Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Witam.
ChrisBgnr ma zupełną rację, że w najnowszym patchu coś kompletnie skopali z SI. Też po krótkiej przerwie odpaliłem grę i jestem mocno zawiedziony. Przeciwnik komputerowy po prostu podchodzi do punktów, które powinien przejmować, a nie robi tego tylko sterczy tam i nie wiadomo na co czeka - można go zupełnie zignorować - i nie zależy to od poziomu trudności ( w moim przypadku SI na b. trudnym). Kompletnie wypacza to przebieg rozgrywki i niestety nie daje radości z gry. Mam nadzieję, że do Relic''a poszło już info na ten temat i to naprawią (może CD Projekt jako dystrybutor gry w Polsce zwróci na to uwagę w jakimś mailu :) ). Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś posiadałby jakieś wiadomości w przyszłości na ten temat i podzielił się na łąmach tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 20:34, MasterChiefGT napisał:

Czy mnie tylko to zaciekawiło?
Warhammer 40.000: Dawn of War 2 – Retribution

Jest na liście gier prezentowanych na gamescom 2010

Czyli wygląda na to, że robią drugi dodatek. Ciekawe tylko jakie rasy tym razem wprowadzą (a powinni wprowadzać teraz już po dwie). Ja w każdym razie tego dodatku prawdopodobnie nie kupię lub poczekam na pierwsze wrażenia. Po tym co odstawili przy premierze Chaos Rising z błędami związanymi z grafiką i niskim fpsem (czego nadal do końca nie naprawili) wolę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość. Ja jeszcze Chaos Rising co prawda nie kupiłem (czekam na jakąś fajną promocję w dystrybucji cyfrowej), ale bardzo się ucieszyłem na wieść o następnym rozszerzeniu. Oczywiście najbardziej ciekawi mnie, jakie rasy zostaną wprowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam nadzieję, że tutaj znajdzie się ktoś doświadczony kto pomoże ;) Otóż kupiłem sobie wczoraj DoW''a II z dodatkiem CR w złotej edycji. Zainstalowałem grę tak jak było to przedstawione na instrukcji w pudełku z grą. Steam zainstalowany, GFWL tez, gry aktywowane, zainstalowane i spatchowane. Wszystko pięknie działa do momentu kiedy wchodzę w opcje otóż jak widzicie nie mogę ustawić sobie niektórych opcji na ultra, próbowałem już trik z -disable32bitcheck ale to tez nie działa, może mój PC jest za słaby i tego nie da się odpalić ale to nie jest problem. Problemem jest to, że kiedy ustawie sobie detale na fulla i zatwierdzę zmiany to gra mi się uruchamia ponownie ale grafika dalej jest na niskim poziomie a kiedy wejdę w opcje ponownie to wszystkie ustawienia resetuję mi się automatycznie. Proszę o szybką pomoc ;(

Windows 7 x32
2 GB
AMD x2 2,3 GHz
GF 8600 Palit Sonic+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcje ultra działają bodajże tylko na systemach 64-bitowych. Myk z "-disable32bitcheck" z tego co pamiętam działał do wyjścia CR.

"Reric make bug."
I tak nawiasem mówiąc, czytam te posty powyżej i nie mogę się nadziwić. Reric wydał zabugowanego i niezbalansowanego jak diabli CR (już pominę niedopracowane dodatki do DoW1, które zostawili na pastwę losu), a ludzie i tak mają zamiar w ciemno kupować następny dodatek, nie wiedząc nawet co będzie miał sobą do zaprezentowania i pomimo tego, że na multi mogą spokojnie grać przy użyciu samej podstawki. Nie do wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 14:51, Jaracz napisał:

"Reric make bug."
I tak nawiasem mówiąc, czytam te posty powyżej i nie mogę się nadziwić. Reric wydał zabugowanego
i niezbalansowanego jak diabli CR (już pominę niedopracowane dodatki do DoW1, które zostawili
na pastwę losu), a ludzie i tak mają zamiar w ciemno kupować następny dodatek, nie wiedząc
nawet co będzie miał sobą do zaprezentowania i pomimo tego, że na multi mogą spokojnie
grać przy użyciu samej podstawki. Nie do wiary.


Najwidoczniej pudełka DoW2 są nasączone środkiem, który przejmuje kontrolę nad umysłami graczy. Po zakupieniu i zainstalowaniu ludzie zaczynają wielbić DoW2 z byle powodu. Z tym, że Reric jak zawsze jest niedokładny i albo środku jest niewiele (ci panowie wyżej oraz inne kamety), dużo (Gimbuskrata), albo wcale go nie ma.

Teo: Na Litwie StarCraft 2 kosztuje 215 litów. 1 lit=1.30 zł. Idź zatem oświecać litewskich graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 14:51, Jaracz napisał:

"Reric make bug."
I tak nawiasem mówiąc, czytam te posty powyżej i nie mogę się nadziwić. Reric wydał zabugowanego
i niezbalansowanego jak diabli CR (już pominę niedopracowane dodatki do DoW1, które zostawili
na pastwę losu), a ludzie i tak mają zamiar w ciemno kupować następny dodatek, nie wiedząc
nawet co będzie miał sobą do zaprezentowania i pomimo tego, że na multi mogą spokojnie
grać przy użyciu samej podstawki. Nie do wiary.


Kto kupi ten kupi :P Ja na przykład nie zamierzam dodatku póki co kupować a na pewno nie będę składał na niego pre-ordera. Poczekam na więcej info i opinie po wyjściu tego dodatku. Mam Starcrafta 2, więc ani myśli mi się wracać do DoWa. Zwłaszcza, jeśli drugi dodatek wyjdzie tak zabugowany jak pierwszy.

CR pod względem technicznym to był jeden wielki fail. Skopali coś co działało dobrze na wielu konfiguracjach. Może to też po części wina tego, że zmienili wsparcie z Nvidii na AMD, a u mnie procek Intela i karta Nvidii. Do dzisiaj nie mam takiej jakości grafiki jak przed wyjściem patcha poprzedzającego premierę dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodatek na 80% kupie. Oby dodali gwardie imperialną to byłby raj dla mnie (plus tau :D)
A co do kampanii gdyby zrobili jakąś kampanie na podstawie rozbudowy bazy to wielu graczy wróciło by do tego tytułu (tj. najlepsza kampania z dow:winter asalut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 19:13, Miltek napisał:

Ja dodatek na 80% kupie. Oby dodali gwardie imperialną to byłby raj dla mnie (plus tau
:D)
A co do kampanii gdyby zrobili jakąś kampanie na podstawie rozbudowy bazy to wielu graczy
wróciło by do tego tytułu (tj. najlepsza kampania z dow:winter asalut


Eee, najlepsza kampania była w podstawce to raz. Dwa na pewno do tego nie wrócą,

Spoiler

jako że główny przydupas dostał awans,

dostaniemy kontrolę nad większą ilością jednostek, lub powiększone squady.

Gry na pewno nie kupię, mimo że mam każdego wh 40k, poczekam na parę patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum Relic News ktoś napisał, że tytuł został usunięty z listy gier zaprezentowanych na Gamescom. Ponoć chodzi tutaj o książkę, więc tego dodatku chyba nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 01:22, Arcling napisał:

Na forum Relic News ktoś napisał, że tytuł został usunięty z listy gier zaprezentowanych
na Gamescom. Ponoć chodzi tutaj o książkę, więc tego dodatku chyba nie będzie.


Prawdopodobieństwo tego że to była książka jest mniejsza
To bardziej wyglądało na tytuł dodatku
I tak pewnie wyjdzie na przełomie luty - kwiecień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jakiś tam banner. Wygląda na to, że to zapowiedź jakiejś nowości w grze. Gdyby to był "tylko banner", to czemu nagle teraz, jacyś orkowi piraci? I czemu więcej takich bannerów nie dostawaliśmy? Mi to definytywnie wygląda na zapowiedź czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować