Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2011 o 03:07, Teokrata napisał:

chaos jest straszny na IG, czarownik z plague championem to najgorsze co Gwardzisci moga
spotkac. Plomienie Czaromnika + chmura/granat Grubasa nie daja piechocie IG zadnych szans.
Sam ostatnio widzialem jak 4 w pelni ulepszone sklady GMow padaja w 3 sekundy przy skoordynowanym
podpaleniu z chmura ];->>>


To jeszcze nie widziałeś zombiaków z ig x] Dobijają resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 03:26, Arcling napisał:

Do grających w betę: jak obecnie mają się Tyranidzi? Czy jest to rasa rzadko wybierana
nadal?


Dosyć rzadko ich widuje ale SW jest straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 03:26, Arcling napisał:

Zainteresowały mnie narzekania na polską wersję. Noise Marines to "Marines Kakofonii",
a "Slightly Favored" to "Mały Ulubieniec" :D

Mnie właśnie ciekawi o co chodzi z tym "małym ulubieńcem" :F A Marines Kakofonii ujdą.

>Ciekawe czy nadal zamiast Free For All jest

Dnia 07.02.2011 o 03:26, Arcling napisał:

"Dostępne dla wszystkch". To wygląda jak przepuszczone przez jakiś translator. Chyba
nie pozostanie nic innego jak grać w angielską wersję.

Tak, nadal jest "dostępne dla wszystkich" :P Ale tak czy siak zostałem dość pozytywnie zaskoczony, że beta jest po polsku.

Dnia 07.02.2011 o 03:26, Arcling napisał:

Do grających w betę: jak obecnie mają się Tyranidzi? Czy jest to rasa rzadko wybierana
nadal?

Ja tam prawie w ogóle nie widzę, by ktokolwiek nimi grał, a jak już gra to dostaje wciry.

@up o wrażliwości Gwardzistów
Czasem to wkurza niesamowicie, walnie ktoś jakiś AoE i od razu cała drużyna ginie w pół sekundy. Czy to granat od Eldarskich Obrońców czy inna pierdoła wszyscy leżą. A Leman Russ to ponury żart, drogi w cholerę, a zbiera ostre bęcki :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 15:55, Outlander-pro napisał:

> Zainteresowały mnie narzekania na polską wersję. Noise Marines to "Marines Kakofonii",

> a "Slightly Favored" to "Mały Ulubieniec" :D
Mnie właśnie ciekawi o co chodzi z tym "małym ulubieńcem" :F


Patent ze StarCrafta II. Otóż pokazuje to, który z graczy ma wyższy wskaźnik win/lose i o ile. Jeśli grasz z kimś, kto ma wyższy w/l i wygrasz, to dostajesz więcej punktów niż gdyby mecz był wyrównany, a jak przegrasz, to odejmuje ci mniej punktów. Tak to mniej więcej działa.

Dnia 07.02.2011 o 15:55, Outlander-pro napisał:

A Marines Kakofonii ujdą.


Zgadzam się, bo w sumie ciężko znaleźć jakąś inną nazwę. Hałaśliwi Marines? Litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 19:46, Przedlack napisał:

Dobra, po cholerę zmieniali CAŁY voice acting? Nie mogli po prostu dorobić tekstów do
komunikatach o imperialnych?


Też tego nie czaję ale udą...

Dnia 04.02.2011 o 19:46, Przedlack napisał:

CHAOS
Po pierwsze: heretycy i Chaos Lord. Dlaczego? Dlaczego...? To były dwa najlepsze voice-work
w całym chaosie. W nowej wersji heretyków można przeboleć, bo źli nie są, ale czuję,
że na długą metę będzie mi BARDZO brakowało ich opanowanego głosu z ChR. No i Chaos Lord.
Błagam, tutaj brak komentarza.
Choć przyznam, drednot jest trochę bardziej wrzeszczący (taki ma być), a Chaos Space
Marines nawet trzymają poziom (choć ciągle nie są tak szaleni jak powinni).


Kultyści są lepsi niż z CRa a CL trzyma poziom. Ba nawet jest bardziej "Khornowy". Dred i Marines są ok ale Noisy mogły by być bardziej psycho.

Dnia 04.02.2011 o 19:46, Przedlack napisał:

ORCS
I tutaj ponownie: dlaczego? Co było złego w głosach poprzednich? Mek u mnie stracił,
Boyz u mnie stracili, nic tam nie jest teraz "orkowo-subtelnie". Wszystko wrzeszczy i
wrzeszczy, nie ma już orkowego olewnictwa.
Choć przyznaję, w końcu fajnie grać Warbossem. Ma głos taki jak należy. Gorgutz to nie
jest, ale na pewno jest lepiej. Bardziej hersztowo.


Taa to nie jest to co w jedynce :(

Dnia 04.02.2011 o 19:46, Przedlack napisał:

SPACE MARINES
Tutaj bez zastrzeżeń, choć boję się trochę o nowy głos FC... taak, nawet bardzo


Nowy FC jest jednym z lepszych VA jakich słyszałem do tej jednoski (choć do Angelosa to mu daleko więc 2gie miejsce) no i ma chełm w terminatorce ^^

Dnia 04.02.2011 o 19:46, Przedlack napisał:

TYRANIDS
Kobiecy głos Roju zamienił się w pedofila który szepcze co zamierza zrobić ze swoją następną
ofiarą. Kto co woli, mi bardziej pasował mechaniczny głos panienki.


Pedofex??

Dnia 04.02.2011 o 19:46, Przedlack napisał:

ELDAR
Guardianie lepsi, warlocka wolałem poprzedniego ("Rabble! You waste your last moments!"),
egzarcha też jest nawet nawet, a banshee (które ogółem powinny być młode i nieco szalone)
są.... niespodzianka... jeszcze bardziej opanowane. I starsze. Dałbym głowę, że 50 lat
mają na karku co najmniej.


Banshee wjedynce były sexxy :3 Ale reszta ok.

Dnia 04.02.2011 o 19:46, Przedlack napisał:

IMPERIAL GUARD
Tutaj nie mam co porównywać, ale ogólnie klimacik głosowy jest bardzo fajny. Lektor jako
zwykły żołnierz, Lord Generał zachowuje spokój nawet podczas śmierci, Lord Komisarz jest
typem angielskiego badassa, sentinele mają fajne teksty podczas tupania, ogryny są słodkie,
Catachanie brzmią jak miks testosteronu z lat ''80. Inkwizytorka jednak jest za mało...
oddana. To ma być fanatyczka, a nie osoba która nie toleruje obcych.


Spartolili gwardię moim zdaniem. W WA to wszyscy gnietli.. A tak to eee bez komentarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 15:55, Outlander-pro napisał:

Mnie właśnie ciekawi o co chodzi z tym "małym ulubieńcem" :F A Marines Kakofonii ujdą.

Pokazuje, która drużyna może mieć przewagę ze względu na poziom graczy znajdujących się w niej. Niestety w takim tłumaczeniu to traci sens...

Dnia 07.02.2011 o 15:55, Outlander-pro napisał:

Tak, nadal jest "dostępne dla wszystkich" :P Ale tak czy siak zostałem dość pozytywnie
zaskoczony, że beta jest po polsku.

Eh, czyli po prostu tłumaczenie zostało przeklejone z podstawki i CR :/

Dnia 07.02.2011 o 15:55, Outlander-pro napisał:

Ja tam prawie w ogóle nie widzę, by ktokolwiek nimi grał, a jak już gra to dostaje wciry.

Pewnie odkąd jest to rasa wymagająca trochę myślenia to ludzie nie chcą grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 16:38, Wiktor_B napisał:

Kultyści są lepsi niż z CRa a CL trzyma poziom. Ba nawet jest bardziej "Khornowy". Dred
i Marines są ok ale Noisy mogły by być bardziej psycho.


Tak jak to napisałem (lub powinienem napisać), nowe głosy nie są złe. Są po prostu inne. A nowe głosy kultystów za bardzo mi się kojarzą z Dark Eldarami z SS. Takie moje złe wspomnienia... ^^
Zapomniałem zaznaczyć, że CL też jest dobry, ale ja znacznie, znacznie bardziej wolę "starego". Był po prostu dla mnie bardziej "czytelny".

Dnia 07.02.2011 o 16:38, Wiktor_B napisał:

Taa to nie jest to co w jedynce :(


Przyznam się, akurat boyz orków ogólnie bardziej mi się podobają w ChR niż w jedynce. Ale warboss, looted tank i jeszcze parę innych których nie pamiętam - były o ciut (a gdzieniegdzie bardzo) lepsze w jedynce.

Dnia 07.02.2011 o 16:38, Wiktor_B napisał:

Nowy FC jest jednym z lepszych VA jakich słyszałem do tej jednoski (choć do Angelosa
to mu daleko więc 2gie miejsce) no i ma chełm w terminatorce ^^


Ja mam jakiegoś buga i kiedy go wybieram to słyszę ciągle "Go ahead", czy coś w ten deseń. Na dłuższym meczu to irytuje, ale z oceną się wstrzymam do pełnej wersji.

Dnia 07.02.2011 o 16:38, Wiktor_B napisał:

Pedofex??


^^
Dla mnie tak czy siak gra tyranidami straciła urok. Ach, no i jeszcze ten jeden szczegół, że za diabła nie rozumiem co lektor chce mi przekazać. Ze zrozumieniem jest gorzej niż z wyżej wspomnianymi dark eldar. "urehiuhog sebriankzsmn power nodeeeee"

Dnia 07.02.2011 o 16:38, Wiktor_B napisał:

Banshee wjedynce były sexxy :3 Ale reszta ok.


Prawda, reszta daje radę. Chodź to ciągłe "slight adjustment" na dłuższą metę też może irytować. Ale to już wina podstawki.

Dnia 07.02.2011 o 16:38, Wiktor_B napisał:

Spartolili gwardię moim zdaniem. W WA to wszyscy gnietli.. A tak to eee bez komentarza..


Zależy jak na to patrzeć - owszem, brakuje mi tego cwaniactwa jakie oferowała gwardia w jedynce, mimo że każda piechota miała tego samego VA (oprócz ogrynów i dowódców). BARDZO mi brakuje głosu Baneblade''a i jego pewności siebie, że wszystko poślą z dymem, ale z drugiej strony...
"Obecna" gwardia naprawdę nie jest zła. Ciągle ma trochę tego swojego cwaniactwa, pojazdy mają fajny, rosyjsko-podobny akcent, Lord Generał zachowuje spokój popijając herbatkę nawet kiedy ginie, inkwizytorka ma zadatki na niezłą zdzirę (i tutaj czekam na kampanię), Lord Komisarz mógłby być trochę bardziej bezwzględny, ale głosowo daje radę. Jak wspomniałem wcześniej, brzmi mi na typ brytola-sukinkota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 17:21, Arcling napisał:

Pewnie odkąd jest to rasa wymagająca trochę myślenia to ludzie nie chcą grać.


Ja kilka razy grałem przeciwko tyranidom i oni nawet dają radę. Jak da się im szansę, to koszą imperialnych aż miło, a swarm lord, nie dość, że wywołuje PORZĄDNĄ presję na nieprzygotowanym wrogu, to jeszcze może robić za niezłego tanka swoim jednym skillem. A cała reszta dość tyranidzka, czyli nadal potrafiąca skopać dupę jeśli wróg to zlekceważy, ponieważ "tyranidz are lame".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 17:31, Przedlack napisał:

Ja kilka razy grałem przeciwko tyranidom i oni nawet dają radę.


Wystarczy odpowiednia zabawa z synapsą i ulepszeniami do podstawowych jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do głosu lektora, to zarówno w SM, Orkach jak i IG (resztą ras nie grałem), nie pokrywają mi się komunikaty z tym co się dzieje. Krzyczy "we''re loosing requisition point" , tymczasem tracę punkt zwycięstwa, podobnie jest z punktami prądu. Ogólnie mylą mu się punkty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 19:34, damlon napisał:

Co do głosu lektora


A propos wpadek głosowych...
Ja chyba nie doczekam się dnia, kiedy zmienią sytuację głosową Guardianów. Jeśli nas atakują, nasze jednostki krzyczą, że ich wróg do nich strzela z budynku, zamiast czegoś w stylu "Guardian attacking!". Nie wiem, może tylko ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 17:28, Przedlack napisał:

Tak jak to napisałem (lub powinienem napisać), nowe głosy nie są złe. Są po prostu inne.
A nowe głosy kultystów za bardzo mi się kojarzą z Dark Eldarami z SS. Takie moje złe
wspomnienia... ^^


DE?? To są lepsi od homo elfów z jedynki :D

Dnia 07.02.2011 o 17:28, Przedlack napisał:

Zapomniałem zaznaczyć, że CL też jest dobry, ale ja znacznie, znacznie bardziej wolę
"starego". Był po prostu dla mnie bardziej "czytelny".


Co kto woli. I tak koleś wymiata. I AM TERROR!!!!

Dnia 07.02.2011 o 17:28, Przedlack napisał:

Przyznam się, akurat boyz orków ogólnie bardziej mi się podobają w ChR niż w jedynce.
Ale warboss, looted tank i jeszcze parę innych których nie pamiętam - były o ciut (a
gdzieniegdzie bardzo) lepsze w jedynce.


Jak dla mnie za mało "orky" te orki chociaż nie mogę się doczekać ich kampanii ^^

Dnia 07.02.2011 o 17:28, Przedlack napisał:

Ja mam jakiegoś buga i kiedy go wybieram to słyszę ciągle "Go ahead", czy coś w ten deseń.
Na dłuższym meczu to irytuje, ale z oceną się wstrzymam do pełnej wersji.


A ja słyszę tak dla odmiany WE ARE LEGIOOON!! Tak na serio wreszcie jest FCek z takim głosem jaki powinien. Po Angelosie żaden nie miał charyzmy a kwestię żelika z podstawk przemilczę. Tak samo jak o MEGA UBER NUDNYM DAVIANIE DULLU ale o nim za chwilę >:E

Dnia 07.02.2011 o 17:28, Przedlack napisał:

Dla mnie tak czy siak gra tyranidami straciła urok. Ach, no i jeszcze ten jeden szczegół,
że za diabła nie rozumiem co lektor chce mi przekazać. Ze zrozumieniem jest gorzej niż
z wyżej wspomnianymi dark eldar. "urehiuhog sebriankzsmn power nodeeeee"


Już sama wizja comentatora pedofila mnie przeraża XD

Dnia 07.02.2011 o 17:28, Przedlack napisał:

Prawda, reszta daje radę. Chodź to ciągłe "slight adjustment" na dłuższą metę też może
irytować. Ale to już wina podstawki.


Tak jak mówiłem wcześniej jest o wiele lepiej niż w jedynce, ale te Banshee i FS... Szkoda mi ich chociaż nie jest źle :P

Dnia 07.02.2011 o 17:28, Przedlack napisał:

Zależy jak na to patrzeć - owszem, brakuje mi tego cwaniactwa jakie oferowała gwardia
w jedynce, mimo że każda piechota miała tego samego VA (oprócz ogrynów i dowódców). BARDZO
mi brakuje głosu Baneblade''a i jego pewności siebie, że wszystko poślą z dymem, ale
z drugiej strony...
"Obecna" gwardia naprawdę nie jest zła. Ciągle ma trochę tego swojego cwaniactwa, pojazdy
mają fajny, rosyjsko-podobny akcent, Lord Generał zachowuje spokój popijając herbatkę
nawet kiedy ginie, inkwizytorka ma zadatki na niezłą zdzirę (i tutaj czekam na kampanię),
Lord Komisarz mógłby być trochę bardziej bezwzględny, ale głosowo daje radę. Jak wspomniałem
wcześniej, brzmi mi na typ brytola-sukinkota.


Powiem tak: za bardzo mi się kojarzy z CoHem i jakoś mi z klimatem nie pasuje. Do GI mogli by zostawić oficerów z WA bo Generał Freddy i Komisaż Brytol nie są za bardzo ok :P Mogli też być szturmowcy gadać jak w WA ale dobra. BTW ten VA od gwardii to dubbował też oprócz "damianka" Lorda Bale''a, Sindriego (lol wcześniej nie wiedziałem!!), Demon Princa, Kapelana, Boxxy Carriona i Sorca z CR. VA od Angelosa z kolei za 3\4 armii chaosu (w tym Predatory. wtf myślałem że to ten sam od "normalnych" :P), i legendarni Eli i Gorgutz! Obaj wrócą w Kampanii Chaosu i na nich czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 22:12, Wiktor_B napisał:

DE?? To są lepsi od homo elfów z jedynki :D


Błagam.... błagam! Musiałeś mi to przypominać?! GAAAAH!
Łiiii łyyl fulfyyyyl aaaałr djutyyyy.

Dnia 07.02.2011 o 22:12, Wiktor_B napisał:

Powiem tak: za bardzo mi się kojarzy z CoHem i jakoś mi z klimatem nie pasuje.

Niet.
Lord Bale i Sindri dubbingował Scott McNeil, który powrócił w ChR specjalnie dla roli sorcerera (BTW, jego voice-work w ChR jest krótko mówiąc: zajebisty. "SUFFER! AND BE BROKEN!"), nie wiem jak jest teraz, może lepiej nie będę się przekonywał.
Tak czy tak, zmierzałem do tego, że imperialnych w jedynce dubbingował Steven Blum. Czyli z dwójki: Eliphas, Cyrus, Chaos Lord, Techmarine.
A Damianka dubbingował Fred Tatasciore, znany także jako Dreadnought, Warlock oraz The Great Unclean One (to i tak nie wszystkie jego role). A że Angelos sobie dorabiał na boku jako pół głosu Chaosu, to wiedziałem. ^^
Co do reszty się nie wypowiem, bo do nich nie mam pewności. I tak, mi też brakuje głosu Paula Dobsona jako Eliphasa. Bardziej do niego pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 22:12, Wiktor_B napisał:

DE?? To są lepsi od homo elfów z jedynki :D


Śmierć nie jest najważniejsza, tylko terror jaki ona sprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosy IG w DoW 2 są bardzo dobre (w CoHa nie grałem)- gwardziści są pełni dumy ( w końcu są z Cadii, która świeci przykładem dla wielu planet) i odwagi (ta, gwardziści są odważni w przeciwieństwie do tego, co nam DoW1 pokazuje. I w sumie dzięki odwadze wygrywają, a wielu uważa, że są odważniejsi nawet od Marines). Commissar jest w końcu tym, kim powinien być- oficerem, którego zadanie polega na zachęcaniu ludzi do walki, a egzekucja to ostateczność, a nie dupkiem, który podczas sporej bitwy zabił więcej swoich niż Kharn Zdrajca wrogów (i przyjaciół) w całej swej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Litość Boską nic tak nie wkurza w Retri jak pajace co lagują albo idioci co nie potrafią ustawić grafiki i tną całą gre do momentu aż łaskawie wyskoczy okno Wywal
Powinni dodać opcje wywalania gracza jak laguje albo ma za wysokie ustawienia bo człowieka nerwy biorą jak klatkowo to chodzi

A ich system wywalania jest nic nie wart bo pod koniec rozgrywki się skapuje że należy wywalić lagera a potem okazuje się że ciebie wywalił bo tak gracze głosowali a kto inny lagował

Dobry żart
Tak ciężko jest te opcje trochę zmniejszyć ale ludzią nie chce się w nie wchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta Update 3.6 Preview

Hey guys, I wanted to give you an update on our progress since our last patch.

First off, the good news. We got a huge number of logs and bugs from all of you over the weekend and these have helped to narrow down another of our matchmaking issues. 3.6 will contain a fix that we believe will help users in some countries find more matches. We also discovered the cause of a disconnection problem that many have been calling a "drophack". Unfortunately we haven''t solved this connection problem yet, but we''re working hard on it and hope to have a solution soon.

Your help has been invaluable so far and we''d like to thank you once again. Tomorrow the beta will become active for anyone who owns a Dawn of War product on Steam so the player pool should increase even more. We''re still working on fixes for chat and will be continuing to monitor the game balance.

Keep having fun!



Beta Update 3.6

Bugs

* Fixed an issue that was causing the Warlock''s and Chaos Lord''s Immolate to deal too much damage to generators
* Autarch''s leap no longer resurrects unconscious heroes upon landing
* Genestealers now display the healing effect when adrenal rush is activated
* Apothecary Master Crafted Bolter now properly sets his stance to ranged
* Fixed an issue that could cause the turret on the Baneblade to twitch
* Fixed an issue that was preventing the Baneblade cannon''s muzzle flash from displaying
* Added Eyefinity setup instructions to readme
* Inquisitor''s Judgement ability can no longer target victory points, requisition points or power points
* Fixed a bug that caused Heretics to be reinforced with improper weapons (which could also cause them to enter melee while equipped with Grenade Launchers)



Balance

Lord General

* Fixed an issue that prevented certain Lord General abilities from obeying their maximum range

Inquisitor

* Judgement no longer affects vehicles, the Carnifex, the Tyrant Guard or the Swarm Lord

Commissar Lord

* Powerfist damage reduced from 170 to 110
* Fist of Brockus damage reduced from 170 to 110

Catachan Devils

* Improvised Explosives now have a portrait and description when selected

Land Raider

* Explosive Barrage no longer affects retreating units
* Explosive Barrage damage slightly lowered

Wraithlord

* Wraithsword special attack damage increased from 50 to 110
* Wraithsword special attack damage cone increased from 180 degrees to 220 degrees in front of the Wraithlord

Sorcerer

* Curse of Tzeentch now affects Imperial Guard units

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować