Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2009 o 23:22, Mediv napisał:

Specjalnie się nade mną znęcacie? Jaki RERIC? Chodzi wam może o Regional Energy Resources
Information Center?
http://www.serd.ait.ac.th/reric/

Nie? To może o Relic Enternaiment, twórców m. in. DoW i CoH?
http://www.relic.com/


Tak się przyjęło mówić w środowisku graczy DoWa, miszczu. :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No...tak się przyjęło, ale ja tego nie używam, bo zwyczajnie nie używam słów których znaczenia nie znam ;].
Pamiętam że ktoś już gdzieś się o to pytał, skąd to, ale odpowiedzi brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla nas to zawsze będzie reric, a czemu? Zapytaj niejakiego SeleCT''a który kiedyś na WCG wypowiedział słowa, które pięknie podsumowują naszych "kochanych" twórców DoWa - "Reric make bug".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

newfagi są wszędzie Mrokuś :(


I ktoś wcześniej płakał, że CDA robiło recenzje na podstawie bety. Guwno. CDA robiło recenzje tego co dostali od CDP i co będzie jednocześnie sprzedawane w nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... Wygląda na to, że moja mania na punkcie poprawnych nazw nie zawsze jest pozytywna. "Reric make bug" - warto wiedzieć :) Jak zapewne zauważyliście jestem stosunkowo nowym członkiem WH community.

EDIT: Co do recki w CD-A - biorąc pod uwagę to, że ocenę 9 wystawili multi na podstawie bety - ja bym tą ocenę zaniżył i czekał na pierwsze patche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 23:33, Grond napisał:

I ktoś wcześniej płakał, że CDA robiło recenzje na podstawie bety. Guwno. CDA robiło
recenzje tego co dostali od CDP i co będzie jednocześnie sprzedawane w nam :)

Taa... Szefowie Śmierdzibrzuch i Niedobij... Assault przetłumaczone jako Awangarda... Nic tylko się cieszyć :)
Najfajniejsze jest to, że te jednostki, które były w pierwszej części teraz będą jeszcze inaczej przetłumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:01, Czedwik napisał:

Najfajniejsze jest to, że te jednostki, które były w pierwszej części teraz będą jeszcze
inaczej przetłumaczone.


o matko, to po to bylo tyle staran itd. zeby ujednolicic nazewnictwo DoWa z bitewniakiem itd. - zeby teraz zaczac wszystko od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2009 o 00:01, Czedwik napisał:

Assault przetłumaczone jako Awangarda...
Nic tylko się cieszyć :)

A jaką masz pewność,że będą tak przetłumaczone. To jest tylko nazwa jednostki ze specjalnych box-ów (awangarda to elita, weterani Sm) ja stawiam że w wersji którą otrzymamy Asm będą się nazywali Drużyna Szturmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 11:31, Ecko09 napisał:

Na Games for Windows Live Marketplace dostępne jest multi demo, które waży...390MB.


sorry za niewiedzę, ale nie znam się na tymn gfw - trzeba jakiegoś klienta czy można nomralnie przez stronę (jeśli tak to plz o link)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 11:48, moonman napisał:

> Na Games for Windows Live Marketplace dostępne jest multi demo, które waży...390MB.


sorry za niewiedzę, ale nie znam się na tymn gfw - trzeba jakiegoś klienta czy można
nomralnie przez stronę (jeśli tak to plz o link)


Trzeba pobrać go na kompa. Przy instalacji gry, która ma GfW on zainstaluje się razem z grą. Marketplace można stąd pobrać.
http://www.gamesforwindows.com/en-us/live/pages/livemarketplace.aspx
Zresztą Marketplace jest chyba włączony do najnowszej aktualizacji GfW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Betę i jednego nie rozumiem. Po zakończonej bitwie nie zawsze mi ją zalicza do statystyk. Na 6 walk zaliczyło mi dwie porażki a pominęło jedną i trzy zwycięstwa. Może mi ktoś to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 16:47, Sawick napisał:

Gram w Betę i jednego nie rozumiem. Po zakończonej bitwie nie zawsze mi ją zalicza do
statystyk. Na 6 walk zaliczyło mi dwie porażki a pominęło jedną i trzy zwycięstwa. Może
mi ktoś to wyjaśnić?

Aha Beta..:) nie dziw się... nie wszystko jeszcze "funguje" na tip top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Może mi ktoś to wyjaśnić?

Najpewniej stało się tak, że te nie zaliczone gry rozegrałeś na opcji custom, tam nie zaliczają się gry. Tylko automatching.
Mogło też tak się stać, że nie zauważałeś na ekranie swoich statystyk, że te statystyki są podzielone na "head to head" i "team battle". Na początku zawsze wrzuca statystyki team battle, więc pewnie rozegrałeś 2 na TB, a 4 na H to H. Wystarczy zmienić kliknięciem i pokazują się staty gry 1 vs 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 17:05, Mediv napisał:

Matchmakingu czasami nie zalicza. Beta.

Możliwe, ale żeby nie zaliczyło 4 z 6 gier to trochę dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 17:06, Konował napisał:

Możliwe, ale żeby nie zaliczyło 4 z 6 gier to trochę dziwne.


Całkowicie normalne. Raz, to beta, dwa, to reric.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować