Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2010 o 11:49, Bambusek napisał:

Spoko, ujawnią bohaterów na Relicblogu to się newsa zrobi :)

Jasne.
Tak swoją drogą to chyba nawet przypomniałem sobie skąd wytrzasnąłem info na temat 6 kampanii każdej armii. W którymś numerze CDA pojawiła się o tym notka, info ponoć od samego producenta.
To jednak prawda że nie wszystko trafia czasem do neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 12:21, Salwatorowiec napisał:

A multiplayer ma ten sam system co COH?

Multiplayer wygląda zgoła inaczej. Nie ma tam systemu z CoH online, jest zaledwie pare pudynków (ze 2 ?) przeznaczonych do rekrutacji jednostek i tyle.
Ale owszem, gra nadal polega na zajmowaniu punktów zwycięstwa oraz tych z surowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 12:07, Darkstar181 napisał:

Tak swoją drogą to chyba nawet przypomniałem sobie skąd wytrzasnąłem info na temat 6
kampanii każdej armii. W którymś numerze CDA pojawiła się o tym notka, info ponoć od
samego producenta.

Taaaak, aż mi się przypomniały zapowiadane Drednoughty Chaosu przy niemal każdej zapowiedzi SS w CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2010 o 12:28, Runners_High napisał:

Taaaak, aż mi się przypomniały zapowiadane Drednoughty Chaosu przy niemal każdej zapowiedzi
SS w CDA :)

Ah, CDA to w ogóle parę razy dało ciało z zapowiedziami odnoszącymi się do DoW. Raz przy premierze jakiegoś dodatku ( chyba Dark Crusade) oświadczyli hucznie że Chaos dostał nową jednostkę w postaci... Opętanych (The marked ones, chyba taki jest oryginał), którzy byli w grze dostępni od początku serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 12:32, Darkstar181 napisał:

Ah, CDA to w ogóle parę razy dało ciało z zapowiedziami odnoszącymi się do DoW. Raz przy
premierze jakiegoś dodatku ( chyba Dark Crusade) oświadczyli hucznie że Chaos dostał
nową jednostkę w postaci... Opętanych (The marked ones, chyba taki jest oryginał), którzy
byli w grze dostępni od początku serii.

Chodzi Ci chyba o Possessed Marines :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 09:11, Nagaroth napisał:

Czyli jakby chciano trzymać się fluffu to powinniśmy mieć do czynienia z Dziećmi Imperatora.
Ale znając Relic tak nie będzie.

Niestety nie, bo Black Legion jest już potwierdzony, więc zapewne zobaczymy Noise Marines walczących w ich szeregach. Swoją drogą jestem ciekaw jaką rolę oni będą wypełniać i w którym tierze ich wrzucą. Wolałbym jednak jakiś pojazd nowy, bo tych ciągle mało w DoW2 a SM i orkowie swoje otrzymali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 12:49, Wiktor_B napisał:

FYUC% CO ELIFASZ ROBI W TERMINATORCE BEZ KASKU????


Scenarzysta jest zdecydowanie zbyt litościwy dla tej pierdoły saskiej. Czarny apostoł? Jasne...

Dnia 21.12.2010 o 12:49, Wiktor_B napisał:

I CZEMU NOISY SĄ RÓŻWOWE???


Bo Noise Marines są z Legionu Dzieci Imperatora, które mają design czarno-różowy

Dnia 21.12.2010 o 12:49, Wiktor_B napisał:

KOMISAŻU KHARN TO JEST DZIAŁANIE SPRZECZNE Z WOLĄ KHORNA!!!!!!!!


Walić Khorne''a-jego było zdecydowanie za dużo w podstawce.

A Noise Marines jako nowa jednostka wygląda ciekawie, ale wolałbym Rubric Marines-wtedy dwaj moi ulubieni bogowie mieliby po swojej jednostce.

No i wesoło by było, gdyby obrazek niżej był proroczy

20101221155311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 15:53, Shveid napisał:

> FYUC% CO ELIFASZ ROBI W TERMINATORCE BEZ KASKU????

Scenarzysta jest zdecydowanie zbyt litościwy dla tej pierdoły saskiej. Czarny apostoł?
Jasne...


Taaa mogli dać jakiegoś solidnego Lorda w stylu Eliego z jedynki, albo Krulla ale bardziej przebiegłego i nie tak porytym imieniem. Elifasz... Czemu nie Bury Zenek? XD

Dnia 21.12.2010 o 15:53, Shveid napisał:

> I CZEMU NOISY SĄ RÓŻWOWE???

Bo Noise Marines są z Legionu Dzieci Imperatora, które mają design czarno-różowy


Taa ale jakoś psycholi z chainaxami i śmierdzieli mogłem w edytorze armii mogłem ich pokolorować według własnego kaprysu, i oby tak było z "szarpidrutami"

Dnia 21.12.2010 o 15:53, Shveid napisał:

> KOMISAŻU KHARN TO JEST DZIAŁANIE SPRZECZNE Z WOLĄ KHORNA!!!!!!!!

Walić Khorne''a-jego było zdecydowanie za dużo w podstawce.

>

Dnia 21.12.2010 o 15:53, Shveid napisał:

A Noise Marines jako nowa jednostka wygląda ciekawie, ale wolałbym Rubric Marines-wtedy
dwaj moi ulubieni bogowie mieliby po swojej jednostce.


Szczerze to lubie każdego z bogów chaosu. Miło, że będzie kampania Black Legionu, i dają jednostki z każdego aspektu tej frakcji. Ale noisy powinny być upgradem do Havoków, zamiast upa inferno bolterów dać mark of nurgle z lepszym regiem hp i poisoned grenade zamiast sporego hp i solidnego spowolnienia, a do roli "powolnych tanków" wrzucić rubrików, a jako nową jednostkę Retribution dać Terminatorów. I zamiast Bloodletterów wrzucić Demonetki ^^

>No i wesoło by było, gdyby obrazek niżej był proroczy

RERIC HIDES IN METAL BOXES THE COWARDS THE FOOLS!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale noisy powinny być upgradem do Havoków,

Dnia 21.12.2010 o 17:54, Wiktor_B napisał:

zamiast upa inferno bolterów dać mark of nurgle z lepszym regiem hp i poisoned grenade
zamiast sporego hp i solidnego spowolnienia, a do roli "powolnych tanków" wrzucić rubrików,
a jako nową jednostkę Retribution dać Terminatorów. I zamiast Bloodletterów wrzucić Demonetki


Noisy najprawdopodobniej będą w T2 bo są za słąbe na T3;p ,porównywalne z plagusami moim zdaniem.
W kodeksie noisy są z kategorii zwykłych jednostek więc wątpię by ich dano pod havoki, ale kto wie...
Terminatorzy są nudni, ja tam bym wolał obliteratorów było by oryginalniej.

Swoją drogą wiadomo kiedy oficjalnie Relikt zaprezentuje nową rasę lub rasy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2010 o 20:50, Axuwax napisał:

Swoją drogą wiadomo kiedy oficjalnie Relikt zaprezentuje nową rasę lub rasy ???


może na święta? ;-PPP

"Where Noise Marines will fit into Chaos''s roster - and whether or not they are the only new Chaos unit - remains to be seen. Answers to those questions will likely arrive Thursday, December 23rd, if Relic''s prior unit profile reveals are anything to go by."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kolegi wiem że jest jeszcze szansa na Tau. W kodzie gry są gotowe modele tej rasy. Na ile ta informacja jest pewna, trudno powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 23:19, Axuwax napisał:

Od kolegi wiem że jest jeszcze szansa na Tau. W kodzie gry są gotowe modele tej rasy.
Na ile ta informacja jest pewna, trudno powiedzieć.



Spytaj się go czy kupił żart primaaprilisowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować