Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

jeff lydell:

"I''ve seen a few questions about the DLC label. We aren''t charging for the Freebooterz skin. The first one is free kid ;) #dow2"

"wh40kdow New DLC for Dawn of War II: Retribution. Introducing the Dark Angels - http://ow.ly/4qsXh"

czyli modyfikacja orkow ma byc free, ogolnie pomysl jest fajny ale 7.5 $ a w naszym przypadku euro za jedynie modyfikacje wygladu armii to cena nie na nasze realia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 22:05, Teokrata napisał:

czyli modyfikacja orkow ma byc free, ogolnie pomysl jest fajny ale 7.5 $ a w naszym przypadku
euro za jedynie modyfikacje wygladu armii to cena nie na nasze realia...

Nie tylko na nasze. Po prostu żądanie 1/4 ceny gry za trochę zmienione modele, których w dodatku nie można pomalować swoimi kolorami jest przesadą. To powinno być darmowe albo co najwyżej kosztować tyle ile wargear do kampanii. Ewentualnie gdyby to był jakiś większy zestaw (typu inne legiony/klany/craftworldy, przynajmniej po 1 dla każdej rasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem, że to będzie TYLKO skin dla Dark Angels? Czy na pozostałe chaptery będzie też możliwość jego ustawienia? Poza tym mi się cały czas wydaje, że to są jaja jakieś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 23:57, ChrisBgnr napisał:

Czy dobrze rozumiem, że to będzie TYLKO skin dla Dark Angels? Czy na pozostałe chaptery
będzie też możliwość jego ustawienia? Poza tym mi się cały czas wydaje, że to są jaja
jakieś....

Niestety nie wygląda to na żart, nawet pracownik od Relica to potwierdził. I niestety będzie to tylko dla Dark Angels. O to też się rozchodzi, że ma nie być możliwości malowania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 23:57, ChrisBgnr napisał:

Czy dobrze rozumiem, że to będzie TYLKO skin dla Dark Angels?


Dokładnie, tylko oni będą mieli "kul" płaszcze i super heł dla FC. Wszelka próba zmiany tego schematu spełźnie na niczym.

A Reric niemal każdemu wątpiącemu w wiarygodność końskich zbroi powtarza, że to nie jest z okazji 1 Kwietnia. Jakby planowali wcisnąć kit to raczej jest marna metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, fajny byłby edytor na kształt tego z Mark of Chaos, gdzie można było sobie poszczególnych żołnierzy customizować. Ale i tak pewnie nawet w dawn of war 3 im się nie będzie chciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 09:21, MasterChiefGT napisał:

Wchodzę na to i nic nie ma :D

Sprawa wyjaśniona to był żart :PP

Choć szkoda bo wyglądy ciekawe :D


NIESTETY... DLC Relica za 7.5$ jest tym prawdziwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam kasy żeby dawać tyle za same szaty + zmienione emblematy ^^''
Ale to DLC wyżej to już bym kupił x3

Szkoda naprawdę szkoda T-T
Rozsądna cena za DLC Dark Angels to 1-4Euro :P
Bo zbyt dużo to nie wnosi do gry a dawać za to 20-30zl gdy pełna kosztuje 70zl -.-
Logicznie się nie opłaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech nie dość, że kampania Retri kiepskawa i zmęczyć jej nie umiem, to jeszcze drugi raz zaliczyłem crasha w trakcie misji z Land Riderem (kampania SM). W dodatku pierwszy przypadek był na ostatnich najnowszych sterownikach Nvidii, a dzisiaj drugi na ich nowej becie... Pech czy jakiś bug? Wysypanie było w różnych momentach misji.........

A tak btw, tymi dlc rerik jasno dał do zrozumienia w którą stronę "supportu" ma zamiar się udać. Patche do muzeum, dlc dla mas! Ładne hasło reklamowe nowych czasów?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 08:38, MasterChiefGT napisał:

A tu FC BT
Mod ciekawy ale małe poprawki by się nadały :)


Przyjrzałem się skrinom. BT Shumy różnią się od BT pierwszokwietniowych, ale graty dla Shumy za robienie tak wiele w ciągu 2 tygodni za darmola.

Edit: Gościu będzie robił Savlarów? Dziwny, choć interesujący wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jego on ich zrobił i stworzyli tą sztuczną stronkę steam i wszystkie dodatki co były na niej pokazane są
Znajdują się w pliku który waży 109mega :P

Każdy znajdzie coś dla siebie :D

Introducing Armaments of War MODIDICATION by Shuma/Sturm/THJT-9

This is a Multiplayer Compatible bits modification mod. What this mod does is to allow unit customization, exactly as shown in the DLC April fool’s joke, minus the UI, and of course it is restricted to your game only.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wyjaśni 2 sprawy

1. Co za poryp wymyślił ten kicking system jest irytujący że nie wiem koleś ping 3k ja ping 60 dostaje kopa z gry -.-''
2.Tyram orka od samego poczatku niszcze mu elektrownie jednostki trzymam prawie pod baza mnie ledwie ca co kolwiek stac a on ulepszyl T3 burszujow bohatera 2x odzial z rakietami u orka + 2 odziały z granatami

A ja mam Inkwizytorke sztormy devilsów i ogrynów od prawie początku niszczenia go straciłem tylko 1 odzial gwardi sentilena i pod koniec dopiero mancie -.-''
Utuklem mu mase jednostek a i tak mial wiecej zasobow -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Retribution] Armaments of War

From the Dark Cabal of DoW2.info and Shuma''s wargear room, i''m pleased to bring you Armaments of War. This Dawn of War 2 Retribution modification allows you customize the looks of your armies by choosing which rank unlocks, weapons, armor and helmets appear on your army.

This .zip file includes the default wargear from the game including armor, helmets and weapons, and it also includes the Black Templar Pack and Death Korps of Krieg pack made by me, and THJT''s crimson fists retexture pack and codex astartes veterans pack.

Download Link
http://www.gamefront.com/files/20179...nts+of+War.zip

Instructions and Credits
http://dow2.info/news/readme.html

If you missed the fake Steam page yesterday after we took it down, here it is again
http://dow2.info/news/redirect.php?u...com/app/56432/

Enjoy, and for more information on the individual packs refer to their respective threads here:

Shuma''s Wargear room for the Death Korp and Black Templar Packs: http://forums.relicnews.com/showthre...tible-Mods!%29

THJT-9''s Codex Astartes Veteran Pack: http://forums.relicnews.com/showthre...ed-12-10-10%29

THJT-9''s Sons of Dorn: Crimson Fists(Ranked Compatible mods): http://forums.relicnews.com/showthre...erans-Released

If you were mad before, i''m pretty sure you wont be mad anymore.

Sturmtruppen''s reveal post in the DoW II community forums: http://community.dawnofwar2.com/forums/topic/49926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 13:02, MasterChiefGT napisał:

Niech mi ktoś wyjaśni 2 sprawy

1. Co za poryp wymyślił ten kicking system jest irytujący że nie wiem koleś ping 3k ja
ping 60 dostaje kopa z gry -.-''
2.Tyram orka od samego poczatku niszcze mu elektrownie jednostki trzymam prawie pod baza
mnie ledwie ca co kolwiek stac a on ulepszyl T3 burszujow bohatera 2x odzial z rakietami
u orka + 2 odziały z granatami

A ja mam Inkwizytorke sztormy devilsów i ogrynów od prawie początku niszczenia go straciłem
tylko 1 odzial gwardi sentilena i pod koniec dopiero mancie -.-''
Utuklem mu mase jednostek a i tak mial wiecej zasobow -.-''


to dlatego ze musial miec "uzbierana" energie z czasu zanim zniszczyles mu generatory, robil kijobomberow i pancerwalow bo prawie nie kosztuja energiia pozwalaly mu razic Cie na odleglosc i to obszarowo, uzbieral rekwizycje, zrobil T3 i Burszujow i Cie pojechal, SM lubi tak robic z Terminatorami, w T2 nie wydaje za duzo energii, trzyma minimalna liczbe jednostek by miec niski upkeep i cisnie do T3 bo Termosy lub Land Raidera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pomysłu jak rozpocząć jako eldar przeciwko gwardii która spamuje sentinele. Nim zrobię rangersów żeby mu zabić sentinela to on ma kontrolę nad 3/4 mapy i gg. Banshee się nie nadają, bo jeden sentinel kiteuje a drugi zabija, a z guardianów robią kotlety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować