Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2009 o 14:05, Nagaroth napisał:

A i zapomniałem o jeszcze jednej rzeczy która niesamowicie mnie denerwowała w DoW 2.
Eldarzy chcą poświecić ludzkie planety żeby uratować swój Statkoświat. Generalnie pomysł
fajny, ale czemu kurwa Ulthwe który stacjonuje koło Oka Terroru i nijak mu Tyranidzi
nie grożą?

Może przewidzieli, że w jakiś CUDOWNY sposób tyrki polecą prosto tam? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 14:05, Nagaroth napisał:

A i zapomniałem o jeszcze jednej rzeczy która niesamowicie mnie denerwowała w DoW 2.
Eldarzy chcą poświecić ludzkie planety żeby uratować swój Statkoświat. Generalnie pomysł
fajny, ale czemu kurwa Ulthwe który stacjonuje koło Oka Terroru i nijak mu Tyranidzi
nie grożą?

To w ogóle nie zostało wyjaśnione. Myślę, że dali Ulthwe tylko dlatego, że to jest taki stale pojawijący się Craftworld w tej serii, jedynie w podstawce jedynki mieliśmy Biel-Tan, a dalej już cały czas Ulthwe. Może Relic daje ich ciągle, bo chce z nich zrobić takiego jednego z głównych wrogów, z którymi walczą Krwawe Kruki. Zresztą Ulthwe w poprzednich częściach mieli zawsze obsesję na punkcie zniszczenia Nekronów (tudzież użycia innych ras, aby wykonały za nich część brudnej roboty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 18:47, Nagaroth napisał:

Przecież Czedwik napisał że Nekronów

W dow2 tyranidów lub ludzi jak kto woli (wszyscy eldarzy nie nawidzą nakronów,mieli z nimi jakąś pradawną wojne,czy coś takiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze primo: pisz bardziej po ludzku bo już w ogóle nie rozumiem o co ci chodzi
Drugie primo: Eldarzy nie nienawidzą Tyranidów, w DoW 2 po prostu chcieli bronić swój Statkoświat (jak już mówiłem absurdem jest to że Relic wstawił Ulthwe)
Trzecie primo: doskonale wiem czym była Wojna w Niebiosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 23:09, Ecko09 napisał:

Jak wygląda co- op? 2 graczy dostaje po 2 drużyny czy każdy ma po 4?


Każdy po 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 23:14, Jaracz napisał:

> Jak wygląda co- op? 2 graczy dostaje po 2 drużyny czy każdy ma po 4?

Każdy po 2.


Aha. A co do tego achievmenta za przejście misji wyłącznie strzelając. Jeśli ja np. będę tylko strzelał, a kumpel walczył wręcz to mi zaliczy aczika? Czy obaj wtedy musimy tylko na dystans walczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, mój kolega kupił sobie w czwartek DoW2 i po instalacji gry oraz aktualizacji jak uruchamia grę to pisze mu: "Ta gra jest niedostępna". Może sobie jedynie menu oglądać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 15:21, fearlord napisał:

Mam pytanie, mój kolega kupił sobie w czwartek DoW2 i po instalacji gry oraz aktualizacji
jak uruchamia grę to pisze mu: "Ta gra jest niedostępna". Może sobie jedynie menu oglądać
;/

Moglbys jasniej napisac ? W Menu gry? W Steamie ? Widzi Space marine w menu glownym gry?
Jesli tak to potrzebuje konto Live na kraj ktory jest obslugiwany (np Uk lub USA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 17:01, fearlord napisał:

W menu a jak kliknie np. kampanie to wyskakuje mu ten komunikat

Mus zalozyc konto w Live na inny kraj niz Polska .
edit np z tego linka www.xbox.com/en-GB/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że "ciekawe" rzeczy dzieją się ze Steamem. Dzisiaj po 18 normalnie sobie grałem, a obecnie nie da się gry uruchomić. Steam wyświetla komunikat, że "Serwery Steam są w tej chwili zbyt zajęte, by zająć się twoją sprawą. Spróbuj ponownie za kilka minut."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:05, Czedwik napisał:

Widzę, że "ciekawe" rzeczy dzieją się ze Steamem. Dzisiaj po 18 normalnie sobie grałem,
a obecnie nie da się gry uruchomić. Steam wyświetla komunikat, że "Serwery Steam są w
tej chwili zbyt zajęte, by zająć się twoją sprawą. Spróbuj ponownie za kilka minut."

Mi właśnie jakiegoś patcha ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyszedł jakiś patch? Bo mi się nic nie pobiera. Normalnie do konta jestem zalogowany, i jedynie gry się nie da uruchomić przez taki komunikat właśnie. Jeśli wyszedł jakiś patch to może po prostu serwery im nie wyrabiają jeśli teraz masa ludzi ściąga go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:13, Czedwik napisał:

Czyli wyszedł jakiś patch? Bo mi się nic nie pobiera. Normalnie do konta jestem zalogowany,
i jedynie gry się nie da uruchomić przez taki komunikat właśnie. Jeśli wyszedł jakiś
patch to może po prostu serwery im nie wyrabiają jeśli teraz masa ludzi ściąga go?


Też tak mam, szlag mnie trafia już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem stronkę community do DoW2 i faktycznie - patch 1.1.3. Dość duży z tego co widzę, bo niezbyt szybko się pobiera. Naprawia on między innymi jakiegoś buga z kampanii i buga z capem w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Addressed a Population Cap issue where during reinforcement, the final unit reinforced charged twice the population cap to the player. *NOTE* – This is part of 1 of a 2 part fix. There are still a few edge cases where the bug could occur. They are however, rare and require intended exploitation in order to recreate. Our next patch will completely resolve this issue but requires further testing and certification

Fixed an issue where users with the top end video cards were unable to select Ultra settingg

Fixed a Fatal Scar error in Mission D (Angel Forge)


Nemezis i Czedwik zobaczcie czy nie macie wylaczonego przypadkiem autoupdatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować