Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Zgadzam się! Bywa, że jak gram 3vs3 (w becie jeszcze mnie to nie spotkało, ale pewnie kwestia czasu), to dla wszystkich mam ping poniżej 100, czyli jak najbardziej grywalnie, a jest jeden 400 i wtedy zamiast niego, mnie wyrzuca. Co do ustawień, to wiem jakie to upierdliwe, więc rozegrałem w Retribution najpierw mecz 3vs3 z kompem, żeby sprawdzić czy nie przeceniłem możliwości mojego kompa, a później przy 2-3 meczach zapytałem jeszcze współ-graczy czy aby nie laguję. I już! Tak niewiele trzeba, a wszystkim grałoby się przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ustawień, to wiem jakie to

Dnia 08.02.2011 o 17:44, damlon napisał:

upierdliwe, więc rozegrałem w Retribution najpierw mecz 3vs3 z kompem, żeby sprawdzić
czy nie przeceniłem możliwości mojego kompa, a później przy 2-3 meczach zapytałem jeszcze
współ-graczy czy aby nie laguję. I już! Tak niewiele trzeba, a wszystkim grałoby się
przyjemniej.


Tak niewiele trzeba a o wiele lepiej się gra niż wkurzać współgraczy bo komuś się nie chce zmniejszyć kilku opcji i rozdziałki

Nie muszę grać na full detalach wole mieć beznadziejną grafikę i płynna grę niż partie 15min grać 60min bo tak ścina
Teraz jak ścina okropnie to wychodzę bo szkoda czasu

Ja odpaliłem auto potem strzeliłem test i kilka gier sprawdzić czy laguje
Ale na litość boską daliby opcje jeżeli ktoś ma słabszy komputer to stroi go automatycznie a nie że on odpali full detale bo tak mu się chce
A graczom nerwy puszczają bo nie da się tak nic robić

Naprawdę niewiele potrzeba żeby było przyjemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Marines Kakafonii to pierwsze jak to zobaczyłem była myśl - WTF?!. Ale sprawdziłem w necie i okazało się, że figurkowa wersja jest tak przetłumaczona więc to nie jest wymysł CDP.
Co do VA CL to co prawda jest trochę inny ale nie powiedziałbym, że gorszy (gram praktycznie tylko Chaosem). Nawet mi się podoba taki klimat ;)

PS. A tych gości co mają za wysokie pingi, system nie powinien nam sugerować jako sojuszników/przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc? Jest ktoś chętny (kto ogarnia jakoś rasę którą gra :P) do 2v2 lub 3v3? Szukam stałych osób na wieczorne customy lub rankingowe mecze... Mój nick to "skwarkomedes" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 19:17, Skwark napisał:

No więc? Jest ktoś chętny (kto ogarnia jakoś rasę którą gra :P) do 2v2 lub 3v3? Szukam
stałych osób na wieczorne customy lub rankingowe mecze... Mój nick to "skwarkomedes"
;)


steam nie znalazł Twojego nicku, mam na dzieję, że miałeś na myśli granie w Retribution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 22:30, Przedlack napisał:

Błagam.... błagam! Musiałeś mi to przypominać?! GAAAAH!
Łiiii łyyl fulfyyyyl aaaałr djutyyyy.


KHAINE!!!! GUIDE MY BLADE!!!!

Dnia 07.02.2011 o 22:30, Przedlack napisał:

Lord Bale i Sindri dubbingował Scott McNeil, który powrócił w ChR specjalnie dla roli
sorcerera (BTW, jego voice-work w ChR jest krótko mówiąc: zajebisty. "SUFFER! AND BE
BROKEN!"), nie wiem jak jest teraz, może lepiej nie będę się przekonywał.


Nie musisz mnie przekonywać. SORC JEST NAJLEPIEJ UDŹWIĘKOWANYM BOHEM I BASTA!!! Obok "szeregowych" chaosów. Scott McNeil dobrze dubbuje jednostki ale Thule w DC się delikatnie mówiąc nie udał...
Zresztą sorc i jego imba teksty mi toważyszyły mi dłuuugo podczas TLSa więc go miło wspominam :)
SINDRIII!!!!!

Dnia 07.02.2011 o 22:30, Przedlack napisał:

Tak czy tak, zmierzałem do tego, że imperialnych w jedynce dubbingował Steven Blum. Czyli
z dwójki: Eliphas, Cyrus, Chaos Lord, Techmarine.


A jako Eli i CL to mówi identycznie jak Garry z ME2 :P Nie, GI to dubbował SIND.. eee znaczy McNeil i mi go trochę tam brakuje :(

Dnia 07.02.2011 o 22:30, Przedlack napisał:

A Damianka dubbingował Fred Tatasciore, znany także jako Dreadnought, Warlock oraz The
Great Unclean One (to i tak nie wszystkie jego role).


I AM ARAGHAST OF TH BLACK LEGION!! Tak to te jest jego robota. I dobrze, zresztą wiadomo co się stało Thulem... He is METAL BOXXY!!!

>A że Angelos sobie dorabiał na boku jako pół głosu Chaosu, to wiedziałem. ^^

Dnia 07.02.2011 o 22:30, Przedlack napisał:

Co do reszty się nie wypowiem, bo do nich nie mam pewności. I tak, mi też brakuje głosu
Paula Dobsona jako Eliphasa. Bardziej do niego pasuje.


Taa mógł wrócić w Noisach bo w DC to był on był bardziej "slaneszowy" niż nie jeden czempion slannego :P
Ciekawe czy Angelo jak włoży hełm to może wydawać rozkazy chaosom?? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 16:11, Shveid napisał:

Głosy IG w DoW 2 są bardzo dobre (w CoHa nie grałem)- gwardziści są pełni dumy ( w końcu
są z Cadii, która świeci przykładem dla wielu planet) i odwagi (ta, gwardziści są odważni
w przeciwieństwie do tego, co nam DoW1 pokazuje. I w sumie dzięki odwadze wygrywają,
a wielu uważa, że są odważniejsi nawet od Marines).


Książki Dana Agneta Duchy Guanta dosyć dobrze to opisują. Prawda jest taka że gwardziści mają mnóstwo różnych charakterów (bohaterowie, mordercy, megalomani, tyrani, psychole, prawi ludzie, zawistne ścierwa ... itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie niby silnych ogrynów.Moje 2 oddziały banszee rozwaliły pełny oddział ogrynów w dokładnie 3 sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 21:00, Wiktor_B napisał:

Ciekawe czy Angelo jak włoży hełm to może wydawać rozkazy chaosom?? XD


Paul Dobson użyczał również głosu Eliphiasowi w DC... więc to bardzo możliwe. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 11:15, B1SH0P napisał:

Hm. Wytłumaczy mi ktoś do czego ten "Army Rank"? Bo mam już 3 i nie widzę aby coś się
zmieniło.


To level''e, które zdobywasz w miarę grania jakąś rasą, punkty zdobywa się i za wygrane i za przegrane (za te pierwsze naturalnie więcej). Co kilka poziomów zmienia się wygląd jakiejś jednostki, to tyle.
Tu masz opisane zmiany: http://dow2.info/rt/Info:Ranks
Wcześniej, co poziom pokazywało się okienko z informacją, że zdobyłeś level i co się ewentualnie zmieniło. Szkoda, że w Retribution tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale może dałoby się im to zgłosić i mogliby to do premiery dodać :PP

Bo było wiadomo jaki wygląd odblokowałeś
Przyjemnie się gra choć Gwardziści to mięso ale z plazmami irytujące mięso :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już o tym w na forum bety, ale brak tam jakiejkolwiek moderacji i nowe wątki powstają jak grzyby po deszczu i ten temat, który ktoś założył o sugestiach i gdzie napisałem pewno już jest na 102 stronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 21:00, Wiktor_B napisał:

A jako Eli i CL to mówi identycznie jak Garry z ME2 :P Nie, GI to dubbował SIND.. eee
znaczy McNeil i mi go trochę tam brakuje :(

Mogę przypuszczać, że informacje masz z wikipedii. Z niej byłem pewny, że to Steven podkłada głos pod Imperial Guard, ale widzę, że jeszcze 8 innych osób też to zrobiło. ^^
Magia tego serwisu, nie ma co. Nie obstawiałbym jednak McNeila jako imperialnych w jedynce, z jednego powodu: na wiki przypisano mu dubbingowanie "wczesnych" imperialnych z dwójki. A w napisach końcowych jest jak byk napisane, że robił to Robin Atkin Downes.
Choć nie mówię z całą pewnością, że nie podłożył głosu w jedynce. Dopóki nie zacznę pracować w Ameryce jako reżyser dubbingowy, to niestety pewności nie będę miał. ;]

Dnia 08.02.2011 o 21:00, Wiktor_B napisał:

I AM ARAGHAST OF TH BLACK LEGION!! Tak to te jest jego robota. I dobrze, zresztą wiadomo
co się stało Thulem... He is METAL BOXXY!!!

Zauważyłem, że Fred lepiej sobie radzi w bardziej "demonicznych" rolach. Choć jako Warlock był genialny.

Dnia 08.02.2011 o 21:00, Wiktor_B napisał:

Taa mógł wrócić w Noisach bo w DC to był on był bardziej "slaneszowy" niż nie jeden czempion
slannego :P

Ogólnie zmienił trochę styl chaosu. A szkoda, chaos powinien być mocno szajbnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 11:12, MasterChiefGT napisał:

Mam takie pytanko do starych ras dodali nowe wyglądy ?


Chaos i SM mają niektóre nowe wyglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 14:15, Przedlack napisał:

Ogólnie zmienił trochę styl chaosu. A szkoda, chaos powinien być mocno szajbnięty.


Chaos to z reguły banda świrów, kultystów, szatanistów, psycholi i innego ścierwa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Ogrynów. Sam się już przekonałem, że aż tak pięknie nie jest- wystarczy przygwożdżenie i trochę broni przeciw ciężkiej piechocie i już goryle znikają. Chyba twórcy chcieli odzwierciedlić realia bitewniaka, gdzie mało kto bierze Ogrynów ze względu na ich koszt.

Kilka starć z Eldarem i już czuję się paskudniej. Granaty plazmowe- cya guardsmen. Banshee- bez Sentinela to ta jednostka po prostu idzie i wygrywa. Wraithguard- cya guardsmen. To jest gorsze niż Chaos i Ork razem wzięci :(

Jeszcze w miarę solidnego Tyranida nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 16:35, Shveid napisał:

Kilka starć z Eldarem i już czuję się paskudniej. Granaty plazmowe- cya guardsmen. Banshee-
bez Sentinela to ta jednostka po prostu idzie i wygrywa. Wraithguard- cya guardsmen.
To jest gorsze niż Chaos i Ork razem wzięci :(


Nom, zwykle gram chaosem ale czasami dla zabawy Eldarami. Banshee odpowiednio użyte i oczywiście ulepszone wszystko rozwalą (zwłaszcza z autorachą). Poza tym szybko je można wyexpić na 4 lvl (ok.1500HP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować