Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Siema. Mam problem z trybem multiplayer ;/ Nie zapisuje mi żadnych statystyk po zakończonych grach ;/ Dlaczego tak się dzieje i jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 12:06, swizz napisał:

Siema. Mam problem z trybem multiplayer ;/ Nie zapisuje mi żadnych statystyk po zakończonych
grach ;/ Dlaczego tak się dzieje i jak to naprawić?


Może grasz na serwerach publicznych? Staty zapisuje z serwów rankingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 18:24, Teokrata napisał:

mam problem:
chcę uruchomić DOW II i dostaję komunikat, że serwery steam są zbyt zajęte by zająć się
moją sprawą...
WTF ???


poczekaj pare minut. widocznie steam jest przeciazony w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2009 o 19:05, General Sturnn napisał:

poczekaj pare minut. widocznie steam jest przeciazony w tym momencie.


no czekam już chyba godzinę sprawdzając co jakieś 5 min i ciągle bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 19:12, The Nemezis napisał:

Też tak kiedyś miałem, trzeba poczekać. Steam to dno.


minęły 2 godziny a ja ciągle nie mogę uruchomić DOW II online bo serwery steam "są zajęte"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest temat ogólny tej gry? Bo nazwa jest jakaś nijaka:P
A tak na temat... Gra zrobiła na mnie pozytywne odczucia, rozgrywka jest dobra, taktyka jednak w dalszej części gry odchodzi na bok i zaczyna się beznadziejne diablo (dlaczego tak mówię? Bo hack''n...wyżynanie wszystkiego co żyje jest dla mnie dnem) a cała rozgrywka z gry gdzieś upływa... Grę polecam, ale nie za cenę 120zł... Maks 50-60zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 20:36, Bithda napisał:

Czy to jest temat ogólny tej gry? Bo nazwa jest jakaś nijaka:P
A tak na temat... Gra zrobiła na mnie pozytywne odczucia, rozgrywka jest dobra, taktyka
jednak w dalszej części gry odchodzi na bok i zaczyna się beznadziejne diablo (dlaczego
tak mówię? Bo hack''n...wyżynanie wszystkiego co żyje jest dla mnie dnem) a cała rozgrywka
z gry gdzieś upływa... Grę polecam, ale nie za cenę 120zł... Maks 50-60zł.


moderatorzy spią stąd stara nazwa tematu :-/
a co do DOW II to w Saturnie i Media Markt mozna kupić za 99pln ;-)

ps. ciągle nie mogę uruchomić DOW II online przez steam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 20:28, The Nemezis napisał:

Kluczem do zaczęcia krytykowania kogoś jest dobrze napisanie jego Imienia/Nazwiska/Nazwy.
Grond = fail


reric jest obraźliwą nazwą na relic. Tak się przyjęło.. xD

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&pid=6507
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&pid=10409
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&pid=10416

The Nemezis = fail ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 20:58, The Nemezis napisał:

Ty się weź wyloguj i wloguj do steam bo ja wszedłem bez problemu


robiłem już to i obawiam się, że może mi pomóc tylko reinstall steama/dow II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Nemezis = newfag. Reric od zawsze kompromituje się jeżeli chodzi o DoWa. To praktycznie tradycja. Jak ktoś twierdzi inaczej to zasługuje na przytwierdzenie twarzy do monitora i oczekiwanie na grę auto. Przez tydzień.

Jakiś czas temu zebrałem się i napisałem do moderatorów prośbę o zmianę nazwy tematy na "Temat ogólny" ale odpisano mi, że na takie coś potrzebna jest prośba ze strony założyciela tematu. A żeby napisać do Avatara to już chęci mi brakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Reric od zawsze kompromituje się jeżeli chodzi o DoWa.
Czyli wydając DoWa 1 podstawke też to zrobił? Ehh. Już mogłeś dodać chociaż to "prawie" przed "zawsze" poza tym serię DoW pogrążył nazistowski Soulstorm Totenkopf który stworzyło Iron Lore, reszta była dobra albo znośna (o patchach nie mówie bo to inna bajka i rzeczywiście pogrąża Relica).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2009 o 21:03, Teokrata napisał:

robiłem już to i obawiam się, że może mi pomóc tylko reinstall steama/dow II


ufff... po 3 godzinach steam zaskoczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem kampanię. Grałem na wyższym poziomie trudności (ten przed primarchem), skończyłem obronę systemu Aurelia w niecałe 50 dni jako Justicator of Extermination. I było całkiem przyjemnie. Choć jak dla mnie to wszystkie misje, w których mamy zabić na końcu jakieś ścierwo dla nagrody można by wywalić. Do tego zbieranie próbek genów xeno aż 5 razy to jakaś kompletna porażka (po co tak rozwlekać i tak nudny schemat?). Misje obronne były o tyle przyjemniejsze, że żadna nie zajmowała więcej jak 8 minut, więc nagrody wpadały szybko, a młócka cieszyła oczy (choć zawsze sprawdzał się ten sam schemat...).
Tak poza tym to fabuła nie zachwyca, gdyby ją rozbudować o inne wątki (np. o to co Thule zobaczył na bodajże Kronusie, ubarwić potyczki z orkami i lepiej uzasadnić motywacje Eldarów), mogłoby być całkiem ciekawie. Gdybym kompletnie olał grindowanie i misje obronne, to byłaby naprawdę krótka gra. Podobali mi się za to sami bohaterzy (nie licząc upośledzonego werbalnie głównego bohatera), ale jak już wspomniałem, szkoda że wątek Thule nie został bardziej rozbudowany.
Potem odpaliłem multi, zagrałem kilka meczy najpierw z AI, potem ze znajomym i... jak dla mnie to porażka, niby dzieje się wiele, jest dynamicznie, ale czegoś mi tu brakuje. Brak rozbudowywania bazy naprawdę boli. Przyjemna gra na jeden raz, raczej nie warta aż takiej sumy, jaką chce za nią wydawca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować