Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2009 o 10:34, mele napisał:

Jeśli chodzi o edycję rozszerzoną to faktycznie jest to parodia. Uzyskałem kod aktywujący
dodatkowy ekwipunek na stronie cdprojekt. Mogli się pokusić chociaż o jakąś instrukcje.
nie mam pojęcia jak użyć kodu do aktywacji ekw. snajpera. Grę już zainstalowałem.. Niech
ktoś napisze komu się to udało. Over.

Ja dostalem instrukcje z sklepu w ktorym zamawialem . Szkoda ze samej paczki jeszcze nie przyslali.
W kliencie standalone Live trzeba wejsc w Marketplace (to ten Live uruchamiany z poziomu windowsa nie z gry ) i w redeem code wpisac kod . Dali nawet ostrzezenie ze ekwipunek bedzie dostepny tylko jak zaczniemy gre od nowa po wpisaniu kodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale:
- Gra jest po angielsku mimo że wszystko miałem ustawione na polski (mnie to cieszy, ale czy tak powinno być?)
- Sypie mi błędami podczas wychodzenia z gry i ładowania misji, lub screenów po misji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 10:39, boroota napisał:

cześć,

Czy może mi ktoś pomóc? Jak się zalogować do Games for Windows Live w samej grze? Czy
wymagany jest internetowy adres IP?

Chodzi ci o zew IP ? Nie musisz go miec ja siedze w Lanie i mi dziala .
Musisz zalozyc konto na
http://www.xbox.com/en-GB/live/
lub
http://www.xbox.com/en-US

edit do samego Live w grze wchodzisz wciskajac Home na klawiaturze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 10:40, sQb napisał:

Haha a teraz Steam pisze że gra jest niedostępna spróbuj ponownie...
Mało tego jak chciałem wysłać zgłoszenie do pomocy technicznej gram.pl to tam gdzie się
wpisuje klucz aktywacji elektronicznej, nie chce mi przyjąć kodu z tej karteczki - pisze
że nieprawidłowy...

żegnaj gram.pl, żegnajcie oryginały.. żałosne ale prawdziwe :/


Zobacz tutaj
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4595-WEXN-6831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wściekły nie moge sobie w gre pograć przez PIEPRZONY Steam. Gra jest niedostępna?? to znaczy poszła sobie gdzieśś?? Co to wogóle ma znaczyć?? reinstaluje gre. Jak to nie podziała skorzystam z rad podanych przez Miniu. Ale uważam że CDP powinno coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 10:30, Mroku21 napisał:

> wie ktoś jak zmienić język na polski ?
Masz ustawioną polską wersję Steam''a? Jeśli nie zmień język Steam na polski i zainstaluj
grę od nowa.


Po cóż tyle zachodu? Czy nie wystarczy przejść do właściwości gry, wybrać zakładkę "język" i zmienić na "polski"?
Cieszy mnie, że wersja angielska jednak jest dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 10:43, Miniu napisał:

> cześć,
>
> Czy może mi ktoś pomóc? Jak się zalogować do Games for Windows Live w samej grze?
Czy
> wymagany jest internetowy adres IP?
Chodzi ci o zew IP ? Nie musisz go miec ja siedze w Lanie i mi dziala .
Musisz zalozyc konto na
http://www.xbox.com/en-GB/live/
lub
http://www.xbox.com/en-US

edit do samego Live w grze wchodzisz wciskajac Home na klawiaturze .



bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 11:40, Principes napisał:

> > wie ktoś jak zmienić język na polski ?
> Masz ustawioną polską wersję Steam''a? Jeśli nie zmień język Steam na polski i zainstaluj

> grę od nowa.

Po cóż tyle zachodu? Czy nie wystarczy przejść do właściwości gry, wybrać zakładkę "język"
i zmienić na "polski"?
Cieszy mnie, że wersja angielska jednak jest dostępna.


problem w tym że nie mam takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee...czyli kupując Polską wersję gry,nie można grać w Polską wersję? - a czy konto zalożone na game for vindows live na potrzeby bety,będzie działać w pelnej wersji gry?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 11:49, lis 23 napisał:

Eee...czyli kupując Polską wersję gry,nie można grać w Polską wersję? - a czy konto zalożone
na game for vindows live na potrzeby bety,będzie działać w pelnej wersji gry?.


Tak konto live ktore zalozyles do bety bedzie dzialac i w oryginale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zainstalowana (jest po polsku; jak wy to robicie, że macie angielski?), multi działa, ale nijak nie idzie dodać kodu na bonusowy ekwipunek. W redeem code pisze, że ta opcja jest nieaktywna dla mojego regionu albo jest juz przeterminowana ;/ 20zł wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 12:42, Astropath napisał:

Gra zainstalowana (jest po polsku; jak wy to robicie, że macie angielski?), multi działa,
ale nijak nie idzie dodać kodu na bonusowy ekwipunek. W redeem code pisze, że ta opcja
jest nieaktywna dla mojego regionu albo jest juz przeterminowana ;/ 20zł wyrzucone w
błoto.

No to teraz mnie przestraszyles . Ja mam konto w Live na Uk i zamawialem tam wiec mam nadzieje ze mi przejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 12:42, Astropath napisał:

Gra zainstalowana (jest po polsku; jak wy to robicie, że macie angielski?), multi działa,
ale nijak nie idzie dodać kodu na bonusowy ekwipunek. W redeem code pisze, że ta opcja
jest nieaktywna dla mojego regionu albo jest juz przeterminowana ;/ 20zł wyrzucone w
błoto.

U MNIE pisze ze srewer jest zbyt zajety zeby zrealizowac to żądanie co za koszmar aktualzacje na stemie sciaga mi juz od 10 godzi tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reric: Te bonusy w edycji kolekcjonerskiej były tak tandetne, że zastanawialiśmy się kto to będzie chciał kupić. W rzeczywistości żadnych bonusów nie ma, to był taki psikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 12:49, Miniu napisał:

No to teraz mnie przestraszyles . Ja mam konto w Live na Uk i zamawialem tam wiec mam
nadzieje ze mi przejdzie :(


W takiej sytuacji pewnie przejdzie. Ja założyłem konto na Irlandię. Zastanawiam się, czy nie działa przez to, że kod jest pochodzenia polskiego. Ale przecież ze względów oczywistich nie można było konta na Polskę założyć. Pal to licho. Ważne, że multi mi działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 12:53, Jaracz napisał:

Reric: Te bonusy w edycji kolekcjonerskiej były tak tandetne, że zastanawialiśmy się
kto to będzie chciał kupić. W rzeczywistości żadnych bonusów nie ma, to był taki psikus.



fajnie to wygladalo tylko mogli by ostrzec ze tyle z tym bedzie zachodu. CDP nie podalo zadnej instrukcji żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko działa po polsku i jest gites. Jestem mile zaskoczony zmianami. Nie wypowiadam się na temat ustawień ultra bo nigdy na nich nie grałem. Gram na ustawieniach wysokich i muszę przyznać, że pomimo tych samych ustawień gra wygląda lepiej i chodzi bardziej płynnie.
W grze jest sporo zmian od wyjścia bety. Inna muzyka, lepsza.
Inny ekran podsumowujący grę. Poza tym naprawili TrueSkilla i teraz już prawidłowo skill jest liczony.
Mozna już zdobywać nagrody i reputację. Teraz w grze nie widzimy jakie pkt posiada przeciwnik, tylko kluczowe, bardzo pozytywna zmiana. Na temat balansu jeszcze nie mogę się wypowiedzieć. Na razie nie widzę imb.
Jest już malarz armii, są te nagrody odblokowywane za levele, ale szczerze powiedziawszy nie wiem gdzie można je zobaczyć :]
Suma sumarum, pozytywne zmiany od wyjścia bety.
Pozdrawiam :)
kameT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować