Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2009 o 14:45, Piotrbov napisał:

A może ci którzy chcą niech podadzą swoje nicki na Windows Live i tyle. Łatwiej się znajdziemy
;)


Dobry pomysł.
Chociaż osobiście bym wolał, żeby wszystko było oparte o Steam, a nie GFW. Wszystko to ma niby pomagać graczom, ale to już przesada. Dobrze że przynajmniej GameSpy usunąłem - został tylko Steam, GFW i ofc x-fire.

Mój nick: Mediv111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 15:23, nightfaler napisał:

Mam pytanie do kiedy otwarta jest ta beta-wersja tej gry ? do premiery ?

Tak (być może kończy się dzień wcześniej?ale i tak jeszcze prawie 3 tygodnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 15:31, Sand Ghost napisał:

> Mam pytanie do kiedy otwarta jest ta beta-wersja tej gry ? do premiery ?
Tak (być może kończy się dzień wcześniej?ale i tak jeszcze prawie 3 tygodnie)


A to zasysam a to jest tylko wersja z multi ? czy w singlu też można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 16:00, nightfaler napisał:

> > Mam pytanie do kiedy otwarta jest ta beta-wersja tej gry ? do premiery ?
> Tak (być może kończy się dzień wcześniej?ale i tak jeszcze prawie 3 tygodnie)

A to zasysam a to jest tylko wersja z multi ? czy w singlu też można ?


Tylko na multi można grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 16:18, Dowodca_Pawel napisał:

Sorry, że się wtrące ale tutaj znajdziecie relację na żywo z grania w kampanię Dawn of
War 2, pierwszą w Polsce :). Może kogoś to zaciekawi :).

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,6218862,Gramy_w_Warhammer_40k__Dawn_of_War_II___relacja_na.html


Ciekawy pomysł, szkoda tylko że filmiki są wstawiane tylko czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 16:40, nightfaler napisał:

Mam pytanie tego Dawn of War 2 to się z ściąga z poziomu Games for Windows czy Steam


Jeśli chodzi ci o Betę to z poziomu Steam''a się ściąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 15:32, Iroks1 napisał:

trudno żeby w 40 milenium broń mogła tak pudłować ja w cohu
nie było wtedy chociażby celowników laserowych, wszystko zależało od umiejętności załogi...


Ciężka broń w WH40K to w znacznej mierze relikty. Adeptus Mechanicus pracują zawzięcie nad utrzymaniem przy życiu tych liczących często tysiące lat zabawek. Poza tym są to goście, którzy bardziej się do tych wynalazków modlą, niż nad nimi pracują. Tam wszystko ma prawo się psuć i nie działać. Duchy maszyn też czasem muszą się przespać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 16:42, Myszasty napisał:

Ciężka broń w WH40K to w znacznej mierze relikty. Adeptus Mechanicus pracują zawzięcie
nad utrzymaniem przy życiu tych liczących często tysiące lat zabawek. Poza tym są to
goście, którzy bardziej się do tych wynalazków modlą, niż nad nimi pracują. Tam wszystko
ma prawo się psuć i nie działać. Duchy maszyn też czasem muszą się przespać. ;)


Relikty, ale często pochodzące z Dark Age of Technology. A STC były (i są) mistrzostwem świata. Poza tym, Imperium replikuje przeważającą większość swojego arsenału, więc z nowym wyposażeniem aż tak biednie nie jest. Problem polega na niemal zerowym postępie technologicznym. To, że Gwardzista nie rozumie jak działa broń, z której korzysta od kilku lat to już inna kwestia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: dziś ściągnąłem betę DoW II, zarejestrowałem się w Games for Windows Live i ni cholery nie mogę się zalogowac w Dawn of Warze II. Co trzeba zrobić, aby móc się zalogować? (konto już mam stworzone, gra działa, tylko zalogować sie nie mogę...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 17:29, Jacob Aaron napisał:

Mam pytanie: dziś ściągnąłem betę DoW II, zarejestrowałem się w Games for Windows Live
i ni cholery nie mogę się zalogowac w Dawn of Warze II. Co trzeba zrobić, aby móc się
zalogować? (konto już mam stworzone, gra działa, tylko zalogować sie nie mogę...)


A gdzie założyłeś konto? W Polsce czy np. w Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 17:11, Lord Avatar napisał:

Relikty, ale często pochodzące z Dark Age of Technology. A STC były (i są) mistrzostwem
świata. Poza tym, Imperium replikuje przeważającą większość swojego arsenału, więc z
nowym wyposażeniem aż tak biednie nie jest. Problem polega na niemal zerowym postępie
technologicznym. To, że Gwardzista nie rozumie jak działa broń, z której korzysta od
kilku lat to już inna kwestia...


Owszem, bo AM mają ciekawą filozofię, która opiera się na podstawowym stwierdzeniu, że wszystko już zostało wynalezione. Więc eksperymenty nie mają większego sensu, trzeba tylko czekać lub szukać, bo gotowe rozwiązania gdzieś istnieją. To przekreśla wszelaki postęp już na starcie. Do tego jeszcze ten kult ducha animującego maszyny. Kiedy o tym wszystkim czytałem, zacząłem się zastanawiać, jakim cudem oni W OGÓLE są w stanie prowadzić jakąkolwiek wojnę... :) A to, że sprzęt replikują, to oczywiste - inaczej Wielki Śpioch już dawno byłby unplugged. To tylko Chaos Marines się broń zacinała, bo była pre-Heresy. Jednak to co odnosi się do podstawowego wyposażenia, nie musi do bardziej zaawansowanego sprzętu. Inaczej Termosy nie byłyby pewnie pancerzem elitarnym, tylko podstawowym, albo przynajmniej dużo powszechniejszym. Bo w przypadku zamordystycznego Imperium jakoś nie wierzę w słowo "koszty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 17:37, Piotrbov napisał:

> Mam pytanie: dziś ściągnąłem betę DoW II, zarejestrowałem się w Games for Windows
Live
> i ni cholery nie mogę się zalogowac w Dawn of Warze II. Co trzeba zrobić, aby móc
się
> zalogować? (konto już mam stworzone, gra działa, tylko zalogować sie nie mogę...)


A gdzie założyłeś konto? W Polsce czy np. w Anglii?

Konto założyłem w Polsce, chyba trzeba założyć konto w Anglii, tak? Tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować