Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2010 o 21:53, Darkstar181 napisał:

> Mi sieznowu wydawało, że maja być tylko 4 kampanie :D
Z tego co pamiętam była mowa o 6 grywalnych rasach w KAMPANII.
Zrozumiałem że będzie można wybrać każdą z nich i wtedy zagrać.
Nie wiem, może sam coś przekręciłem, ale nie sądzę.


No szukałem po sieci, ale wszędzie tylko mowa ogólnie o "kampanii z kilkoma rasami do wyboru"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 13:46, Dexter_McAaron napisał:

Za to totalnym nieporozumieniem jest ściganie Eliphiasa

Spójrz na to z tej strony: nie muszą specjalnie szukać nowego VA, który by robił głosy do nowego Chaos Lorda. Skoro będzie Cyrus, skoro będzie Martellus, to muszą zatrudnić Stefana Blum, a on także podkładał głos pod Elfka. Proste i oszczędne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kwestia fabularna? Elfiasz spaprał 2 sprawy. O 2 razy za dużo. I wciąż żyje. Albo moje pojęcie o chaosie jest wypaczony ( w porównaniu do Chaosu Jan Paweł II to pozbawiony litości psychol.), albo Relic chce pobić ś.p. Iron Lore jeśli chodzi o ilość buractw fabularnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się przypomniała się jedna gafa fabularna Rerica w Chaos Rising. Otóż w przerywniku filmowym, gdy Eliphas i jego lord stoją na urwisku i obserwują odlatujących Blood Ravens, pierwszy pyta czy ich zestrzelić, na to drugi odpowiada, że nie, bo zdrajca, który jest na pokładzie jeszcze im się przyda. Przechodząc grę na Full purity zdrajcą okazuje się być Martellus, a on pojawia się w naszej załodze dopiero jakiś czas później po przerywniku. :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to pół-serio. ;]
Ale skoro sprawa została potraktowana poważnie, to i ja się włączę!
Elfek powinien zginąć.... wróć, powinien cierpieć katorgę z rąk demonów w czasach kiedy Kosmiczne Maryny przewalały się i pokonywały siły Araghasta. Po co go oszczędzili? I to dwa razy? Nie wiem, tutaj uznaję, że niektóre demony mają poczucie humoru i bawi ich patrzenie jak Elf dostaje wpieprz raz za razem. Swoją stroną on jest trochę biedny, bo raz, że dostaje non-stop baty i dwa, jest coś nadużywany. A to już jest złe.
Ostatecznie postanowiłem trochę przytępić umysł i aktualnie wisi mi z kim będziemy walczyć jako marynaci. Ja się cieszyłem że Chaos Lord dostał porządny VA w multi i naprawdę tyle mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesądzę że w kampanii jako główny boh chaosu będzie Eli, bo w trailerze eldów słyszałem tego samego VA od Eliego z dc czy Araghasta, więc bardziej prawdopodobne jest, że będziemy kierować czteroma czempionami w tym główny Khorna z głosem Araghasta, a tego Elifasza z CR sprowadzą do roli podobnej jak Angelos a DOWie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 10:59, Wiktor_B napisał:

tego samego VA od Eliego z dc czy Araghasta

Wtrącę się.
Nie zapominajmy, że Fred Tatasciore, czyli głos Araghasta, odgrywał także między innymi głos Thule''a oraz Warlocka. To ostatnie powinno objaśnić, czemu go słychać w tym trailerze. Tak więc brak Elfka w bohaterach Kejosu jeszcze nie jest przesądzone. Choć przyznam, podzielam opinię by był "Angelosem" Chaosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 17:24, Przedlack napisał:

Choć przyznam, podzielam opinię by był "Angelosem" Chaosu.


Na bogów, jeśli ta oferma co sobie makijażu nie potrafi dobrze nałożyć a co dopiero wygrać kilka bitew z Kruczkami ma mną dowodzić, to ja oficjalnie bojkotuję kampanię Kejozu ^^'' (zakładając, że takowa będzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy posiadanie Chaos Rising na tym samym koncie Steam co DoW 2 coś daje czy mogą być na różnych i nic się nie stanie? Tznj. czy jak zarejestruję CR na innym koncie to będzie to miało wpływ na multi (typu odpalanie CR zaowocuje samym Chaosem do granai po sieci)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 17:24, Przedlack napisał:

> tego samego VA od Eliego z dc czy Araghasta
Wtrącę się.
Nie zapominajmy, że Fred Tatasciore, czyli głos Araghasta, odgrywał także między innymi
głos Thule''a oraz Warlocka. To ostatnie powinno objaśnić, czemu go słychać w tym trailerze.
Tak więc brak Elfka w bohaterach Kejosu jeszcze nie jest przesądzone. Choć przyznam,
podzielam opinię by był "Angelosem" Chaosu.


Tak, ale to był naprawdę Araghast :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 20:37, Wiktor_B napisał:

> > > tego samego VA od Eliego z dc czy Araghasta
> > Wtrącę się.
> > Nie zapominajmy, że Fred Tatasciore, czyli głos Araghasta, odgrywał także między

> innymi
> > głos Thule''a oraz Warlocka. To ostatnie powinno objaśnić, czemu go słychać
w tym
> trailerze.
> > Tak więc brak Elfka w bohaterach Kejosu jeszcze nie jest przesądzone. Choć
przyznam,
>
> > podzielam opinię by był "Angelosem" Chaosu.
>

Araghasta, Eliego z DC, resztę chaosów i prawdopodobnie Angelosa dubbował Paul Dobson, a Thula i Sorca Scott McNeil (znanego także od Lorda Bale''a i Fireaveusa "Metal Boxxy" Carrona :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 20:37, Wiktor_B napisał:

Araghasta, Eliego z DC, resztę chaosów i prawdopodobnie Angelosa dubbował Paul Dobson,
a Thula i Sorca Scott McNeil (znanego także od Lorda Bale''a i Fireaveusa "Metal Boxxy"
Carrona :P)

Co do DC się nie wypowiem, bo do tej pory nie mogę znaleźć "pełnych" creditsów dotyczących voice acting. Po całą resztę odsyłam do skrinów:

Dexter_McAaron
Bądź co bądź to jest dość możliwa opcja. A i wypad z bloodletterami do sklepu z kosmetykami może być najciekawszą misją! ;]

20101218205552

20101218205600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 20:56, Przedlack napisał:

Co do DC się nie wypowiem, bo do tej pory nie mogę znaleźć "pełnych" creditsów dotyczących
voice acting. Po całą resztę odsyłam do skrinów:


Na wiki znajdziesz wszystko:

http://en.wikipedia.org/wiki/Steve_Blum
zresztą to akurat było dość łatwo słychać, że głos Eliego się zmienił od DCka.

http://en.wikipedia.org/wiki/Fred_Tatasciore
też jego pierwszy występ dla świata Młotka.


Swoją drogą, prześmiesznie się czyta zarówno sound_creditsy, gdy się nagle okazuje że ze względów oszczędności dwie totalnie różne postacie mówiły głosem tego samego gościa (Cyrus i Eliphas?! Nowai!), jak i właśnie taką listę "dokonań" jakie oferuje choćby Wiki, gdy człek się dowie, że jeden facet może być naraz Zeratulem, Thulem, Bane''m w Batmanie:AA, Bairdem z Gearsów i Mario Auditore w AC2 ^^'' (choć najpopularniejszą postacią i tak jest "Additionial Voices", jakaś dziwna postać, bo się w wielu grach pojawia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 21:37, Dexter_McAaron napisał:

zresztą to akurat było dość łatwo słychać, że głos Eliego się zmienił od DCka.


No bo niestety, genialny w tej roli Paul Dobson wrócił do roli Angelosa, a szkoda... Gdy tylko przypomnę sobie teksty w stylu "The ground trembles at every step." przechodzą mnie ciary. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 22:13, luzac napisał:

No bo niestety, genialny w tej roli Paul Dobson wrócił do roli Angelosa, a szkoda...
Gdy tylko przypomnę sobie teksty w stylu "The ground trembles at every step." przechodzą
mnie ciary. :D

Widocznie jednak coś mu demony zrobiły między Mhroczną Krucjatą, a dwójeczką. Przecież w jedynce był taki męski, opanowany, głęboki głos miał... obstawiam, że musiał postawić jedno jądro by wrócić do padołu żywych. ;]
Ja osobiście mam dziwne uczucia. Wolałbym, żeby Eli mówił głosem Eliego. Lecz jednocześnie to by prawdopodobnie oznaczało, że zmieniłby mu się głos w multi. A tego bym nie chciał, bo Steve jako Lord-Khorniarz spisuje się całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 23:13, Przedlack napisał:

> No bo niestety, genialny w tej roli Paul Dobson wrócił do roli Angelosa, a szkoda...

> Gdy tylko przypomnę sobie teksty w stylu "The ground trembles at every step." przechodzą

> mnie ciary. :D
Widocznie jednak coś mu demony zrobiły między Mhroczną Krucjatą, a dwójeczką. Przecież
w jedynce był taki męski, opanowany, głęboki głos miał... obstawiam, że musiał postawić
jedno jądro by wrócić do padołu żywych. ;]
Ja osobiście mam dziwne uczucia. Wolałbym, żeby Eli mówił głosem Eliego. Lecz jednocześnie
to by prawdopodobnie oznaczało, że zmieniłby mu się głos w multi. A tego bym nie chciał,
bo Steve jako Lord-Khorniarz spisuje się całkiem całkiem.


Steve jeszcze był Garrusem w ME2 :P No też sądze, że obecny CL ma super głos, ale chciałbym też usłyszeć znów demoniczny śmiech CSMów, czy też "starego" Elifasza w Retribution ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 11:22, Wiktor_B napisał:

też usłyszeć znów demoniczny śmiech CSMów, czy też "starego" Elifasza w Retribution ;)

Nostalgia!
Skoro jest koncert życzeń to ja dołożę coś od siebie: chciałbym by Aspiring Champion gadali i mieli ten sam obłęd w głosie co w jedynce (przy okazji, w jedynce Aspiring Champion + Librarian = jeden i ten sam gość. Nie wiem czemu, ale jest to dla mnie zabawne ^^), BROŃ BOŻE by nie wracały głosy Edarów z jedynki (gay parade, anybody?), ale przede wszystkim chcę, by w Retribution nie pojawiały się SIOSTRY. Brrr, aż skóra mi cierpnie.

Tak, ktoś to musi powiedzieć: tęsknię także za starym głosem predatorów chaosu. "Just take us into the THICK OF IT."

Przy okazji zastanawiam się, czy Reric będzie na tyle mądry i nie da Land Raiderowi czegoś takiego jak "rear armor".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować