Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2011 o 20:21, MasterChiefGT napisał:

No wiesz dziwne bo jak ja wale skila do pocisk zachacza o byle kamyczek a jak ktos wali


no coz taka karma widocznie... ja mam czterdziesta ktoras range w kilku rasach, wiec mozna, nie?
serio, zamiast wylewac lzy i marudzic na forum wez pograj troche ranking games, skill i rangi dla zuchwalych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz chyba koło 10 gier 2v2

W tym momęcie ja mam SM full 60 IG 54 2 rasy ponad 20 i tyle z tego
Ale wole wygląd Death Korps ciekawszy i powiem że nawet koleś zrobił wyglądy pod rangi
Chwała mu za to

A ranking zanim sie znajdzie to szybciej gram 3v3 public i o dziwo spoko epika sie dzisiaj trafiła jak ktoś przegrywał poddawał się i wszyscy byli zadowoleni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego w kółko powtarzającego się narzekania. Jak dla mnie to normalne, że rangi są tylko za rankingowe. Zakładane gry łatwo zmanipulować, więc to dobrze, że one się nie liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 22:11, Arcling napisał:

Nie rozumiem tego w kółko powtarzającego się narzekania. Jak dla mnie to normalne, że
rangi są tylko za rankingowe. Zakładane gry łatwo zmanipulować, więc to dobrze, że one
się nie liczą.


Zgadzam się. Nie spotkałem się dotąd z żadną grą, w której custom games liczyłyby się do rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A spotkałeś się z jakomś inna co tak miała zwalony system szukania gier rankingowych?
Bo jakoś ja nie
W W3 odpalałem wyszukiwanie bum po kilku sekundach gra
Odpalam FPSy wybieram server gram
Czemu tu nie mogą tego zrobić zmanipulować też możesz ranking patrzysz o mało osób na 3v3 to zmawiam kolegów dołączam się w pieciu znajduje 6 i gramy

Tak jak dzisiaj szukanie gry 1 na 1 3 osoby mój team tylko więc co za problem powiedzieć kolegą odpalcie ranking?
I tak samo nabijasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, jak kontrować Assault Terminatorów jako eldar? Bo narazie to udaje mi się ich załatwiać zacloackowanymi brightlancami + wściekłe banszety gryzące ich po plecach gdy próbują do nich dojść.

@up
Nie zrozumiałem ani słowa z tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdą gre da się ustawić jak tylko zechcesz
A ja chce normalnie pograć mając frajdę z tego i expa
Odpalam BC2 dołączam się do gry i dostaje tyle expa ile wypracuje
Albo ja mam takie szczęście albo tak mało ludzi gra rankingi w retri..........

Zresztą im się nie dziwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 00:39, MasterChiefGT napisał:

Każdą gre da się ustawić jak tylko zechcesz
A ja chce normalnie pograć mając frajdę z tego i expa
Odpalam BC2 dołączam się do gry i dostaje tyle expa ile wypracuje
Albo ja mam takie szczęście albo tak mało ludzi gra rankingi w retri..........

Zresztą im się nie dziwie :D


Ja czekam maks około 2-3 minut na 2v2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 23:05, MasterChiefGT napisał:

W W3 odpalałem wyszukiwanie bum po kilku sekundach gra


Raczysz chyba kpić. Warcraft 3 pod względem matchmakingu nie jest wcale lepszy od DoW II. Sam pamiętam, że czekałem kilkanaście minut nad znalezieniem gry 3v3. Włączałem wyszukiwarkę, robiłem sobie herbatę itp. i czasem dalej szukało.

A zmieniając temat, mam taki problem, że jak wyszuka mi przynajmniej jedną osobę w wyszukiwarce to dźwięk w grze mi się ścisza. I tak jest przez całą grę dopóki nie wrócę do menu. Wie ktoś czym to może być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2011 o 08:39, Laston napisał:

A zmieniając temat, mam taki problem, że jak wyszuka mi przynajmniej jedną osobę w wyszukiwarce
to dźwięk w grze mi się ścisza. I tak jest przez całą grę dopóki nie wrócę do menu. Wie
ktoś czym to może być spowodowane?


Ktoś na globalu miał ten problem. To chyba jest spowodowane automatycznym przyciszaniem dźwięku aby ułatwić voice chat. Nowy feature w steamie czy coś :P
Nie wiem, czy trzeba to wyłączyć w windowsie (tak jak ze ściszaniem w skajpie) czy gdzieś w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo poszperałem na tech forum i znalazłem odpowiedzialnośc :P
Masz to od momentu aktualizacji steam :P

Musisz wejść w panel sterowania/dźwięk/ Komunikacja i wyłączyć ściszenie mi steam ustawił je na 80%

A ja miałem odwrotnie w W3 i CR rankingu szukało nam może 2min
A teraz w Retri szuka szuka znajduje 5 gier możliwych do żadnej nie dołącza ...

Więc nie wiem już o o biega :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 23:14, M1k3 napisał:

Szybkie pytanie, jak kontrować Assault Terminatorów jako eldar? Bo narazie to udaje mi
się ich załatwiać zacloackowanymi brightlancami + wściekłe banszety gryzące ich po plecach
gdy próbują do nich dojść.


banshee sa dobre na normalne termosy do szturmowych lepiej strzelac, lanca jest dobra, d-cannnon, fire prism z focused beamem, nawet falcon czy Wraithlord zadaja im sensowny damage, no i oczywiscie Avatar ;-))) generalnie od T2 powinienes sie przygotowywac na Drednota i/ lub termosy przeciwnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 23:21, Teokrata napisał:

JARACZ

gratuluje 14 punktów


Dzięki, jakbym grał jakimś pedalstwem w stylu eldarów lub nidów to byłoby więcej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2011 o 01:14, Jaracz napisał:

Dzięki, jakbym grał jakimś pedalstwem w stylu eldarów lub nidów to byłoby więcej. ;)


ja już od ponad pół roku nie gram Eldarem, przestał mi się podobać...

gram głównie Chaosem i Nidem, teraz troche IG też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje czy mantykora jest zbugowana? Mianowicie grałem sobie z Chaosem na Stacji Lodowej Oberis. W pewnym momencie wyplułem Mantysię i Odpalam rakietami w Havoków z laską. Jakiś czas potem patrzę- havok dalej stoi. Innym razem walę w Havoka z HB- oni znów stoją cali i zdrowi. Potem Sorc capuje mój VP- postanowiłem tym razem przyjrzeć się czy coś jest nie tak. Manta opaliła, a tymczasem rakiety zamiast spaść na łeb czarownika...walnęły w słup obok. Więc- o co tu k*rwa chodzi?

Repek niżej http://www.speedyshare.com/files/27667533/temp.rec

jakby komuś nie działał- zmieńcie nazwę repa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyglądnij się na Białych murach jak chcesz walnać za budynek na środku to rakiety walą w budynek
Skocone zostało to bo spadają z góry i nie powinny zahaczać o budynek
Niedorobione po prostu to jest i zahaczają o co mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

New Last Stand content seems to be just a small tease for what''s to come for DOW II. Jeff Lydell(Egon) has this to say on his twitter account,

"Next week there are two more #dow2 Retribution announcements. You are not going to guess what they are." - Egon(Jeff Lydell)

"More #dow2 retribution patch and DLC announcements to come. TLS isn''t all we have in store". - Egon(Jeff Lydell)

http://twitter.com/#!/jlydell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować