Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2011 o 01:19, damlon napisał:

Widzę, że jednak nie jedynym, któremu to się podoba.


ja tez jestem fanem DOW II tak jak bylem fanem jedynki i żaden SC 2 tego nie zmieni ];->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech Teo Teo...nawet w StarCrafta II nie grałeś...

Na Amazonie pojawiły się screeny, zainteresowały mnie te 3:

http://ecx.images-amazon.com/images/I/719pBFYXC8L._AA1500_.jpg Elifiasz i jego ziomkowie
http://ecx.images-amazon.com/images/I/91tjyL7LRvL._AA1500_.jpg Sentinel i Storm Trooperzy, którzy na szczęście dla mnie mają hellguny.
http://ecx.images-amazon.com/images/I/91tWZirMMmL._AA1500_.jpg Land Raider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 07:50, Shveid napisał:

Ech Teo Teo...nawet w StarCrafta II nie grałeś...

Na Amazonie pojawiły się screeny, zainteresowały mnie te 3:

http://ecx.images-amazon.com/images/I/719pBFYXC8L._AA1500_.jpg Elifiasz i jego ziomkowie
http://ecx.images-amazon.com/images/I/91tjyL7LRvL._AA1500_.jpg Sentinel i Storm Trooperzy,
którzy na szczęście dla mnie mają hellguny.
http://ecx.images-amazon.com/images/I/91tWZirMMmL._AA1500_.jpg Land Raider.


Ja chciałem podać tego newsa ;p Storm trooperzy zacnie wyglądaj.
Zobacz Elifiasza ma 10 lvl , wdg paska expa to jest maximum. 10 max szkoda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 18:10, damlon napisał:

> a ktora dokladnie wykorzystuje gfwl?

Logicznie myśląc to skoro Shveid napisał, że DoW2 wykorzystuje: "I to i to. Retribution
będzie korzystał tylko ze steama.". Można wywnioskować, że DoW2 i ChR korzystają i ze
Steam''a i z GfWl. To się nazywa czytanie ze zrozumieniem. W Retribution wszystkie funkcje,
które we wcześniejszych odsłonach były dostępne za pomocą GfWl (osiągnięcia, wyszukiwanie
gier multiplayer, przyjaciele itp.), będą zapewnione przez Steamworks.

logicznie rzecz ujmując nie ma czegoś takiego jak jedna gra(jeden egzemplarz) na dwie platformy rownoczesnie bo albo laczymy sie kontem steam albo gfwl. To sie nazywa myslenie i pojecie w temacie. A kolega Shveid napisal tyle ze nic, bo ze ta gra obsluguje ogolnie gfwl to wiadomo z wikipedii a ze steama polska wersja ma wsadzonego wiadomo z pudelka gry. Ja liczylem ze wskaze ktora wersja gry jest obslugiwana napewno przez gfwl. Ty tez nie potrafisz tego wskazać. Idź sobie nabij posta gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2011 o 10:00, DarkWolf_PL napisał:

Ja chciałem podać tego newsa ;p Storm trooperzy zacnie wyglądaj.
Zobacz Elifiasza ma 10 lvl , wdg paska expa to jest maximum. 10 max szkoda ;/

Zmniejszono chyba też ilość dodatkowego ekwipunku który został zastąpiony jako po prostu umiejętności (patrz na tabelę w prawym dolnym rogu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczę Ci przecież człowieku, że obie. Najpierw trzeba się zalogować do Steam''a, potem odpalasz grę, potem musisz zalogować się do GfWl. Matchmaking w "podstawce" i Chaos Rising jest zapewniony właśnie przez GfWl, oprócz tego jeszcze osiągnięcia i tryb kooperacji. W Retribution Relic postanowił zrezygnować z GfWl, wszystko będzie zapewnione przez Steam. Jak mogę to jaśniej wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 10:50, Darkstar181 napisał:


> Ja chciałem podać tego newsa ;p Storm trooperzy zacnie wyglądaj.
> Zobacz Elifiasza ma 10 lvl , wdg paska expa to jest maximum. 10 max szkoda ;/
>
Zmniejszono chyba też ilość dodatkowego ekwipunku który został zastąpiony jako po prostu
umiejętności (patrz na tabelę w prawym dolnym rogu)


No własnie to jest na odwrót ;p
Zamiast pasków ze skillami wsadzono dodatkowy ekwipunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2011 o 12:23, DarkWolf_PL napisał:

No własnie to jest na odwrót ;p
Zamiast pasków ze skillami wsadzono dodatkowy ekwipunek

Mi ten pasek wciąż wygląda na skille, nie na ekwipunek (widzisz tam jakieś granaty, wieżyczki, ładunki ?) no, chyba że te medykamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się wtrącę by powiedzieć, że sentinel nawet wygląda godnie. Ja już jestem co będzie feralnym wehikułem na tier 1...
Ciekawi mnie jednak jak Eli wynalazł trzech gości którzy będą mu pomagać. Na pewno nie przez pokazanie im jego dotychczasowych sukcesów...

I BTW, to w końcu on się nazywa ELIPHIAS, czy ELIPHAS?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 12:23, DarkWolf_PL napisał:

No własnie to jest na odwrót ;p
Zamiast pasków ze skillami wsadzono dodatkowy ekwipunek

Było już o tym mówione. To są skille, które zastąpiły przydzielanie współczynników gdzie co kilka punktów dopiero odblokowywało się coś nowego. Teraz co poziom będzie się wybierało coś nowego w jednej z trzech kategorii. Zniknął też rozdział na dystansowe i walkę wręcz, teraz jest tylko damage (stąd tylko 3 paski zamiast 4). Łatwo chyba teraz będzie w miarę potrzeb zmienić kogoś z melee w ranged i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2011 o 10:48, Indrid_Cold napisał:

logicznie rzecz ujmując nie ma czegoś takiego jak jedna gra(jeden egzemplarz) na dwie
platformy rownoczesnie bo albo laczymy sie kontem steam albo gfwl. To sie nazywa myslenie
i pojecie w temacie. A kolega Shveid napisal tyle ze nic, bo ze ta gra obsluguje ogolnie
gfwl to wiadomo z wikipedii a ze steama polska wersja ma wsadzonego wiadomo z pudelka
gry. Ja liczylem ze wskaze ktora wersja gry jest obslugiwana napewno przez gfwl. Ty tez
nie potrafisz tego wskazać. Idź sobie nabij posta gdzie indziej.


LOL jest tak jak chłopaki Ci napisali - DOW II działa na GFWL i Steamie jednocześnie
dopiero Retribution będzie tylko na steamie, słuchaj mądrzejszych od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 07:50, Shveid napisał:

Ech Teo Teo...nawet w StarCrafta II nie grałeś...


a Ty niby skąd wiesz? oczywiście, że grałem w Stara II. Moj team-mate z ktorym grywam w DOWa 2vs2 gra w niego dalej (randomy w srebrnej lidze) ale nie dla mnie te odlschoolowe walki blobow... wole DOWa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 15:17, Teokrata napisał:

no tak, Lord jest Undivaded i ma sorca od Tzeentcha, plague championa od Nurgle''a i
chyba zerka od Khorna

sam ekwipunek przypomina ten z the last stand

Nie jestem pewien czy to Berserker, wygląda raczej na "bohaterską" wersję zwykłego czempiona, więc może będzie pełnił najbardziej niezbędną rolę - walka dystansowa podstawową bronią. Taki Tarkus tej kampani, którego warto zabierać na każdą misję. Znaczek nie wygląda mi na Khorna, może to jakiś odwrócony symbol Slaneesha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 12:25, Darkstar181 napisał:


> No własnie to jest na odwrót ;p
> Zamiast pasków ze skillami wsadzono dodatkowy ekwipunek
Mi ten pasek wciąż wygląda na skille, nie na ekwipunek (widzisz tam jakieś granaty, wieżyczki,
ładunki ?) no, chyba że te medykamenty.


to sa SKILLE nie zaden ekwipunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 15:25, Arcling napisał:

Nie jestem pewien czy to Berserker, wygląda raczej na "bohaterską" wersję zwykłego czempiona,
więc może będzie pełnił najbardziej niezbędną rolę - walka dystansowa podstawową bronią.
Taki Tarkus tej kampani, którego warto zabierać na każdą misję. Znaczek nie wygląda mi
na Khorna, może to jakiś odwrócony symbol Slaneesha?


Mówisz o tym championie o imieniu Kain? To chyba uproszczony symbol Synów Horusa, lepiej znanych jako Czarny Legion, dowodzony przez klona Horusa Abadonna.

Tu proszę dokładny opis:
http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Black_Legion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 15:24, Teokrata napisał:

a Ty niby skąd wiesz? oczywiście, że grałem w Stara II.


To już lepiej niż wcześniej, kiedy wchodziłeś od tematu do tematu i próbowałeś przekonać ludzi o wyższości DoWa 2 nad SC2 bez znajomości tego drugiego

Dnia 08.01.2011 o 15:24, Teokrata napisał:

Moj team-mate z ktorym grywam w DOWa 2vs2 gra w niego dalej (randomy w srebrnej lidze) ale nie dla mnie te odlschoolowe


To niech szybko awansuje albo zacznie grać w customy.

Dnia 08.01.2011 o 15:24, Teokrata napisał:

walki blobow... wole DOWa


Ja z miłą chęcią grałbym w DoWa 2 (i wolę DoW1 od SC2), ale niestety, oba dałny mają olbrzymią wadę, która nie pozwala na pełną satysfakcję z gry, a jak ktoś mówi "Czy grałeś w Dawn of Wara?" to ten drugi zamiast "to ty jeszcze nie grałeś?" odpowiada "Ta. grałem".

Tą wadą jest Relic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że to IG będzie nową rasą a nie Inkwizycja, przynajmniej mam powód by dodatek kupić.
Z tego co widzę to ilość lvl zmniejszona - pewnie zastąpili ten stary system levelowania tym z last stand - od ekwipunku zależą umiejętności i statystyki.

Gwardia nie zmieniła się zbytnio z tego co widać jeśli chodzi o jednostki.
GM - są
HWT - są
Stormtroopers - zamiennik karskins
Catachan Devils - zamiennik ogrynów
Sentrinel - jest (pewnie to właśnie T1 pojazd)
Basilisk - jest
Leman Russ - jest
Baneblade - jest

jedyny problem to zdolności gwardi ciekawe jak to będzie natomiast balansu to ja się za cholerę nie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta lista? Bo oficjalnej jeszcze nie było nigdzie. Poza tym Catachanie chyba nie są zamiennikiem Ogrynów. Ogryni ponoć też mają być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować