Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

czy ktos inny ma dziwną muzykę przy mapie wyboru misji, oddzialow itd? Brzmi jakby byla ze studni. W czasie misji i w menu glównym jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 01:30, Konował napisał:

A co do balansu...Relik nie umie go zrobić, albo lubi wkurzać graczy (czasami myślę że
mocno prawdopodobne jest to drugie). Przyzwyczaiłem się już do imb ;P. Ja wyczekuję dodatku
bo nie mogę się doczekać Chaosu(no i nowe mapki...). Moja główna armia to Orkowie, ale
poboczna to Chaos. Myślałem że drugą z pobocznych to będzie Tyr, ale coś mi nie pasuje
ta rasa. No i kampania mam nadzieję że będzie dla Orków, cholera, oby pojawił się Gorgutz
:>.


myśle że jeśli 28 graczy w top 50 to IMBAnidy to nie ma balansu... jasne, że dobry ork/eld/sm poradzi sobie ze średnim Tyrkiem ale kiedy kolesie są na podobnym poziomie to IMBAnidy -> ALL ja osobiście oczekiwałbym małego buffa do damagu dla banshee, szczelców i skautów, przywrócenia większego zasięgu shurikenów, zwiększenia hp rangerów (300/3 to jakiś żart), zas nerff dla Tyranid Warriorów, zwiększenie kosztu Carnifexa (prąd!), redukcja dmg ASM na pojazdy bo obecnie po UPach jadą nawet Drednota (sic!) w close combat, nie rozumiem też dlaczego Taksy biją "gołego" Warlocka czy nawet Banshee w zwarciu - wtf ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 15:56, Teokrata napisał:

myśle że jeśli 28 graczy w top 50 to IMBAnidy to nie ma balansu... [...]

Mogę tylko przytaknąć...Balansu nie ma - trzeba zmian. Zobaczymy co przyniesie kolejny patch.
Dodałbym jeszcze zwiększenie pancerza/hp dla Predatora/Szaberczołga, strasznie łatwo padają imo jak na czołgi.

Czedwik
Faktycznie misje rozgrywane małymi oddziałami nie pasują do Gwardii czy Tyrków. Relik będzie miał zagwozdkę jak to rozwiązać. Oby nie poszedł na łatwiznę i zrobił identyczną kampanię, bo to byłoby dość naciągane.
A Gorgutz myślę że nie pojawił się w podstawce dwójki, bo do niego nie pasuje żeby się dał manipulować jakimś homo :D. Poza tym widać jakąś zależność, podstawka 1 i 2 - Gabriel Angelos, co przyniesie pierwszy dodatek? To jasne że Gorgutza xP.

Ecko09
Tak, tylko na Viście mogą być Ultra. Co prawda słyszałem, że jak się coś pogrzebie w plikach to da się to na XP ustawić, ale tylko słyszałem o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2009 o 16:43, Konował napisał:

Faktycznie misje rozgrywane małymi oddziałami nie pasują do Gwardii czy Tyrków. Relik
będzie miał zagwozdkę jak to rozwiązać. Oby nie poszedł na łatwiznę i zrobił identyczną
kampanię, bo to byłoby dość naciągane.


żeby to miało ręce i nogi Relic musiałby zwiększyć liczebność wszystkich oddziałów
IMHO 3 marines w składzie to jakaś nie codexowa fanaberia, 4marines + sierżant jak w starym DOWie by już jakoś wyglądało, podobnie 6 guardianów/banshee + dowodca niby jedna jednostka więcej ale już jakoś tak lepiej i dużo łatwiej by to można było zbalansować z takimi liczebnymi armiami jak Tyranidzi, Gwardia czy Orkz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 14:56, Ecko09 napisał:

Detale Ultra są zarezerwowane tylko dla Visty czy co?

A to od kiedy by niby były? Ustawiasz w steamie opcję uruchamiania i tam wklepujesz -disable32bitcheck . Następnie cieszysz się ultra detalami... xd
Quinti
Po części naprawia popcap bug. Jeszcze robię testy, ale najwidoczniej jest naprawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 14:56, Ecko09 napisał:

Detale Ultra są zarezerwowane tylko dla Visty czy co?


Na lepszych kartach już da się ultra ustawić, ale w każdym razie:
Wchodzisz na steama, prawym klawiszem na DoW2 i "właściwości". Klikasz na "Ustaw opcje uruchamiania" i wpisujesz "-disable32bitcheck". Powinno działać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 20:13, Ecko09 napisał:

LOL! Co jest grane?! Czemu nie dostałem achievmenta za ukończenie kampanii?!

Nikt nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 20:16, PolishWerewolf napisał:

> LOL! Co jest grane?! Czemu nie dostałem achievmenta za ukończenie kampanii?!
Nikt nie dostał.


Jak to nikt nie dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 20:19, PolishWerewolf napisał:

Tak to. Achievement jest tylko i wyłącznie na liście. Nikt na razie go nie otrzymał.


Hmm...Może nie wolno tych napisów końcowych przyspieszyć, aby go otrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 20:13, Ecko09 napisał:

LOL! Co jest grane?! Czemu nie dostałem achievmenta za ukończenie kampanii?!

Ogólnie to niezwykle częsty problem i występuje u prawie wszystkich graczy(niektórzy otrzymali, ale niewielu). Trzeba czekać na fix, a jak chcesz się dowiedzieć więcej to zapraszam na forum dowa - http://community.dawnofwar2.com/ .

btw Też się ładnie wpieniłem kiedy skończyłem kampanię na primarchu i było WTF, gdzie acziw. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 20:51, Gol Galad napisał:

>


Przynajmniej z innymi aczikami nie ma problemów. No może oprócz tym za pokonanie bossa poniżej 1 minuty, kilka razy to zrobiłem ,ale dopiero za ostatnim razem mi zaliczyło tego aczika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:36, Kojdeś napisał:

Witam mam pytanko. Jest jakiś sposób na masówkę taktycznych marines? Bo deczko imba są.

Imba to oni na pewno nie są(a spam jest trudny - pomyśl jak pozwoliłeś przeciwnikowi na spam), w końcu to 500 req za sqad, a w całości ok. 650r + 45-55 ene za full upy. W skrócie podam jako takie kontry na nich.
Tyrki - łapiesz ich w CC mięchem i po pozostałymi jednostkami ich ubijasz. Ważne jest trzymanie ich odpowiednio w CC. W zależności od tego w co są wyposażeni, flamery - lol, wiedz, że grasz z newbie, plasma - łap w cc z nim wystrzeli rippery/gaunty , wykańczasz gościa, ml - też w cc i fexa tutaj jest trudno używac, kitowaniem nietrudno go jadą. Chociaż najważniejsze jest to - JAKIM CUDEM POZWOLIŁEŚ IM NA SPAM MAJĄC IMBA KONTROLE NAD MAPĄ(jak miałeś ravenera to zmieniaj rasę).
Orki - Choppa em boyz! <jaki można mieć nimi problem z SM?>
Eldy - tutaj mają ciężko, jednak jak masz fs - to z upami doom + fortune oraz WL + shees albo same WL(możesz z nich zrezygnować zostając tylko z shees, ale WL z fortune to terminator, fex nawet uciekać powinien) , potem grzejesz w T3, d-cannony robią rzeź, wystarczą dwa strzelające na zmianę(4 strzały = 1 squad tsm dead). Przy innych bohaterach doskonały pomysł to użycie Rangerów + Holofield(wtedy SM się dziwi skąd u licha masz armię:D) i robienie pułapek przy warlocku(oraz używanie jego rzutu jednostkami przeciwnika). Zaś co do WSE to on jest tylko skuteczny w team rozgrywkach(ambush god ftw - blade+orb+armor dający ene), chociaż to już zależy od tego jak grasz, tutaj jest kompletna prowizorka w 1v1, shees bez buffów są mało użyteczne.
mirror - asm

Ogólnie to tyrki są IMBA, nie SM, a ledy to buffa potrzebują do swoich wyspecjalizowanych jednostek.. : p
Np. WS są niewiele lepsi od GU w dmg, tylko, że szybciej padają, a shees bez buffów lepiej nie używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 20:14, Kojdeś napisał:

Zapomniałem dodać że gram marines:) Ale wiesz 3v3 jak się gra zaspamować nie jest trudno
jak gościu przez pół gry zrobił może jeden bolter.

Lol... Spam czegokolwiek w 3v3 może być nazwany "imba", you know!

W 3v3 to raczej artyleria w stylu d-cannon/plasma dev powinna załatwić sprawę, ale najlepsze jest to, aby nie dopuścić przeciwnika do spamu - kontrolować mapę, przygwoździć przeciwnika, a nie kampić w bazie. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować