Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Czyli logicznie myśląc najlepiej będzie jak THQ upadnie, i licencja warhammera pójdzie gdzie indziej.
Szkoda, a tak bardzo lubię gry z tego świata fantasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 11:05, Drazok napisał:

Czyli logicznie myśląc najlepiej będzie jak THQ upadnie, i licencja warhammera pójdzie
gdzie indziej.
Szkoda, a tak bardzo lubię gry z tego świata fantasy :/

Niby tak, ale licencja Games Workshop kosztuje raczej dużo, więc moze pójść tylko do największych jak Ubisoft, Activision. Czy oni sa lepsi od THQ i będą robić cos dla graczy? Chyba nie imho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Czy oni sa lepsi od THQ i będą robić cos dla graczy?

Dnia 17.06.2012 o 11:21, rhyz napisał:

Chyba nie imho.


Patrząc na narzekania na poziom Dawn of War 2, bzdurne DLC ze skórkami za milion ojro i brak aktualizacji/balansu/czegośtam (oraz raczej siermiężne, choć zabawne, TPP Space Marine) wiele gorzej gracze mieć nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 12:28, Daelor napisał:

Patrząc na narzekania na poziom Dawn of War 2, bzdurne DLC ze skórkami za milion ojro
i brak aktualizacji/balansu/czegośtam (oraz raczej siermiężne, choć zabawne, TPP Space
Marine) wiele gorzej gracze mieć nie będą.

Wiele gorzej pewnie nie. Ale chyba chcielibysmy zeby bylo lepiej, tak jak za czasów pierwszego DoW. Te czasy raczej jednak nie wróca, wystarczy popatrzec co obecnie dzieje z grami, nawet takimi seriami jak Civilzation czy HoMM. Wielkie koncerny kupuja znane marki, wyciskaja studia deweloperskie jak cytryne i opychaja graczom niedopracowane gry + masowo DLC, których produkcja kosztuje grosze. Inwestować w sprzedane już produkty i płacić deweloperom za trudną robotę (poprawić jest czasem trudniej niż zrobić cos od nowa) nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes of Might and Magic 6 jakoś nie upadło, wręcz przeciwnie, łączy klimat 3 jak i grywalność, grafikę 5. Gry przyjęły się przecież ciepło, a nie to co taki Duke Nukem (ten najnowszy), czy Deus Ex.
Co do Warhammera... Może wprowadzają wiele zmian, ale spójrzcie, gdyby Bethesda przejęła Warhammera, to zrobiłby się RPG/RTS, jeśli przejmie Ubisoft, to zrobią z tego bardziej akcję niż strategię...
Zobaczymy co z biegiem czasu się stanie.
Grałem w DoW, oraz wszystkie dodatki i jakoś tylko Soulstorm nie przypadł mi do gustu, zaś jako arcydzieło wspominam Dark Crusade.
Co do DoW 2 to już... Dziwnie grało mi się w tą część, aczkolwiek nie uważam jej za jakieś badziewie, jedynie zawiodłem się na tym, że powstał z tej gry czysty taktyk, bez możliwości budowania bazy ciężko było się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 14:58, AngelonMarcus napisał:

Heroes of Might and Magic 6 jakoś nie upadło, wręcz przeciwnie, łączy klimat 3 jak i
grywalność, grafikę 5.

...
Temat rzeka. Możesz mi wierzyć na słowo jeśli nie jesteś w temacie (a po poście widzę, że nie jesteś), że H6 czeka jeszcze dłuuuuga droga do nazwania jej faktycznie ukończoną i dopracowaną...

Dnia 17.06.2012 o 14:58, AngelonMarcus napisał:

Gry przyjęły się przecież ciepło, a nie to co taki Duke Nukem
(ten najnowszy), czy Deus Ex.

"czy Deus Ex"?? Przecież to jedna z najlepszych gier ubiegłego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2012 o 22:20, ChrisBgnr napisał:

...
Temat rzeka. Możesz mi wierzyć na słowo jeśli nie jesteś w temacie (a po poście widzę,
że nie jesteś), że H6 czeka jeszcze dłuuuuga droga do nazwania jej faktycznie ukończoną
i dopracowaną...

Zależy jak dla kogo, ale mniejsza z tym, w końcu to temat o Warhammerze.

Dnia 18.06.2012 o 22:20, ChrisBgnr napisał:

"czy Deus Ex"?? Przecież to jedna z najlepszych gier ubiegłego roku!

Hmm... Nie słyszałem o tej grze zbyt wiele, żeby zrobiła jakiś szum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 23:27, AngelonMarcus napisał:

Hmm... Nie słyszałem o tej grze zbyt wiele, żeby zrobiła jakiś szum.


A czy gra musi zrobić szum żeby być bardzo dobra? Wiem, czasy się zmieniły. Liczy się marketing i wypuszczanie crapu dla cassuali (Dfuj 2 żeby daleko nie szukać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2012 o 23:33, dizzy1942 napisał:

A czy gra musi zrobić szum żeby być bardzo dobra? Wiem, czasy się zmieniły. Liczy się
marketing i wypuszczanie crapu dla cassuali (Dfuj 2 żeby daleko nie szukać).

Nie musi, osobiście znam wiele tytułów, które są świetne, a rozgłosu o nich nie było wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Kupiłem DoW II w Platynowej kolekcji myśląc że kupuje gry na fizycznym nośniku ,który tylko wsadze do napędu i zainstaluje.Ale nie ,bo jest to wersja cyfrowa,obie gry mówie tu o podstawce i Chaos Risnig ściągają mi się ze steama.Jestem wściekły Cdproject mógłby już łaskawie poinformować że to jest wersja cyfrowa.Zmarnowałem tylo 5 dych.Jesst może na to jakaś nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 18:43, Triderus napisał:

ciach

Hmm, więc tak: anuluj ściąganie, wyłącz Steama i odpal autorun z płyty i tam winna pojawić się opcja "Ponowna instalacja" - wówczas gra zainstaluje się z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 18:48, Firefly94 napisał:

> ciach
Hmm, więc tak: anuluj ściąganie, wyłącz Steama i odpal autorun z płyty i tam winna pojawić
się opcja "Ponowna instalacja" - wówczas gra zainstaluje się z płyty.


Dzięki,trochę za ostro pojechałem.A co do Steama ,najgorsza platforma do grania na świecie.Nawet podczas zakładania nowego konta oczywiście musiało się zawiesić pod koniec rejestracji, gdzie steam próbuje łączyć się z nowoutworzonym kontem.Dzieki jeszcze raz za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2012 o 19:22, Triderus napisał:

Dzięki,trochę za ostro pojechałem.A co do Steama ,najgorsza platforma do grania na świecie.

Tyś chyba nie widział Origina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 19:22, Triderus napisał:

ciach

Zgadzam się z Darkstarem w 100%, Steam to - w porównaniu z Originem - najlepsze co może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko: czy Antologia wydana w Złotej Kolekcji zawiera jakieś dodatkowe materiały (mapa, soundtrack, arty itp) w porównaniu z Antologią wdaną w PK. Czy tylko więcej miejsca zajmuje na półce? ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją.Podczas instalacji "wymaganych składników" instaluje się między innymi widows Live.Ale niestety musiałem usunąc gre ,steama i Widows live z dysku z pewnych powodów.Ale kiedy gre po raz drugi instaluje,wogóle nie instalują się "wymagane składniki"(min Windows Live).Instaluje się tylko Steam.A kiedy już zainstaluje gre i próbuje ja włączyć wyskakuje mi komunikat o błędach typu "wysyłaj nie wysyłaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 11:43, Triderus napisał:

Mam problem z instalacją.Podczas instalacji "wymaganych składników" instaluje się między
innymi widows Live.Ale niestety musiałem usunąc gre ,steama i Widows live z dysku z pewnych
powodów.Ale kiedy gre po raz drugi instaluje,wogóle nie instalują się "wymagane składniki"(min
Windows Live).Instaluje się tylko Steam.A kiedy już zainstaluje gre i próbuje ja włączyć
wyskakuje mi komunikat o błędach typu "wysyłaj nie wysyłaj"



Prostu powód, część danych zostało w rejestrach - musisz ręcznie usunąć, a później jeszcze raz zainstalować.

Jeżeli tego nie potrafisz lub nie wiesz co, jak, gdzie i kiedy - zostaje format dysków.

Lub... kupić Retribution ( Brak windows Live ), a kampanie z podstawki i CR zobaczyć na YT, Retribution nie wymaga Windows Live ( dzięki Bogu, WL zaraz po Originie to najgorszy z możliwych ,,dodatków" )

Dodam jeszcze tylko tyle, że jeżeli planujesz grać w Multi, a nie masz doświadczenia ( czyli co jaka rasa jak robi, jakie umiejętności swoje i globalne mają poszczególni bohaterowie ) to przez pierwsze 10-50 gier dostaniesz
bardzo mocno w 4 litery.
Nie ma w tej grze litości w Multiplayer, każda stracona jednostka, każdy stracony punkt/generator doprowadzi do twojej szybszej lub wolniejszej przegranej.
Niestety na botach nie nauczysz się grać w Multi. System wyszukiwania gier jest na tyle ,,skopany", że jak nie ma ludzi np. przy moim rankingu to wyszuka każdego - nawet ,,newbie".
Takie osoby niestety przegrywają w pierwszych kilku minutach, nie wiedzą nawet co dzieje się z ich jednostkami, nie mówiąc już o polu mapy.
Więc nie zdziw się jak bohater steleportuje się na twój bolter i brutalnie go zabiję, podczas gdy z globalnej umiejętności, spali całą twoją armię w 3 sekundy, jednocześnie kontrolując całą mapę i ,,zamurowując" twoją bazę swoimi jednostkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy team na LS Bloody Colosseum?
Tą drugą mapkę, kuźnia khorna czy whatever, zrobiłem z 2 Tau i kimśtam z palcem w...ale Koloseum to cięższa sprawa przez te cholerne klony. Czasami mam naprawdę fajny skład i idzie łatwo, ale nadchodzi 16 i bam. Siła naszych bohaterów jest naszą zgubą. Z drugiej strony, grałem kiedyś z 2 noobów i doszliśmy do 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować