Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2011 o 02:52, Arcling napisał:

Artykuł z PC Gamera zawiera trochę nowych informacji:
-Jednym z bohaterów IG w kampanii będzie sierżant Merrick, jego rola ma być analogiczna
do Tarkusa z poprzednich kampanii SM.


W gamestarze było wspomnianie, że będzie jakiś Merrick, ale sierżant? W multi wszak supporterem ma być lord commissar, to zdawało się, że Merrick będzie komuchem (no i imię podobne do Yarricka)

Dnia 01.01.2011 o 02:52, Arcling napisał:

-Jest wzmianka o wyrzutniach Manticore u IG.


No nie, już wolę bazyle. Normalna artyleria samobieżna> rakietowa
Bardziej mnie stormtrooperzy interesują, bo z tego, co kojarzę to występowali w DoW2 i mieli hellguny. DoW2 by wydany przed nowym kodeksem Gwardii, w którym to wspaniałe Hellguny zostały zostały zastąpione przez jakieś durne hot-shoty. Zastanawia mnie, na co papa reric się zdecyduje.

Dnia 01.01.2011 o 02:52, Arcling napisał:

-W kampanii ma być opcja nie zabierania któregoś z bohaterów w zamian za dodatkowy oddział.


W sumie gdy nasz hero nic nie robi, a jesteśmy w stanie wystawić stormów...

Dnia 01.01.2011 o 02:52, Arcling napisał:

Trochę ulepszeń do zwykłych jednostek też będzie dostępnych.


Wow, ciekawe.


Edit: Doczytałem, że komisarz będzie nazywał się Bern, wystąpi Sentinel, a te mantykory to pewnie będzie skill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2010 o 23:57, Vookash napisał:


nie ma co oszczędzać na zasiłce, Tagan za drogi to dołóż 30-50zł i weź Chiefteca:
http://www.komputronik.pl/index.php/product/65034/Sprzet_komputerowy/Podzespoly_PC/Chieftec_APS_500S.html
http://www.komputronik.pl/index.php/product/41920/Sprzet_komputerowy/Podzespoly_PC/Chieftec_GPS_500A_500W.html
nie mają 20A na kablach jak Tagan ale może Ci wystarczy, osobiście doradzam tego za 249,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 02:37, Sand_Ghost napisał:

Co to za tryb gry: dostępna dla wszystkich lub dostępna dla wszystkich drużynowa?
Nie miałem okazji w nie zagrać bo ciężko znaleźć 6 osób poprzez wyszukiwanie.


to są tzw FREE FOR ALL czyli każdy sam albo 2vs2vs2 na trochę innych zasadach niż normalne multi

Dnia 01.01.2011 o 02:37, Sand_Ghost napisał:

Czym grając orkiem (KN) kontrować Tyrant Guarda?


generalnie każdym AV, czyli bronią przeciwpancerną. Dobra jest rzeziblacha, Lootas z Beamy Deff Gun czy pancerwały w większej ilości... czasem wystarczy też AV na bohaterze, jak Power Klaw czy Rokkit Launcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 13:37, Teokrata napisał:

> Czym grając orkiem (KN) kontrować Tyrant Guarda?

generalnie każdym AV, czyli bronią przeciwpancerną. Dobra jest rzeziblacha, Lootas z
Beamy Deff Gun czy pancerwały w większej ilości... czasem wystarczy też AV na bohaterze,
jak Power Klaw czy Rokkit Launcha


stormboye są teraz całkiem dobre na super heavy units, tylko pytanie czy one zabiją szybciej Guarda czy on je...
najlepsza jest rzeziblacha/warboss z pazurem + beamy deff gun bo lootas i tak powinienes zrobic w T1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 08:45, Shveid napisał:

Edit: Doczytałem, że komisarz będzie nazywał się Bern, wystąpi Sentinel, a te mantykory
to pewnie będzie skill.

Ano, trochę tego nie sprecyzowali, więc możliwe, że jako jednostka Manticore się nie pojawi. Z drugiej strony Basilisk z bardzo małym zasięgiem będzie trochę śmieszny...

Stormtrooperzy mają się pojawić zamiast Kasrkinów. A ten Merrick to chyba będzie po prostu bohaterska wersja zwykłego sierżanta. Tylko wąsatego generałka bym wywalił... Już wolałbym jakiegoś ogolonego na łyso kolesia w stylu Stubbsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2011 o 14:18, Arcling napisał:

Stormtrooperzy mają się pojawić zamiast Kasrkinów. A ten Merrick to chyba będzie po prostu
bohaterska wersja zwykłego sierżanta. Tylko wąsatego generałka bym wywalił... Już wolałbym
jakiegoś ogolonego na łyso kolesia w stylu Stubbsa.


eee tam... marynarze łysi... chaośnicy łysi... orki łyse, niech będzie ktoś z wąsem, po słowiańsku ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 15:36, DarkWolf_PL napisał:

taki viking z toporem 2 metrowym

Space Wolfs??? XD
I jeszcze jakiegoś chaosa wyglądającego jak Marylin Manson :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl dzisiaj odpaliło pre-order Retribution. Moim zdaniem 69,90 zł, to rozsądna cena za dodatek do gry. Chyba się skuszę, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 16:12, damlon napisał:

gram.pl dzisiaj odpaliło pre-order Retribution. Moim zdaniem 69,90 zł, to rozsądna cena
za dodatek do gry. Chyba się skuszę, a Wy?

Cena jest niezła jak na samodzielny dodatek. Kosztuje tyle samo ile CR kosztował przy premierze, który samodzielny nie był. Ja mimo wszystko poczekam na opinie po premierze, bo nie zamierzam kupować kolejnego zbugowanego dodatku jeśli odwalą to co przy CR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam się nie łudzę... To gra od Relic - na pewno będzie robaczywa w dniu premiery, a w multi balans polegnie, ale liczę, że kampania będzie grywalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 16:33, damlon napisał:

ja tam się nie łudzę... To gra od Relic - na pewno będzie robaczywa w dniu premiery,
a w multi balans polegnie, ale liczę, że kampania będzie grywalna ;)

Na balans w multi nawet nie liczę. IG może być imba z pojazdem w T1 jeśli będzie miał on pancerz jak reszta pojazdów=90% meczy będzie przeciwko IG. To o grywalność kampanii właśnie się obawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2011 o 16:43, Arcling napisał:

Na balans w multi nawet nie liczę. IG może być imba z pojazdem w T1 jeśli będzie miał
on pancerz jak reszta pojazdów=90% meczy będzie przeciwko IG. To o grywalność kampanii
właśnie się obawiam :D


Pytanie jest takie jaką pojazd będzie miał cenę. Bo jak coś koło 100 energii to o rashu pojazdami można zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 16:49, Outlander-pro napisał:

Pytanie jest takie jaką pojazd będzie miał cenę. Bo jak coś koło 100 energii to o rashu
pojazdami można zapomnieć.


No racja, to samo jest przecież z heavy bolterem u SM i innymi ciężkimi broniami u reszty ras, akurat u SM kosztuje 30 energii, co już uniemożliwia wyprodukowanie go na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 16:49, Outlander-pro napisał:

Pytanie jest takie jaką pojazd będzie miał cenę. Bo jak coś koło 100 energii to o rashu
pojazdami można zapomnieć.

Może to jednak być sentinel.
Nie byłby aż tak drogi, a można go spokojnie zniszczyć ciężkimi bolterami. Przynajmniej w bitewniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2011 o 18:41, Przedlack napisał:

Może to jednak być sentinel.
Nie byłby aż tak drogi, a można go spokojnie zniszczyć ciężkimi bolterami. Przynajmniej
w bitewniaku.


Też obstawiam Sentinela, tylko w co będzie wyposażony? Autocannon, multi-laser, lascannon, ciężki miotacz ognia, do wyboru, do koloru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję jak wyjdzie trzeci DOW (a takowy na pewno się pojawi) wróci opcja budowy bazy i większa skala bitew.

Jeśli chodzi o najnowszy dodatek jako fanboy Gwardii Imperialnej kupię go obowiązkowo, mimo iż nie zakupiłem jeszcze podstawki i poprzedniego dodatku (cholerny brak stawiania bazy strasznie mnie zniechęcił).

Dlaczego gwardia ponieważ ma ten klimat hmm określił bym go trochę do Armii Czerwonej gdzie to jednostka nie przedstawia żadnego znaczenia tylko masa zdyscyplinowanej (choćby i narzuconą siłą przez wszystkich kochanych komisarzy).

Na zakończenie, no cóż pewnie to będzie ostatni dodatek do drugiego DOWa więc Relic mógłby się zabrać za wznowienie COHa tak w klimatach afryki północnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować