Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Eeee....
Lepiej a propos wyższego nic nie będę mówił.
Co do samego voice-pack, udało mi się odkryć coś ciekawego.
Po ściągnięciu starych głosów do elfów, odkryłem, że Ronahn ma teraz znacznie niższy tembr głosu. I gdzieniegdzie intonacja jest troszkę inna. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem że po sciągnieci paka SM FC ma niższy ton od Normalnych jednostek i z tego co mi wiadomo cały czas pracują nad voice pakami.
Szkoda że relic zamiast dodać do tych z CR nowych tekstów postanowił zrobić nowe i dlatego naprawdę wole stare głosy i Chaos chaosowaty niż pajacowaty bez chęci zabijania

Każdy może sam podjąć decyzję czy chce używać tych czy tamtych głosów
I nie pogniewałbym się jakby był Głos Gabriela dla FC + wygląd dany za darmo od relicu w co wątpię i obstawiam że będa chcieli wydać sami voice DLC bo o dziwo zabronili tych voice modów na swoim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi grając IG przeszkadza dred chaosu ulepszony na Khorna ?
I jego wieczne agro miło że energia mu się odnawia jak jest w tym stanie

Wcześniej gubił agro jak uciekłeś a teraz za moimi jednostkami do mojej bazy przez połowę mapy biega wtf? =.=
Wyszedłeś mu z widoku nie powinien ich gonić a mam przypadki że mi do bazy właził za jednostkami i co zchodzi agro mozna znowu odpalić bo energia pełna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 09:39, MasterChiefGT napisał:

Czy tylko mi grając IG przeszkadza dred chaosu ulepszony na Khorna ?
I jego wieczne agro miło że energia mu się odnawia jak jest w tym stanie


Jeśli mam Lascanona bądź Stormów z meltą i autocanon to większych problemów z ubiciem go nie mam. Chyba że znów mi granat zabuguje :/

Dnia 26.04.2011 o 09:39, MasterChiefGT napisał:

Wcześniej gubił agro jak uciekłeś a teraz za moimi jednostkami do mojej bazy przez połowę
mapy biega wtf? =.=
Wyszedłeś mu z widoku nie powinien ich gonić a mam przypadki że mi do bazy właził za
jednostkami i co zchodzi agro mozna znowu odpalić bo energia pełna


No to jest dziwne- wokoło CSM i reszta ferajny a ten zapiernicza z rozjarzonymi łapami za wiejącym oddziałem O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe fragment teksu z gry-online

Amerykańska korporacja THQ ogłosiła dzisiaj, że przedłużyła swoją umowę z firmą Games Workshop będącą właścicielem praw do marki Warhammer 40,000. Ujawniono też, że seria pecetowych RTS-ów ze studia Relic o charakterystycznym podtytule – Dawn of War – została dostarczona do sklepów w liczbie 6,5 miliona egzemplarzy.

cały artykuł
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=58700

Ale ciekawie przynajmniej może następca Space Marines wyjdzie :D
Będzie naprawdę ciekawie bo pokładam bardzo dużą nadzieję w Space Marines !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 16:10, MasterChiefGT napisał:

Ale ciekawie przynajmniej może następca Space Marines wyjdzie :D


Space Marine, bez s ;)

Tak czy siak, ta wiadomość to tylko formalność. Bo odkładając na bok narzekania fanów i hardkorowych graczy, to jednak oba Dawn of War i dodatki do nich przyjęły się bardzo dobrze, wiadome było że Games Workshop będzie chciało kolejnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 00:26, Nagaroth napisał:

Space Marine, bez s ;)


Lubie dodawać do nich "s" :P

Ale masz rację bo gry się dobrze sprzedały każda ma swoje wady ale nie ma gier idealnych :)
W DoW 2 większe znaczenia odgrywają bohy niż to miało miejsce w DoW1
Szkoda że zmniejszyli skale oddziałów bo takie połączenie DoW1+ DoW2 mogłoby dać mnóstwo frajdy ;]
A prawda jest taka że jak na razie THQ najlepiej wykorzystało Licencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 16:10, MasterChiefGT napisał:

Hehe fragment teksu z gry-online

Heh, tak myślałem. Wszyscy wietrzyli koniec gier Warhammera od THQ, ze względu na koniec licencji, że samo Space Marine i Dark Milennium mogą być niedopracowane ze względu na pośpiech.
Nikt nie zwrócił uwagi na fakt iż obie korporacje mogą przedłużyć umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 09:07, MasterChiefGT napisał:

Szkoda że zmniejszyli skale oddziałów bo takie połączenie DoW1+ DoW2 mogłoby dać mnóstwo
frajdy ;]


To byłaby dla mnie gra prawie idealna (jeśli bez retreat''a to idealna :D). Wielkie armie + wargear bohów + base building z global upami + ciekawa kampania (z Angelosem w roli głównej albo z chaosami) = EPIC WIN!!!!

Dnia 27.04.2011 o 09:07, MasterChiefGT napisał:

A prawda jest taka że jak na razie THQ najlepiej wykorzystało Licencję


To się muszę zgodzić. Do wcześniejszych gier z WH40k krytyka się nie przekonała. Ale zobaczymy jak będzie z Dark Milenium. BTW ciekawi mnie jak rozwiążą problem płci żeńskiej w Chaosach. Pewnie tylko u kultystów tak będzie, ale było by miło gdyby były "obdarowanie" przez Slaanesha Raptrorki :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2011 o 10:38, Wiktor_B napisał:

To się muszę zgodzić. Do wcześniejszych gier z WH40k krytyka się nie przekonała. Ale
zobaczymy jak będzie z Dark Milenium. BTW ciekawi mnie jak rozwiążą problem płci żeńskiej
w Chaosach. Pewnie tylko u kultystów tak będzie, ale było by miło gdyby były "obdarowanie"
przez Slaanesha Raptrorki :3

SM i CSM to tylko mężczyźni (implanty zgodne tylko z męskim DNA), więc nie ma co liczyć na raptorki; ja obstawiam że w większośći klas nie będzie możliwości wyboru płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, w Młotku raczej nie znajdziemy Marynówny i Demonicznej księżniczki (jak to brzmi). Płeć teoretycznie piękna ma już swój udział w niektórych organizacjach- Siostry bitwy w Imperium, Wyjące Banshee u Eldarów czy Wiedźmy DE. W sumie jednak patrząc na krasnoludzice z WoWa to segregacja płciowa to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 21:13, Shveid napisał:

No niestety, w Młotku raczej nie znajdziemy Marynówny i Demonicznej księżniczki (jak
to brzmi). Płeć teoretycznie piękna ma już swój udział w niektórych organizacjach- Siostry
bitwy w Imperium, Wyjące Banshee u Eldarów czy Wiedźmy DE. W sumie jednak patrząc na
krasnoludzice z WoWa to segregacja płciowa to dobry pomysł.


Powiem tak :
- Jest takie coś jak polimorfina, która zmienia ludzi przez jakiś czas. Jak jakiś slaaneszowiec zmodyfikuje to i przedawkuje, to będzie miał cycki.
- Slaanesh może dać taki "podarunek" pewnym czempionom, swoją drogą mogą oni uważać ciało kobiety za absolutną perfekcję, a mroczny książe jest właśnie bogiem od perfekcji.
- Demoniczne księżniczki istnieją http://dorianm.deviantart.com/art/Daemon-Princess-of-Slaanesh-152919188?q=boost%3Apopular%20demon%20princess&qo=33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tak:

Dnia 29.04.2011 o 12:11, Wiktor_B napisał:

- Jest takie coś jak polimorfina, która zmienia ludzi przez jakiś czas. Jak jakiś slaaneszowiec
zmodyfikuje to i przedawkuje, to będzie miał cycki.


Polimorfina jest dostępna tylko dla zabójców świątyni Callidus, a nawet jeśli ktoś inny dostałby ją w swoje ręce to bez wielu lat szkolenia i hipno-treningu po prostu zmienił by się w kałuże mięsa i krwi. Dosłownie.

Dnia 29.04.2011 o 12:11, Wiktor_B napisał:

- Slaanesh może dać taki "podarunek" pewnym czempionom, swoją drogą mogą oni uważać ciało
kobiety za absolutną perfekcję, a mroczny książe jest właśnie bogiem od perfekcji.


Slaanesh nie jest bogiem cycków a bogiem absolutnej dekadencji, jego wyznawcy nie dymają się na okrągło a popełniają jak najbardziej dekadenckie czyny.

Dnia 29.04.2011 o 12:11, Wiktor_B napisał:


Ale nie powstają z Kosmicznych Marines Chaosu tylko z ludzkich kultystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 16:52, Nagaroth napisał:

To ja powiem tak:

> - Jest takie coś jak polimorfina, która zmienia ludzi przez jakiś czas. Jak jakiś
slaaneszowiec
> zmodyfikuje to i przedawkuje, to będzie miał cycki.

Polimorfina jest dostępna tylko dla zabójców świątyni Callidus, a nawet jeśli ktoś inny
dostałby ją w swoje ręce to bez wielu lat szkolenia i hipno-treningu po prostu zmienił
by się w kałuże mięsa i krwi. Dosłownie.


Zmodyfikowana

Dnia 29.04.2011 o 16:52, Nagaroth napisał:


> - Slaanesh może dać taki "podarunek" pewnym czempionom, swoją drogą mogą oni uważać
ciało
> kobiety za absolutną perfekcję, a mroczny książe jest właśnie bogiem od perfekcji.


Slaanesh nie jest bogiem cycków a bogiem absolutnej dekadencji, jego wyznawcy nie dymają
się na okrągło a popełniają jak najbardziej dekadenckie czyny.


Miałem na myśli niektórych marinsów, swoją drogą to też hedoniści, spełniający swoję zachcianki i pragnienia nawet chodząc po trupach.

Dnia 29.04.2011 o 16:52, Nagaroth napisał:

> - Demoniczne księżniczki istnieją http://dorianm.deviantart.com/art/Daemon-Princess-of-Slaanesh-152919188?q=boost%3Apopular%20demon%20princess&qo=33


Ale nie powstają z Kosmicznych Marines Chaosu tylko z ludzkich kultystów.


Taak, ale chciałem Shveidowi pokazać, że one jednak są w młotku. Chociaż to byłoby w ich stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grywam sobie czasem z Chrisem 2v2. Jesteśmy gdzieś w przedziałe 1200-1300. Natrafiamy na jakiegoś przeciwnika- tak magicznie operuje Chaosem że ja nic nie mogę zrobić. Poddajemy grę. ile gościu miał punktów? 2254. Pytanie brzmi- kto odpowiada za dobieranie przeciwników? Mam ochotę wysłać mu 5 ton suchego lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypaśny system :O

Ja mam 5 gier dostępnych 2-6 osób i zamiast dodać ludzi to dodaje rozgrywki dostępne i tak z kolegą czekamy 10min
Niby system ma dobierać odpowiednich ludzi żeby laga nie było i na odpowiednim poziomie

Ale coś mu to nie idzie szczególnie z lagiem a kick system to jedno wielkie bluźnierstwo...
Gram 3v3 z kolegami przeciwnik ma 3k ping co robi system wywal mojego co ma 0 ostrzeżeń tamten ma 30 I co robi przeciwnik wypierdala mojego albo mnie a ten z pingiem zostaje na dalsza gre potem wywala następnego mojego i masz grę 1v3 Ludzie piszą żeby coś z tym zrobić ale jak na razie twórcy nic nie robią
A wystarczyłoby system ustawić 15-20 ostrzeżeń wylatuje bez głosowania

Te ich systemy co miały ułatwiać życie się nie sprawdzają :D
Jedni jak ja mają długie szukanie inni wieczny lag a jeszcze inni lepszych przeciwników

A punkty są tak naliczane że płakać mi się chce 4 przegrane z rankingami 1,3-1.6k+ to mi i kolegą wcina -64,-40,-35 punktów A potem 7 wygranych z przeciwnikami 1,2-1,7k i za gre dostajemy +15,+10 itp

Na jakiej zasadzie są te punkty przyznawane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w 2v2 2500, a w 3v3 2850 i często wybiera mi graczy którzy mają po 2k i za wina dostaje +0. To jest dopiero irytujące ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam i dalej dochodzę do wniosku, że nie ma sensu kupować nic spod sztandaru Dfuja. No to zbieramy kaskę na StarCrafta, bo widać że sytuacja się raczej nie poprawi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 12:20, dizzy1942 napisał:

Czytam i czytam i dalej dochodzę do wniosku, że nie ma sensu kupować nic spod sztandaru
Dfuja. No to zbieramy kaskę na StarCrafta, bo widać że sytuacja się raczej nie poprawi.
:P

Dokładnie. Mimo, że w Retri gra się zdecydowanie lepiej to ja sobie dałem spokój z graniem. Nie zdenerwował mnie brak balansu o tyle, co po prostu częsta obecność laggerów w grach, przez których albo długo tkwi się na ekrani logowania lub rozgrywka co chwilę się zatrzymuje, bo jakiś musi nadgonić opóźnienie... Jedyny plus tej regionalizacji u Blizzarda, że nie trzeba grać z Rosjanami. SC2 to mimo wszystko szybkie znajdywanie meczy i dużo rzadsze problemy z laggerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam ojt tam. Najgorsze dla mnie są 2 rzeczy: Ruscy i pathing. Nasi bracia znad Wołgi mają chyba internet na parę. Ile średnio zajmuje LS gdy dojdziemy do 20 fali? Średnio 25-30 minut. Ile z ruskim? Godzinę. A jeśli Rosjanin ma dobry internet to albo po chwili znika albo jest kompletnym idiotą. Blizzard górą.

A pathing? Jeśli mnie nie zabijanie tanie jak barszcz wojsko Tyra, AoE chaosa czy nieśmiertelni SM z pielęgniarką to z pewnością zrobi to buractwo pathingowe. Dwa przykłady:

Do Autocanona biegnie CL. Trochę postrzelał, ale konserwy nie zabije, więc trzeba wiać. Oddział wieje, ale co się dzieje? Nagle ZATRZYMUJE SIĘ W MIEJSCU by dać się zabic. Tak mi padł oddział HWT

Chimera dzielnie uzupełnia gwardzistów na Loyal to the end (tak przy okazji: hejterzy sierżantów GM wyp***dalać. Potrójne uzupełnienie FTW). Nagle wyskakuje devastator z laską. Wniosek prosty- trzeba odsunąć pudło. Klikam gdzieś za chimerą i prawym zaznaczam kierunek ustawienia się tak by chimka jechała wstecznym. Co ona robi? Zatacza ogromne koło tak by SM mogli cmoknąć ją w dupę. A cmoknięcie z Lascanona było tak potężne że już nie wstała. A po chwili widzę jak razorback przejeżdża pół mapy na wstecznym.

Durny jest też pathing dla CC. W LS mój kapitan z pazurkami (polecam) biegnie na banshee w 9 fali gdy wyskakuje ich cała chmara. Tłucze nieźle oddział by po chwili...zacząć biegać w kółko i iść do jakiej banshee znajdującej się gdzieś daleko. W końcu dociera, zadaje cios i...idzie spać bo podczas bezsensownego biegania dostał zdecydowanie za dużo. Dlatego wolę postrzelać Generałem.

Ale poza tym i balansem da się jakoś grać. W sumie w DoWa 2 gram głównie dlatego gdyż Prot doprowadzał mnie do białej gorączki ( a co dopiero Chrisa), a obecnie z RTSów oprócz Stara tylko DuF się jakoś liczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować