Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Jak ominąć tego crash buga w ostatniej misji? Kurde mam grę już 4 dni i jestem w ostatniej misji;( Bardzo krótka kampania... zawiodłem sięl;/

Jaki zespół dobrać na ostatnią misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu zaliczyło. Geez. Musiałem ustawić wszystkie detale na minimum, zapisać po

Spoiler

zabiciu Eliphasa

, zabić
Spoiler

GUO

, zostać wywalonym po napisie ''Mission Completed'', wczytać grę i dopiero potem ukazał mi się filmik końcowy... Masakra. Ale ważne, że Primarch ukończony :] 7 razy.

No i animacja końcowa fajna. Zapowiada się teraz, że
Spoiler

Eliphas będzie niczym Gorgutz :] Ciągle wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kampania w końcu ukończona, taktyka z biciem bossa przed wejściem do okręgu podziałała, ale ile to ganiania było... Masakra, chyba z 40 minut go biłem jak nie więcej, a to tylko tylko drugi poziom trudności.

Niemniej kampania dobra, mało zadań pobocznych, przez co jest znacznie krótsza od tej z podstawki, ale za to jest zdecydowanie trudniejsza a misje są nieco ciekawsze. Zastanawiam się tylko jak w następnym dodatku

Spoiler

twórcy rozwiążą kwestię zdrajcy. Ja np. musiałem zabić Avitusa, więc może jeśli ponownie będzie możliwość wczytania sejwa to w dodatku go już nie będzie i/lub wersja bez sejwa - tutaj mogą przyjąć za zdrajcę Martellusa.

Wygląda na to, że głównym złym będzie teraz w trzecim dodatku chapter master Kruków. Możliwe też, że Eliphas będzie powracać jak Gorgutz. Jednak bardziej od niego wolałbym tym razem powrót samego Gorgutza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 14:43, Arcling napisał:

Zastanawiam
się tylko jak w następnym dodatku twórcy rozwiążą kwestię zdrajcy. Ja np. musiałem
zabić Avitusa, więc może jeśli ponownie będzie możliwość wczytania sejwa to w dodatku
go już nie będzie i/lub wersja bez sejwa - tutaj mogą przyjąć za zdrajcę Martellusa.


Spoiler

chyba jednak bedziemy mieli ten sam sprawdzony sklad - brak ktoregokolwiek czlonka druzyny ma wplyw na rozgrywke i ogranicza mozliwosci ;) obstawiam ze w kolejnym dodatku bedziemy rzadzic zakonem - i moze jakas bardziej polityczna fabula :) Ja bym chcial kampanie orkami - ten szalony klimat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google.translate i jedziesz z profesjonalnym tłumaczeniem :P

Arcling -> Na Primarchu ~15 minut przy 7 próbie, przy pierwszej 2h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yh, szkoda, że nie przetłumaczyli tego jako "super darmowa promocja dla każdego". Bo jak się bawić to na całego. :E

(no i ludzie by pewnie chętniej klikali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawość mnie zjadam jak można Last Stand przejść nowymi postaciami w niecałe 20 min i do tego mając 28mil punkcików.
Ja z bardzo zgrana ekipą dochodziłem do niecałych 8 na początku Last Standa utrzymywaliśmy się w 10
A teraz jak patrze na tabele to ciekawi mnie jak można tyle wbić -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0 śmierci, 0 zdecapowanych punktów, każda z postaci wszystkie 3 przedmioty zwiększające zdobywaną ilość punktów. No i szybkie morderstwa, proste. A przy HT i ChS jest to bardzo proste do osiągnięcia. HT samotnie na 1 lvlu dobija do 10 fali. Do 8 dla nieskillowego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wykasowałem całego DOW i zainstalowałem z dodatku który zawiera podstawke i nie było żadnego buga na końcu kampani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG co za palant wymyślił ostatniego bosa. Przecież ten koleś jest ostro przesadzony. Nie dość, że ma od cholery hP i moje ataki prawe nic mu nie robią to jeszcze rozwala jednym ciosem mój cały team. Żeby go rozwalić bym chyba musiał z godzine ciągle w niego naparzać...nie wiem ,chyba zrezygnuje z zobaczenia zakończenia tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 17:58, Ecko09 napisał:

OMG co za palant wymyślił ostatniego bosa. Przecież ten koleś jest ostro przesadzony.
Nie dość, że ma od cholery hP i moje ataki prawe nic mu nie robią to jeszcze rozwala
jednym ciosem mój cały team. Żeby go rozwalić bym chyba musiał z godzine ciągle w niego
naparzać...nie wiem ,chyba zrezygnuje z zobaczenia zakończenia tej gry...


zaraz po zabiciu pojawia sie mission complete i filmik w zaleznosci od tego czy byles dobry czy zly - poszukaj endingow na youtube juz powinny byc wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PodajSwojąŚcieżkę:\Steam\steamapps\common\dawn of war 2\GameAssets\Data\Movies\xp1
I tam masz wszystkie filmiki z kampanii w wyższej rozdzielczości.

Ecko-> Poznaj Nurgle''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 20:41, Wilkv napisał:

PodajSwojąŚcieżkę:\Steam\steamapps\common\dawn of war 2\GameAssets\Data\Movies\xp1
I tam masz wszystkie filmiki z kampanii w wyższej rozdzielczości.


a tylko jeden z koncowych ma dzwiek, a zaden nie ma napisow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować