Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2011 o 23:05, MasterChiefGT napisał:

Dostaniemy nowe achki do LS i za nie będzie można dostać ekwipunek dla Hero x3
http://community.dawnofwar2.com/blog-post/new-last-stand-content-added-warhammer%C2%AE-40000%C2%AE-dawn-war%C2%AE-ii-%E2%80%93-retributiontm

Odnośnik do stronki dla chętnych
Łatka start 6 kwietnia :P


i co taki zły ten papa relic? ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zły bardziej bym się cieszył jakby poprawili Publica :P
A nie teraz mieszali w LS miejmy nadzieje że się wszystko uda i nie będzie problemów potem z LS''ka :)

Choć powiem że coś zmienili bo ciężej kogoś wywalić na public game ale i tak w końcu an koniec gry wywala -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 13:01, Teokrata napisał:

i co taki zły ten papa relic? ;-PPP


Oczywiście, że tak- dalej będa bugi, dalej żadna nowa jednostka nie będzie miała Sync Killi, dalej Eldar będzie masakrował wszystko, dalej Ork będzie mnie wkurzał, dalej Chaos będzie zabijał zanim się obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 20:47, Teokrata napisał:


> Dokładnie cię rozumiem. CR był GENIALNY, a Retri jest tylko dobry. Tyle na ten temat


jasne, tylko niech ktoś mi powie czemu na pytanie w mojej ankiecie: "Którą odsłonę gier
z serii Warhammer 40.000: Dawn of War uważasz za najlepszą?" dokładnie 0 osób odpowiedziało
Chaos Rising?! tylko Soulstorm ma taki sam wynik... Gracze chcą super fabuły w DOWie?!
to czemu zdecydowanie najwięcej głosów ma Dark Crusade? na drugim miejscu jest podstawka
pierwszego DOWa i Winter Assault, na trzecim Retribution. Wnioski?


Szczerze? gdyby CR był na 3-cim miejscu to bym się zgodził na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2011 o 19:28, Wiktor_B napisał:

Szczerze? gdyby CR był na 3-cim miejscu to bym się zgodził na 100%.


Dla mnie osobiście najlepsza była kampania w pierwszym DOWie, to oczywiste, na drugim miejscu ustawiłbym Chaos Rising za fajny klimat i Chaos kuszący potęgą na każdym kroku, wciągając dzielnych marynarzy coraz głębiej w mrok i szaleństwo, trzecie miejsce dałbym Retribution za gameplay, za kampanię dla 6 ras, za sporo pozytywnych zmian, za voice acting, za koniec Blad Rejwens, itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 22:22, Teokrata napisał:


> Szczerze? gdyby CR był na 3-cim miejscu to bym się zgodził na 100%.

Dla mnie osobiście najlepsza była kampania w pierwszym DOWie, to oczywiste, na drugim
miejscu ustawiłbym Chaos Rising za fajny klimat i Chaos kuszący potęgą na każdym kroku,
wciągając dzielnych marynarzy coraz głębiej w mrok i szaleństwo, trzecie miejsce dałbym
Retribution za gameplay, za kampanię dla 6 ras, za sporo pozytywnych zmian, za voice
acting, za koniec Blad Rejwens, itp itd

Czwarte miejsce to oczywiście Dark Crusade za wielką rewolucję w tej grze i nie mam na myśli RTSowej kampanii dla każdej z 7 ras, ale zmiany w samej grze - pozmianiane tiery, hardcapy na jednostki, czyli koniec spamu Terminatorów czy PSMów, strcraftową infitrację, itp itd - to był przełom. Piąte miejsce to Winter Assault, który miał całkiem niezłego singla ale koszmarne multi spod znaku "spam wars". Szóste miejsce to podstawka DOW II - niby całkiem fajna ale co to za Warhammer bez Chaosu? Robale to nie to samo... Do tego hero + 3 składy i misje zabij bossa, obroń generatory - można było się rozczarować... Ostatnie miejsce to Soulstorm, ciekawy pomysł na ulepszenie rozgrywki z Dark Crusade ale zrobiony na kolanie przy użyciu "kopiuj wklej", masa błedów i aż 9 ras... szkoda, że kiedy w końcu to jakoś połatali i zbalansowali to zostało kilka miesięcy do DOW II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 22:22, Teokrata napisał:

Retribution za gameplay, za kampanię dla 6 ras, za sporo pozytywnych zmian, za voice
acting, za koniec Blad Rejwens, itp itd

A czy ja wiem czy za voice acting należy im się aż taka pochwała?
Nie zrozum mnie źle, jest dobry, ale oryginalny VA był bardzo dobry. Najbardziej dla mnie ucierpiał właśnie chaos, który brzmi jakby parodiował swoje wyczyny głosowe z ChR (przykład: "Small steps corrupt"). A teraz coś co mnie zdziwiło, zauroczyło i wkurzyło zarazem - w cutscenkach w kampanii cały chaosowaty voice work spisuje się na medal. Czemu musieli zmieniać CAŁY VA, tego nie zrozumiem. Aktorów wszystkich skombinowali tych samych, nie mogli powtórzyć zabiegu z ChR, mianowicie "dogrania" nowych tekstów do tych istniejących?
Wiem że strasznie narzekam, ale naprawdę tęsknię za starszą odmianą głosową. Wolałem poprzednie banshee, poprzednich heretyków, poprzedniego CL, poprzednich Plague Marines (zniknęła ich fajna chrypka, zastąpiona została flegmą) i mógłbym tak dalej wymieniać.
Owszem, jest kilka lepszym wg. mnie odegrań głosowych, ale nie wybijają się aż tak ponad oryginał i niestety, jest ich za mało. Chaos Dreadnought, Assault Marines, Guardians. Żeby resztę wymienić musiałbym się zastanowić.
No i do cholery chcę poprzednich ORKÓW. Teraz się tylko wydzierają i po 30 minutach ich kampanii mam już tego serdecznie dość, jest to po prostu męczące. Nawet Grot stał się wkurzający.
Nie mogę się przyczepić pod tym względem do IG, więc na tym skończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma tak zepsuty system wykopywania za lagowanie, że ja nie wiem...

Last Stand - sorc laguje od samego początku, gra się rozpoczęła z minutowym freezem na starcie. Druga fala, minutowy freez przez sorca. Piąta fala, pięciominutowy freez przez sorca, wywaliło SMa. Szósta fala, freez przez sorca, dzięki któremu jedynym dla mnie wyjściem aby go przerwać, było zabicie procesu DoWa.

Reric fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam skopany
Tylko pomylony
Wywala kolesia co nie laguje a w najgorszym wypadku teraz na Public wywala kolesia na sam koniec rozgrywki jak jest 10 punktow do konca i nikt expa nie dostaje przez to :D
A całą gre koleś laguje i na koniec umyśla sobie go wywalić :P

A zjebane jest głosowanie że daje kolesia który nie laguje i on wylatuje -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko na ile jest to wina Relica a na ile połączeń ludzi. W SC2 jakoś tak często nie napotykam na ludzi tak mocno lagujacych i sytuacje gdy czeka się na kogoś rozłączonego nie zdarzają się co rozgrywkę. I niestety raz też mi się zdarzyło tak, że kogoś rozłączyło i licznik czekania aż nadgoni opóźnienie resetował się w nieskończoność, w rezultacie jedynym wyjściem było po prostu opuszczenie rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo większość laggerów pochodzi z Kraju Rad, a z tego, co pamiętam to Blizz dał ruskim własną ligę :E

A Teo niech siedzi cicho z tym Voice Actingiem. Hive Mind ujdzie, IG też (poza Ogrynami), ale Ork nie jest orkiem, Chaos się opanował, a z SM nie czuć mocy, Czyli krótko mówiąc- dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze coś takiego, że gra się rozpocznie, jednego wywali i jest zawiecha. Nie działa nic oprócz czasu i dopiero po jakiś 10 minutach czekania wyłącza grę.
Ostatnio też zdarzają się rozłączenia ze steamem ale to już chyba nie wina rerica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 15:51, Shveid napisał:

Bo większość laggerów pochodzi z Kraju Rad, a z tego, co pamiętam to Blizz dał ruskim
własną ligę :E

Cóż, to by wiele tłumaczyło.

Hive Mind jest fajny, ale jakoś po dłuższym czasie trochę męczy jego słuchanie (na marginesie mocno się zdziwiłem, gdy okazało się, że głos pod niego podkłada kobieta), chociaż i tak mniej denerwuje niż narratorka Zergów w SC2. Podobnie z Grotem u Orków.

Ponoć głosy nagrali na nowo aby odróżnić (?) Retri od podstawki i CR, ze względu na to, że tamte wykorzystują GfWL. Nie wiem ile jest w tym prawdy i czy jakieś konsekwencje prawne im groziły gdyby nie zmieniali starych głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 17:51, necron1501 napisał:

Jak tam wrażenia z nowego dodatku? Warto wydawać te 80 zł?


Jeżeli zależy Ci na multi, zdecydowanie tak. Jeżeli na singlu, to lepiej poczekaj, aż pojawi się w tańszej serii, bo kampania nie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do VA, to nie chcę się kłócić kiedy był lepszy, ale zauważyłem nowe hasełka. W Retri grałem głównie IG, ale pograłem ostatnio trochę SM i jedna wypowiedź Force Commandera wywołała uśmiech na mojej twarzy. Mam na myśli zawołanie do powalonego Konsyliarza, którego chciałem reanimować: "You are ill, do not fear!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zostałem wypierniczony z gry rakingowej gdzie wygrywałem dziekuje relikowi za lose + reset ciagu wygranych a kolesie co lagują zostali

Epic Faill -.-

Na litość pana boga niech naprawią ten KICK system -.-
A i zacieło cała gre -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 18:29, damlon napisał:

> Jak tam wrażenia z nowego dodatku? Warto wydawać te 80 zł?

Jeżeli zależy Ci na multi, zdecydowanie tak. Jeżeli na singlu, to lepiej poczekaj, aż
pojawi się w tańszej serii, bo kampania nie powala.


Wow, czyżby multi poprawiono o.O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować