Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Z tego co dobrze pamiętam miały być 2 kolorystyki dla Dark Angels :P
Czyli wychodziłoby an to że drugą będą Anioły odkupienia ale zastanawiam się czemu ich nie ma w wyborze @.@''
Bo gdzięs tam było napisane że będą 2 kolorystki i nie będzie można zmieniać ich :PP

A co do balansu Trochę przesadzeni są szturmowcy z bronią na pojazdy jak można ich niewidzialnych robić :PP
Tyran stał się mocniejszy nieco trudniej go zabić ale dalej jak ktoś nim grać nie umie to marnie kończy :PP
Na chaosa orka i eldara jeszcze nie walczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że w wyniku pewnych zawirowań mam DA za darmo, to pozwolę sobie wystawić pewną opinię...

Jeżeli FC ze szczotkami do zębów przypiętymi do hełmu i tacsy ubrane jakby dopiero co wyszły z łazienki i płasz FC zrobiony z blachy to wszystko, co chce Reric za 7.50 USD to już się boję o następne DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jakie zakończenie jest kanoniczne;
Btw czy myślicie że

Spoiler

Angelos przeżył w zakończeniu IG (widać w filmiku jak marines do niego podchodzą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 20:24, JaN-J napisał:

Wie ktoś może jakie zakończenie jest kanoniczne;
Btw czy myślicie że

Spoiler

Angelos przeżył w zakończeniu IG (widać w filmiku jak marines
do niego podchodzą)



Jeżeli Relic zechce ciągnąć dalej Blood Ravens to pewnie albo ich albo IG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 20:24, JaN-J napisał:

Wie ktoś może jakie zakończenie jest kanoniczne;
Btw czy myślicie że

Spoiler

Angelos przeżył w zakończeniu IG (widać w filmiku jak marines
do niego podchodzą)



Spoiler

Raczej przeżył, bo w zakończeniu kampanii Space Marines, został Mistrzem Zakonu Krwawych Kruków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już mam darmowe Dark Angels DLC ;-)))

Patch 3.14.1 Release Notes

We''re planning to deploy this quick data patch today to fix some issues that were introduced in the 3.14 update.

* Fixed an issue that caused lvl 30+ Farseers to appear as a black box
* Fixed an issue that was preventing the Lictor Alpha''s
* Feeder Tendril wargear from working properly on heavy armor targets
* Inquisitor will now enter ranged stance when upgraded with her Crossbow
* Fixed a clipping problem on the Dark Angels Tactical Marine''s hood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast sie bawic głupotami to Relic mógłby naprawić broń rozkładaną bo już mam jej naprawdę dość...
Ulepszenie w działko na pojazdy to strzela w piechote a jak każe strzelać w pojazd do reszta kolesi leci prosto na niego żeby łatwo dało się ich sprzątnąć
Kiedyś to działąło jak należy a nie a nie taki cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Relic potrafi dostarczyc zniszczenia nerwów najpierw przewalenie lagująca gra z kolesiem z pingiem 800 pod koniec notka czy go wywalic to daje ok I nagle ja wylatuje z gry bo mnie gracze usuneli no na litosc pana boga jak czlowieka ma nie poniesc w tej sytuacji wygrywajac wylatujesz..
Relic potrafi wszystko zrypać -.-''''''

I dlatego chciałem expa na public zeby takich jaj nie bylo bo w tym momecie staty leca mi na pysk bo kochana gra i kochany system kopania graczy dziala tak cudownie jak malo inna gra....

smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzej dla mnie jest z LS- przed kwietniowym paczem bardzo dobrze losowało kumpli i dotarcie do 19 fali nie było dla mnie czymś niemożlwym czy trudnym. Nagle gdy ja mam 19 lvl jako LG i Chris ma kapitana na 14 to losuje nam ludzi z lvlami od 1 do 5, na dodatek gdy mają broń palną do pchają się w CC (sorry, premiera Space marine dopiero w wakacje) albo nie używają skilli- i ginę na falach 6-11. gdzie tu jest sprawiedliwość?

I inna rzecz- moderzy w statach znaleźli fajną informację o Land Raiderze, mianowicie oprócz aury leczniczej tworzy też aurę, która pozwala jednostkom na absorbowanie 75% punktów obrażeń strzeleckich. Siedemdziesiąt k*rwa pięć procent. I ja się dziwię czemu wszyscy na około są nieśmiertelni, szczególnie z imbapo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w LS zagrać mogę z kolegami albo jakimś cudem trafić na ogarniętych graczy tak jak raz to było wymietliśmy 20 fale :P
A tak losuje ludzi 1-15 do tego ciężko generałem samemu do 15 fali przeżyć
Bo zamiast starać się przeżyć i zabić najwięcej pchają się pod lupę

A z tym LR chyba coś przesadzają skoro ma mieć to co piszesz -.-''
To ja się nie dziwię czemu termy przy nim nie chcą paść :D

Tak samo ludzie teraz grają jak najszybciej do T3 i robimy benka albo co kolwiek innego
A ja się dziwię potem mając armię nie mając zasobów cisnąć kolesia pod baze a ten wyskakuje mi z benem albo LR -.-''


Studiowałem sobie nowe CD-Action i naprawdę bardzo ciekawie zapowiada sie Space Marines x3
Mam nadzieję że włożą więcej serca w tą gre niż będa takie cyrki jak z DoW2 i nie będzie takich lagów :PP
Ja chce Co-op dla 4 + Horde albo Utrzymaj pozycję przed masą orków :P

A dla ciekawskich mała notka na własne życzenie

Spoiler

W grze pojawi się jeszcze Gwardia Inkwizycja i Chaos a od siebie dodam że na pierwszym zwiastunie jaki był na E3 było widać Carnifex'sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2011 o 20:14, MasterChiefGT napisał:

Tak samo ludzie teraz grają jak najszybciej do T3 i robimy benka albo co kolwiek innego

A ja się dziwię potem mając armię nie mając zasobów cisnąć kolesia pod baze a ten wyskakuje
mi z benem albo LR -.-''


stary ale ty marudzisz i spamujesz tym temat... doczekasz sie degrada za cos takiego, wyluzuj...

i glupoty piszesz bo sam mialem ostatnio Baneblade''a, Lemana, Manticore i 1 full sklad GMow przeciwnik mial 100 VP ale zrobil sklad Zerkow + 2 Bloodlettery + Chaos Lord z Halo i pazurami i rozwalil wszystko bez T3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem ubustiwac Relica bo robią bajzel
Chce zagrac ranking 4 gry ludzi 5/6 i szuka dalej cudo
Do tego wygrywam ping do max 100 koles ping 2000 a ja wylatuje z gry i dostaje rozlaczenie

Ja wiem ze ty bledow w tej grze nie widzisz bo zaslania ci napis WH oczy wazne zeby cos z tego bylo balans moze lezec tak samo wszystko poza rankingiem 2v2

Mam prawo byc wkurzony skoro gram ranking TFFA po 20 min szukania wygrywam a potem mnie wywala a wyskoczyla notka czy wywalic kolesia co laguje zamiast 2k expa dostaje 1k i dc

Cos tu nie tak jest
Ale co by tam relic sie przejol wazne ze wydaja boskie DLC co wyglada gorzej niz praca moderow
Ale ty tylko ubustwiasz ich ze wydali gre z pod szyldu WH


Chce normalnie pograc z kolega ale niestety sie nie da bo w public zawsze znajdzie sie dziecko kukurydzy zakladasz gre no leave ale i tak wyjdzie
A niestety bot tylko lata wkurza ludzi zero techniki gry

To juz w DoW1 lepiej myslal i byl ciekawszym przeciwnikiem x3
Mam nadzieje ze Space Marines nie zrypia tak swoim kombinowaniem bo gra po tekscie w CD-Action sie zarombiscie zapowiada

Ale tam juz chyba takiego balansowania nie bedzie
A czarny kawadrat za Farserke to istny boski pomysl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 10:39, MasterChiefGT napisał:

Skonczylem ubustiwac Relica bo robią bajzel
Chce zagrac ranking 4 gry ludzi 5/6 i szuka dalej cudo
Do tego wygrywam ping do max 100 koles ping 2000 a ja wylatuje z gry i dostaje rozlaczenie

A jakby cię wrzuciło do 2x mocniejszych graczy to pewnie byś płakał, że cię do takich wrzuca. Poza tym, mnie w ogóle nie droppuje, może masz coś z netem bo chyba tylko ty tutaj o to tak jęczysz.

Dnia 13.04.2011 o 10:39, MasterChiefGT napisał:

Ja wiem ze ty bledow w tej grze nie widzisz bo zaslania ci napis WH oczy wazne zeby cos
z tego bylo balans moze lezec tak samo wszystko poza rankingiem 2v2

W wowie albo starcrafcie 2 też jest kiepski balans, to nie tylko przypadłość Relica.

Dnia 13.04.2011 o 10:39, MasterChiefGT napisał:

Ale ty tylko ubustwiasz ich ze wydali gre z pod szyldu WH

Innych gier WH niestety nie ma, zostaje kochać to co jest :P



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem z kolegami na jakiś tam klan DoWowy i zjechaliśmy ich w 3v3 choć przyznam że cieżko było :P
Ale to się właśnie liczy Fun z pokonania silniejszego albo przegranie małą różnicą punktów bo przegrać 20-0 to znaczy że nie dałeś się tak łatwo pojechać
W CR grając rankingi były masakryczne gry trwające po 50min bo nikt nie chciał się poddać

Dla mnie to obojętne czy wrzuci do silnych czy do słabych jak grasz z kolegami
Ale mogliby cos zrobic z tym kick system bo irytuje to gdy wygrywasz do konca 20-50 punktow wyskakuje notka o kolesiu co laguje wybierasz wywal a okazuje sie ze ciebie wywala a potem kolega z ktorym grales pisze ze zaraz po mnie tamten wylecial gdzie tu sprawiedliwosc?

Dla osob kożystających z bloom mod nowa wersja
http://www.mediafire.com/?lwsrphjkd16r66i

A tu mody shumy
http://forums.relicnews.com/showthread.php?253393-Black-Templar-Pack-Release-Shuma-s-Wargear-Room%28Ranked-compatible-Mods!%29

Miłego ściągania :P
Każdy coś dla siebie znajdzie fajni są Tzeentch Marines :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie u mnie z Super Heavy unit różnie bywa. Jeśli takowy pojawia się w środku walki, a ja nie mam czym go zatrzymać to dupa blada. Z kolei gdy gościu wypluwa pudło/ giganta jako ostatnią deskę ratunku ew. mam piąchę Brokusa to nie ma problemu.

Poza tym- skoro zdecydowali się zastąpić Bazyliska mantykorą i dać warianty dla Leman Russa (pod żadnym pozorem nie brać wariantu z plazmą! Ssie) to mogliby by coś oryginalniejszego wstawić jako super ciężki czołg. Macharius byłby całkiem sympatyczny. Minotaur też, ale on by się z bazy nie ruszał :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma źle, multi, jednostki i skille może nie są wybitnie zbalansowane ale każdy znajdzie coś dla siebie, zaryzykuje stwierdzenie, że obecnie mamy najlepiej zbalansowanego DOWa ever - FLAME ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Balans moze jest ale Jednoski typu benek LR powinny byc droższe bo ludzie jak najszybciej do T3 leca.
Ogólnie cala reszta jest spoko :P

Ale te lagi sa nieziemsko irytujace
Gralem z polakami z czego widzialem ze jeden specjalnie zawyżał opcje aby utrudnic gre innym ostrzezen mial z 30 a program chcial wyjebac jego albo mojego kolege z pingiem 70 i 0 ostrzeżeń :PP
Grali cwaniaków że to nie oni lagują a teraz przeglądałem logi i oni najwiecej razy byli powodem lagu

Na ich miejscu zrobiłbym że jak ktoś przekroczy 10 wylatuje z automatu
Bo gra na 10-15min sie ciagnie 50min

No ale widac tylko ja mam farta do takich pajacow co normalnie grac nie umieja a potem graja kozakow
Jak im komputerek nie ciagnie gry to niech zmieni kompa albo gra w inna a nie utrudnia zycia innym
Gdyby nie to ze to ranking byl to bym wyszedl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 23:09, Teokrata napisał:

nie ma źle, multi, jednostki i skille może nie są wybitnie zbalansowane ale każdy znajdzie
coś dla siebie, zaryzykuje stwierdzenie, że obecnie mamy najlepiej zbalansowanego DOWa
ever - FLAME ?!


Cześć, jestem WSE. Mogę przenosić całą armię w sekundę, latam po mapie jak szalony, granaty Obrońców robią kuku, a sam psikam fajną psikawką strażacką. Pondatko wzywam moich WS i tą dziwkę z kosmosu i jestem nieśmiertelny.

Zdrastwuj! Mienia zawod Tyranid. Ja mam najsilniejszu supier balszoj jednostku w igrie i mnaga innych siwietnych patientow.

Dzieńdobry, jestem Apo. Samą obecnością czynię Space Marines nieśmietelnymi, a na dodatek gdy wyjedzie Land Raider to wróg może się poddać.

WAAAGH!!! Ja być Ork. Ja nie umieć nic i ja być 1900. WAAAGH!!!!

Guten tag ich bin Chaos. I habe zum najpotężniejszem der obrażeń obszarowen.

Jestem IG i wk*rwiają mnie wszyscy ci wyżej.


To coś nawet nie jest godne czyścić butów WA 1.51

Also: Enjoy your Dark Angels DLC.


A laggerzy cęsto mi się trafiają. Łączy ich jedna cecha- za każdym razem jak ich się pytam, oni odpowiadają tak samo: Штo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 23:30, Shveid napisał:

A laggerzy cęsto mi się trafiają. Łączy ich jedna cecha- za każdym razem jak ich się
pytam, oni odpowiadają tak samo: Штo?

Przez to właśnie odechciewa mi się już grać. Rozgrywka się zaczyna, a tutaj wszystko stoi w miejscu i trzeba czekać aż lagger nadrobi opóźnienie lub w końcu będzie można mu dać kicka (co i tak jest fatalnym rozwiązaniem, skoro takiego gracza przejmuje potem niezbyt rozgarnięty komp). Eh, Blizzard jednak dobrze zrobił dając Rosjanom osobne serwery. Nie sądziłem nawet, że aż tak źle z internetem może u nich być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować