Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Właśnie przyjechał do mnie jeszcze cieplutki DoW2. I już mnie krew zalewa jak widzę ile trzeba tego dodatkowego cholerstwa doinstalować... I żeby było zabawnie do Steam przy próbie weryfikacji klucza (w ogóle przed instalacją samej gry) podaje, że: "usługa niedostępna albo komputer nie jest w stanie połaczyć się z serwerem".

Miał ktoś coś takiego? Samo przejdzie czy może zainstaluje dopiero po ''oficjalnej'' premierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłałem jeszcze chłopakom z pomocy technicznej walentynkę. Zobaczymy co odpiszą...


Gdzie się podziały czasy, ze się wkładało płytkę do CDka i 5 min później wszytsko hulało. Mam grę ale jakbym jej nie mial kurde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhammer® 40,000™: Dawn of War® II is now available on Steam for customers in most parts of the world. European customers will be able to play, starting Friday morning (GMT).

Podkreślenie moje, cytat ze steama pozostaje czekać do jutra :/.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie mieliście wszyscy nadziei, że dzisiaj już zagracie, skoro premiera światowa dopiero jutro? ;> Głupotą by było, gdyby taka możliwość była :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupotą to jest niepodanie takiej dosyć banalnej i oczywistej informacji w żadnym z tych durnych okienek, które trzeba przeklikać podczas instalacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po za tym panie banalny światowa premiera jest jutro, ale jak informuje nas steam w nie-europie, czyli zapewne ameryce, już teraz można grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na wszelkie pytania i niejasności związane z aktywacją:
http://community.dawnofwar2.com/blogs/?p=525
Mnie śmieszy tylko cała ta sytuacja z aktywacją ponieważ na torrentach gra była już chyba około poniedziałku/wtorku i co ciekawe ludziska pisali że da się grac podmieniając tylko kilka plików.
Od razu dementuje wszelkie insynuacje i pomówienia jakobym posiadał taką kopię z nielegalnego źródła, czekam do jutra tak jak reszta na oryginała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 12:40, Szalony Max napisał:

Odpowiedź na wszelkie pytania i niejasności związane z aktywacją:
http://community.dawnofwar2.com/blogs/?p=525
Mnie śmieszy tylko cała ta sytuacja z aktywacją ponieważ na torrentach gra była już chyba
około poniedziałku/wtorku i co ciekawe ludziska pisali że da się grac podmieniając tylko
kilka plików.
Od razu dementuje wszelkie insynuacje i pomówienia jakobym posiadał taką kopię z nielegalnego
źródła, czekam do jutra tak jak reszta na oryginała.


Graja za to bez 0-dniowego patcha czyli z skopanym AI i niepoprawionym singlem.
Mi Anglicy nawalili i jak dostane gre w poniedzialek to bedzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jestem nudny, prosząc o to w co drugim temacie...
Byłbym wdzięczny,gdyby ktoś, kto grę zakupił poinformował mnie, czy istnieje możliwiość zabawy w wersję w 100% angielską (gdy wreszcie będzie można grę aktywować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 14:23, Principes napisał:

Wiem, że jestem nudny, prosząc o to w co drugim temacie...
Byłbym wdzięczny,gdyby ktoś, kto grę zakupił poinformował mnie, czy istnieje możliwiość
zabawy w wersję w 100% angielską (gdy wreszcie będzie można grę aktywować).


Na logikę - tak. Kupujesz DoWa2, rejestrujesz na steamie (posługując się oryginalnym CD Keyem) i możesz ściągnąć angielską wersję ze steama zamiast instalować polską z płytki. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 14:55, Jaracz napisał:

Na logikę - tak. Kupujesz DoWa2, rejestrujesz na steamie (posługując się oryginalnym
CD Keyem) i możesz ściągnąć angielską wersję ze steama zamiast instalować polską z płytki.
:>

Ściągać chyba nie trzeba, po prostu powinniśmy móc zmienić język, jak to jest w przypadku Steama właśnie. Chociaż dopiero jutro się zobaczy, though...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się,czy warto kupić DoWII dla samej gry single player i potyczek z kompem / jeśli będą /? - w multi,nie gram.
Martwi mnie mała ilość map w tej grze - kampania to tylko 12 map / misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:09, lis 23 napisał:

Zastanawiam się,czy warto kupić DoWII dla samej gry single player i potyczek z kompem
/ jeśli będą /? - w multi,nie gram.
Martwi mnie mała ilość map w tej grze - kampania to tylko 12 map / misji.


Czemu nie spróbujesz? Multi to 5x lepsza zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:09, lis 23 napisał:

Zastanawiam się,czy warto kupić DoWII dla samej gry single player i potyczek z kompem
/ jeśli będą /? - w multi,nie gram.
Martwi mnie mała ilość map w tej grze - kampania to tylko 12 map / misji.


Jakby DoW2 kosztował 5x taniej i był w XK to może...
100zł za singla? Hell no.
Gra tylko do multi.

@Jaracz: może nie chce mu się instalowac kolejnych programów i zakładania kolejnych kont? Albo lubi grać dla rozgrywki i nie chce sobie psuć nerwów? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też tak jest, że instaluje się tylko klient steam i nic więcej.
Wiem, że trzeba czekać do jutra, ale czy chociaż gra nie powinna się zainstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:42, Tank25 napisał:

Czy u Was też tak jest, że instaluje się tylko klient steam i nic więcej.
Wiem, że trzeba czekać do jutra, ale czy chociaż gra nie powinna się zainstalować?

Czytałbyś posty trochę wyżej. Musisz poczekać aż do jutra, ponieważ dopiero wtedy będzie premiera na Steamie. Wtedy dopiero będziesz mógł grać, po aktywacji klucza na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować