i jestem znudzony "turtlowaniem" baz, rushowaniem SCVkami czy spamowaniem stek mutalisków albo tysięcy zerglingów... chcę odmiany i DOW II nią jest - dlatego uważam go za najlepszego RTSa w jakiego grałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam nadzieję, iż któryś z szanownych forumowiczów będzie w stanie mi pomóc.
Podczas zakładania konta na Games for Windows Live (w celu gry w Down of War 2 oczywiście), w okienku w którym powinny pojawić sie znaki konieczne do poprawnego przeprowadzenia rejestracji (screen w załączeniu) nie pojawia mi sie zupełnie nic (wyskakuje błąd). Nie pomaga odświeżanie strony oraz komenda "pokaż obraz". Prosze o informacje, czy spotkaliiście sie już może z podobnym problemem ?? Jeżeli tak, czy wiecie moze jak ten problem rozwiązać ?? Dostaję już białej gorączki bo nie mogę bez tego zagrać nawet w kampanię single player. Będę wdzięczny za pomoc.

20090301153701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane. Popieram w 100%. DOW2 jest inny od gier blizza, inny niz wszyscy oczekiwali, inny nie znaczy gorszy. Rozgrywka jest dynamiczna, nie ma przestojów, kampienia. Klikologi typu jedna probka, druga probka, nnta probka. Pierwszy gate, nty gate. Jest inna, dynamiczna i ihmo bardzo dobra. Jezeli ktos szuka czegos innego w rtsach niz szybkie klikanie w celu budowy jak najwiekszej iloscu jednostek i farm powinien zagrac z 20,30 gier na multi i wtedy oceniac...
Ja mimo tego ze oczekiwałem wiecej jedynki w dwójce przekonalem sie do niej dość szybko;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować