Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2010 o 22:21, Hamynelypham napisał:

Relic i THQ sobie ustawili różne daty premier dla polaczków i innych. Steam ma to w dupie
i każdemu odblokuje grę o północy.

hehe nie wiedziałem niezle poszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy macie również, jak ja, problem w kampanii CR z podnoszeniem itemów? Otóż gdy podnoszę item, to kursor blokuje mi się, jak przy wydawaniu rozkazu z ustaleniem kierunku jednostek ;o Jest to pierwszy i jedyny przypadek, gdy mam coś takiego, ale wolę zapytać.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie :]

Przyznam szczerze, że poziom trudności kampanii w CR znacząco wzrósł. Jak Primarch w podstawce to by3 spacerek, tutaj sprawia problemy.

Masą ich! :>

20100312023909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tylko problem jest taki, że Ci Karskini wybijają z łatwością Assault Marinsów na Primarchu... ^^ ASM wygrywają jedynie dzięki stunowi po skoku :]

Dosyć irytujący jest też fakt działania na czas.

Spoiler

Z uratowaniem Thule''a ledwo co się wyrobiłem, za to obronić centrum dowodzenia IG przy szturmie na świątynie mi się już nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się gra nie jest aż tak źle z Kampanią
Ale trochę ta gwardia jest za mocna :P
Ciekawe kiedy normalnie udostępnia Gwardie :P

A to ciekawostka dla chętnych
http://community.dawnofwar2.com/blog-post/relic-entertainment-and-raptr-present-chaos-rising-achievement-race

Ja niestety nie mam czasu żeby się tak bawić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w dodatku tez są takie problemy jak z ostatnim patchem (spadki wydajności, gorsza grafika, dziwny dźwięk), czy jest tak jak przedtem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś kto miał wcześniej problemy z low grafiką, fps i dźwiękiem instalacja dodatku w ogóle coś pomogła czy nic to nie zmienia, a póki co pograć sobie mogą wybrani?

Heh, przy okazji widziałem, że "fajne" błędy ludzie odkryli w kampanii i co ciekawe patch wprowadził je do tej z podstawki. Np. w menu podglądu celów misji, gdzie jest wyświetlana nagroda, nie ma obrazka przedmiotu tylko jest kolorowy obrazek z napisem "IMG"...

Czy oni postawili sobie za cel pobić Soulstorma pod względem ilości bugów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 12:52, Arcling napisał:

Czy oni postawili sobie za cel pobić Soulstorma pod względem ilości bugów? :D


Szczerze? Tak. :) Patrząc na setki narzekających użytkowników i ich posty na forach, mam wrażenie, że reric podpisał pakt z diabłem i rozkoszuje się cierpieniem klientów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 14:41, Jaracz napisał:

> Czy oni postawili sobie za cel pobić Soulstorma pod względem ilości bugów? :D

Szczerze? Tak. :) Patrząc na setki narzekających użytkowników i ich posty na forach,
mam wrażenie, że reric podpisał pakt z diabłem i rozkoszuje się cierpieniem klientów.
;)


Teraz odkupią Ebberta za grube miliony, żeby wszystko "naprawił". ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Teo obmyśla taktykę jak wmówić ludziom, że jest genialnie^^ W sumie nie wiem z czego się cieszę bo też jestem jednym ze "szczęśliwców";] No ale wrażeniami podzielę się jak pogram. Zawsze zostanie dwóch nowych bohów w LS (a gate exploit nadal działa:DD) hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 15:26, ChrisBgnr napisał:

A Teo obmyśla taktykę jak wmówić ludziom, że jest genialnie^^

Mając w pamięci jego poprzednie wypowiedzi to po kilku tygodniach okaże się, że jednak to nie jest to, ale C&C4 to już na pewno będzie wymiatać, a trzeci dodatek do DoW2 jeszcze bardziej!

Instalacja Chaos Rising zajęła... 1MB. Czyli nawet kampania jest już w plikach gry tych co mają jedynie podstawkę, tylko zwyczajnie bez dodatku jest to wszystko zablokowane.

Z grafiką jest już lepiej, ale dźwięk nadal jest mocno zmieniony, zwłaszcza odgłosy pił i muzyka inaczej brzmią. Moim zdaniem jak nic hotfix jest potrzebny, bo na to narzekają masy ludzi na forach. Póki co ukończyłem pierwszą misję i gra działa raczej dobrze, po teście wydajności domyślnie gra ustawiła mi niemal wszystkie wartości na wysokie, więc na takich też gram. Rozdzielczość na której gram to standardowa mojego monitora - 1920x1080.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 20:40, necron1501 napisał:

Hmm mam problem. Patchowanie zatrzymało się na 59% i ani myśli ruszyć dalej....


Musisz pomodlić się do Tzeentcha i obłaskawić go galaretką wiśniowo-krwistą z bitą śmietaną. Możesz też złożyć w ofierze Ebberta. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować