Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Mam jeszcze kilka pytań?
-Czy grając w tą grę w trybie last stand mogę grać z graczami z najnowszego dodatku ?
-Według was warto kupić tą grę za taką cenę ?
-Nie wiadomo co będzie z Dow3 ?
-Gra nadal wymaga Windows Live ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 17:28, Drazok napisał:

Mam jeszcze kilka pytań?
-Czy grając w tą grę w trybie last stand mogę grać z graczami z najnowszego dodatku ?

Tak

Dnia 24.04.2012 o 17:28, Drazok napisał:

-Według was warto kupić tą grę za taką cenę ?

Taniej nie będzie. Dla mnie taka gra z pismem i paroma innymi pełniakami to prawie darmo.

Dnia 24.04.2012 o 17:28, Drazok napisał:

-Nie wiadomo co będzie z Dow3 ?

Nie, i nie wiem co to ma do Dow II :P

Dnia 24.04.2012 o 17:28, Drazok napisał:

-Gra nadal wymaga Windows Live ?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie będziesz mógł grać w multi z właścicielami Retriubution
Kampania było dość spoko w DoW 2 ale o wiele lepsza w CR w retri dali ciała to samo dla każdej z ras -.-

15zł to nie wydatek a gra dośc spoko bywała
Dow 2 + CR wymaga od Retri już nie ale Retri w sklepie coś koło 40zł

Posiadając DoW 2 będziesz mógł grać jedynie z właścicielami CR bo retri opuściło GfWL i przez to taka kombinacja już nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie będzie można też się nieco wkurzyłem gdy grałem w Retri podczas bety ale miała niezły balans jak an betę mimo kilku porządnych przekrętów :D

Gra jest warta tych 16zł bo dostajesz też inne gry i gazetę :D
Jak chcesz zagrać polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie nie
Co miałem ochotę zagrać niestety system doboru graczy jest skopany i czekałem wieki zanim mi LS odpalił

Ale jakbyś miał swoją ekipę do LS to niema najmniejszych problemów z nimi grać

Za 15zł możesz kampanie przejść do strawienia jest przynajmniej nie te same mapy co w Retri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie podstawki DoW II (wersja z CDA): gdy już przejdę grę (jestem w momencie przed ostatnią misją), to czy będę mógł rozpocząć nową grę z zachowaniem doświadczenia/przedmiotów, które zebrałem?
I jeszcze jedno: gram na drugim poziomie trudności i póki co widziałem 3 "klasy" przedmiotów: białe, zielone i niebieskie. Czy oprócz tego istnieją jeszcze lepsze przedmioty, opisane innym kolorem? Zastanawiam się, czy np. nie wypadają one dopiero na wyższych poziomach trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 12:11, xDeuSx napisał:

Pytanie odnośnie podstawki DoW II (wersja z CDA): gdy już przejdę grę (jestem w momencie
przed ostatnią misją), to czy będę mógł rozpocząć nową grę z zachowaniem doświadczenia/przedmiotów,
które zebrałem?
I jeszcze jedno: gram na drugim poziomie trudności i póki co widziałem 3 "klasy" przedmiotów:
białe, zielone i niebieskie. Czy oprócz tego istnieją jeszcze lepsze przedmioty, opisane
innym kolorem? Zastanawiam się, czy np. nie wypadają one dopiero na wyższych poziomach
trudności.

nic nie przechodzi, z tego c o pamiętam nie ma więcej klas sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra nie umarła śmiercią naturalną, od jakiegoś czasu nie widzę żadnych news na głównej stronie gry ... ?
Raczej już nie warto kupować retribution ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 23:03, Drazok napisał:

Czy ta gra nie umarła śmiercią naturalną, od jakiegoś czasu nie widzę żadnych news na
głównej stronie gry ... ?
Raczej już nie warto kupować retribution ?

Powiem tak, ja czasem wracam do Retribution, jest bez wątpienia najlepsze z całego DoWII jeśli chodzi o multi. Grę zabiło słabe wsparcie techniczne, częste irytujące lagi, błędy w zliczaniu zwycięstw i porażek itp. Szkoda, bo gra jest bardzo dobra, a przez to, że Relic nie wspierał Retribution należycie po premierze, tytuł stracił popularność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 23:03, Drazok napisał:

Czy ta gra nie umarła śmiercią naturalną, od jakiegoś czasu nie widzę żadnych news na
głównej stronie gry ... ?
Raczej już nie warto kupować retribution ?

Support gry został zakończony. THQ też zwolniło część ludzi z Relica, więc nie mają ani ludzi, ani środków na dalsze wsparcie dla gry. Generalnie ta gra jest już martwa, chociaż trochę ludzi w nią jeszcze gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martwa? Nie.
Nadal wieczorami gra do 2000 osób.
Głównie ludzi którzy kochają ten świat warhammera.
Z całą pewnością gra nie jest martw i jeszcze przez kilka(naście) miesięcy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego skoro nie będzie łatek nowych map a ich system dodawania modów map graczy woła o pomstę do nieba -.-
Gra była bardzo fajna
Zabiła ją głupota twórców z grami na multi kto widziała w RTS system wymiany plików P2P to nie konsola
Dzięki temu systemowi mieliśmy cudowne lagi i kopniaki trwające 5 min odliczania :P

Wracam do LS bo jakoś przyjemniej się pogrywa wraz z kolegami bez laga
Gorzej w random battle bo nie wiadomo czy dany gracz laguje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo lubię ten świat, jednak ciągłe lagi i błędy w naliczaniu zwycięstw, bo długiej walce w końcu skutecznie mnie zniechęciły. Powróciłem do innej strategii Relic, a mianowicie Company of Heroes. Działa o wiele lepiej i jest więcej graczy niż w DoWII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Mega lagi
2) Wyszukiwanie przeciwników - zarówno czas samego wyszukiwania jak i sam dobór punktowy (a już zwłaszcza w teamówkach)
3) System kicków za lagi - gdy już zacznie kogoś liczyć (pomijam słusznie czy nie) potrafiący po dojściu do zera zacząć liczyć od nowa :P

Jak na grę której jedynym sensownym trybem jest właśnie multi, czynniki te dyskredytują ją bardzo skutecznie. Mieli bardzo dużo czasu żeby coś z tym zrobić, ale woleli "dawać" graczom skin packi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tych skin packach się przejechali, bo nawet one nie uratowały przed kłopotami finansowymi. Teraz już nad grą nie ma nawet kto pracować, bo czołowego gościa od designu patchy zwolniono, a THQ nie zamierza już łożyć więcej środków. Gra jest skazana na śmierć. 2000 graczy to za mało, zwłaszcza przy takim systemie wyszukiwania... Wydadzą za jakiś czas CoH2, które pewnie podobnie skończy. Tak więc bardzo możliwe, że DoW3 jeszcze długi czas nie zobaczymy, jeśli w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować