Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2011 o 09:24, Teokrata napisał:

heh to bardzo miło dla nowych graczy i kolejny fakt, który mówi:

nie będzie kolejnego dodatku, tylko DOW III

A ja myślę, że przekalkulowali to sobie zwyczajnie i stwierdzili, że bardziej im się będzie opłacało sprzedać to w takiej formie, niż wymuszać na graczach multi poprzedni dodatek i podstawkę. Zawsze to większa szansa na przyciągnięcie nowych graczy do tytułu, i odzyskanie części starszych którzy skończyli zabawę na podstawce. Dlatego nie przekreślałbym tak szans na kolejny dodatek. IMO o tym na czym skupi się ekipa, zadecydują zyski. Tym niemniej fakt, dla nas pełna samodzielność to dobry krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są jakieś osoby co grają custom game?
Bo zauważyłem że od jakiegoś czasu nie dają one punktów to ragi -.-''
Tak jakby gracz sie poddał albo ktoś wyszedł i grał za niego bot to na koniec jest 0 -.-''
Co znowu skopali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony pragnę polecić mały (+300kb) modzik - http://community.dawnofwar2.com/forums/topic/49005. Nadaje on grafice lepszego blooma, takiego jaki był w podstawce i ChR. IMO wygląda to teraz odczuwalnie ładniej. Screeny do porównania są tam w przypiętym topicu, ale szybciej (w końcu to nic nie waży) i lepiej looknąć sobie samemu. Pliczek wrzucamy do katalogu mods. Jest kompatybilny z multi etc. U mnie zero problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 09:24, Teokrata napisał:

nie będzie kolejnego dodatku, tylko DOW III

Niczego jeszcze oficjalnie nie potwierdzili a na pytania jak na razie odpowiadali wymijająco, więc wszystko możliwe. Jeśli miał by być kolejny dodatek to chciałbym przynajmniej dwie nowe rasy - tau i necronów, ewentualnie dark eldar, bo w sumie tylko tego brakuje poza siłami inkwizycji. Jeśli zrobią trójkę to pewnie znowu będzie to standard 4 ras - sm, eldar, ork i pewnie chaos, co oznacza, że moich ulubionych necronów lub tau jeszcze długo nie zobaczę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 18:52, Arcling napisał:

> nie będzie kolejnego dodatku, tylko DOW III
Niczego jeszcze oficjalnie nie potwierdzili a na pytania jak na razie odpowiadali wymijająco,
więc wszystko możliwe. Jeśli miał by być kolejny dodatek to chciałbym przynajmniej dwie
nowe rasy - tau i necronów, ewentualnie dark eldar, bo w sumie tylko tego brakuje poza
siłami inkwizycji. Jeśli zrobią trójkę to pewnie znowu będzie to standard 4 ras - sm,
eldar, ork i pewnie chaos, co oznacza, że moich ulubionych necronów lub tau jeszcze długo
nie zobaczę :/


moi informatorzy twierdzą, że nie będzie kolejnego dodatku, że będzie DOW III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 23:18, Teokrata napisał:

moi informatorzy twierdzą, że nie będzie kolejnego dodatku, że będzie DOW III


Źródła, linki (z wyłączeniem twojego GSa), czy jakieś dokumenty IPNU poproszę, albo chociaż nazwiska tychże informatorów z Rerica. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 19:04, dizzy1942 napisał:

> moi informatorzy twierdzą, że nie będzie kolejnego dodatku, że będzie DOW III

Źródła, linki (z wyłączeniem twojego GSa), czy jakieś dokumenty IPNU poproszę, albo chociaż
nazwiska tychże informatorów z Rerica. :P

nie moge ujawnić... ale w 2012 roku ma być DOW III 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 19:21, Teokrata napisał:

nie moge ujawnić... ale w 2012 roku ma być DOW III 0_o


Czyli się nie doczekamy. Koniec świata, EURO w Polsce i DoW3. Same katastrofy. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 19:04, dizzy1942 napisał:

Źródła, linki (z wyłączeniem twojego GSa), czy jakieś dokumenty IPNU poproszę, albo chociaż
nazwiska tychże informatorów z Rerica. :P


Daj spokój Diz, i tak wiadomo, że Teo wyliczył to sobie na kalkulatorze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 19:25, dizzy1942 napisał:

> nie moge ujawnić... ale w 2012 roku ma być DOW III 0_o

Czyli się nie doczekamy. Koniec świata, EURO w Polsce i DoW3. Same katastrofy. ^^


I nowy Prototype, który się zapowiada apetycznie :P. BTW jak trójka ma być taka jak dfuj, to jednak będzie katastrofa. Marzy mi się powrót do base buildingu, wielkich armii, usunięciu noob buttona, oraz zachowaniu wargeara, bohów, tls''a i levelowania jednostek. Tak dla wyjaśnienia to singiel zły nie jest, ale zwykły multi tragiczny (F&^&ING RETARD BUTTON WTF!!!!). A o klimat to się nie martwię, o ile do dubbingu zatrudnią Blooma, Mc Neila, i Dobsonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2011 o 19:59, Wiktor_B napisał:

Marzy mi się powrót do base buildingu,


Nie ma takiej opcji... Stanowisko Relica jest dość jasne w tej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2011 o 00:42, Teokrata napisał:

Nie ma takiej opcji... Stanowisko Relica jest dość jasne w tej sprawie...


Niech to powie choćby księgowy Relica to uwierzę. W innym przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teo nie wiedział, że Retribution zapewnia rozgrywkę wszystkimi nacjami, za to zna politykę Rerica na następne 10 lat. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 01:58, Jaracz napisał:

Teo nie wiedział, że Retribution zapewnia rozgrywkę wszystkimi nacjami, za to zna politykę
Rerica na następne 10 lat. xD


a co ma jedno do drugiego?

nigdy mnie nie interesowalo, co odblokowuje Retribution bo i tak mam podstawke i Chaos Rising

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończcie się kłócić bo to się robi nudne

Lepiej niech ktoś powie gdzie znajdę informację o tym że retri pozwalał zdobywać punkty do lvlu armi?
Bo widzę że coś się relicowi pomieszało w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 00:42, Teokrata napisał:


> Marzy mi się powrót do base buildingu,

Nie ma takiej opcji... Stanowisko Relica jest dość jasne w tej sprawie...


Rerik mówił to w sprawie serii Dow 2 nie trójce, zresztą jak baz i większego limitu wojsk nie będzie to trudno, ważne żeby nie było fail buttona, bo to nie "łorhamerowe" (marines sp******ący ODRAZU po zobaczeniu robali\zielonych dreso-piratów\wściekłych uszatych ninja panienek\kolczastych fanów Behemota??? FFS rerik...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale masz grę bardziej wymagającą a nie uzupełnianie jednostek w locie :P
Mi sie tam podoba guzik wpadasz bijesz wroga i uciekasz :D
Minimum strat maks rozwalonych składów wroga przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne jest to że sami wprowadzili możliwośc zdobywania punktów do rangi grając public games a teraz lecą w kulki
A myślałem że będę mógł normalnie pograć
Trzeba znaleźć inna grę bo na rankingi czasu nie mam a tak mogłem pograć z kolegami w TFFA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 20:21, MasterChiefGT napisał:


Uzupełnianie tylko w pobliżu bazy, czy w lp (mogłyby wrócić bo teraz jest berek) ma sens. Ale ten przycisk nie pasuje do wszystkich ras młotka. Klimat w mp się psuje przy tym, dlatego jestem za powrotem do punktów morali z jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 11:58, Wiktor_B napisał:

Uzupełnianie tylko w pobliżu bazy, czy w lp (mogłyby wrócić bo teraz jest berek) ma sens.
Ale ten przycisk nie pasuje do wszystkich ras młotka. Klimat w mp się psuje przy tym,
dlatego jestem za powrotem do punktów morali z jedynki.


Tylko jak to wprowadzić u Tyranidów? Oni brną do przodu nie patrząc na obrażenia, czy pourywane kończyny, gdyż nie myślą jako pojedyncze jednostki. Wyjątek jak synapsa zostanie odstrzelony to wtedy mniejsze tyrki głupieją, bo nie mają pośrednika z Hive Mindem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować