Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2012 o 15:06, Carter napisał:

Mam takie pytanko , jak zrobić by w malarzu armii dać swój emblemat dla jednostki ?


Wrzucasz plik z odznaką do Moje dokumenty -> My games -> Dawn of war II - Retribution -> Badges. Powinna mieć wymiary 128 x 128 pikseli i być w formacie PNG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęło kilka dni to ja się przypomnę z moim pytaniem:
Mam małe pytanko: czy Antologia wydana w Złotej Kolekcji zawiera jakieś dodatkowe materiały (mapa, soundtrack, arty itp) w porównaniu z Antologią wdaną w PK. Czy tylko więcej miejsca zajmuje na półce? ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 19:07, MasterChiefGT napisał:

Antylogia z PK może mieć poradnik bo opakowanie było większe ale nie jestem dokładnie
pewien :P

:-| Akurat jeśli już to ... odwrotnie. PK wydawana jest w jednym pudełku (z ewentyalnie kilkoma płytkami) a w ZK każda część (podstawka, dodatki) jest w oddzielnym pudełku. Wiem że w ZK "jedynki" DoW coś tam dodatkowego było- tak poza pudełkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co aj widziałem jakiś czas temu na pudełku Antylogi z PK był to mały poradnik a ZK miała oddzielne pudełka na 2 gry i poradnik

Najlepiej zerknąć na foty być może papa google pomoże
Ale nie dostaniesz nic innego po za poradnikiem jedynie Retribution dawał w Edycji specjalnej 4 rasom jakieś dodatkowe bronie do singla na lepszy start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 18:23, Jaracz napisał:

> Mam takie pytanko , jak zrobić by w malarzu armii dać swój emblemat dla jednostki
?

Wrzucasz plik z odznaką do Moje dokumenty -> My games -> Dawn of war II - Retribution
-> Badges. Powinna mieć wymiary 128 x 128 pikseli i być w formacie PNG.

Dzięki Wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 09:07, MasterChiefGT napisał:

Najlepiej zerknąć na foty być może papa google pomoże

:-? No jakoś nie daje rady. Dlatego myślałem że możę tutaj...

Dnia 03.08.2012 o 09:07, MasterChiefGT napisał:

Ale nie dostaniesz nic innego po za poradnikiem jedynie Retribution dawał w Edycji specjalnej
4 rasom jakieś dodatkowe bronie do singla na lepszy start

Dodatków do gry to sie nie spodziewam tylko jak wspomniałem ewentyalnie artbook, soundtrack...itp. To chyba na PK się skuszę.

PS: Do moderatorów (tak na marginesie): "pomysły, domysły i nadzieje" kiedyś tak ale teraz to bardziej "temat ogólny" by pasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pare pytań.Mam Platynową kolekcje z DaW II i dwoma dodatkami.Problem występuje w DaW II niby ma wersje 2.6 a mimo to występuje w niej mnóstwo bugów,np. pierwsza misja ,kapitan Thyle zamiast stac i strzelac do orków stoi odwócony tyłem.
Drugie pytanie to poradnik ,jest równo skopany bo nie w nim niektórych misji fabularnych mówie tu np. o misji "Władca upiorów".Tak samo w poradniku istnieja misje ,których ja nie mam w grze.Co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest nadal zbugowana, a THQ już dało sobie spokój z suportem ...
Poradnik pewnie masz ten z premiery ...

Ogólnie ta gra już umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2012 o 13:45, Drazok napisał:

Ogólnie ta gra już umiera.


Niestety, nie ma nawet żadnego wsparcia typu zapowiedzi dodatków, dlc albo sequeli...
W międzyczasie wprowadzono wiele zmian w bitewniaku, ale do drugiej odsłony serii nie dodano, ani nowych necronów ani starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 17:33, Boguslav4 napisał:

Niestety, nie ma nawet żadnego wsparcia typu zapowiedzi dodatków, dlc albo sequeli...

THQ wywaliło niestety większość ludzi pracujących nad grą. Poza nowym CoHem raczej innego RTSa niestety już nie ujrzymy :/

Dnia 06.11.2012 o 17:33, Boguslav4 napisał:

W międzyczasie wprowadzono wiele zmian w bitewniaku, ale do drugiej odsłony serii nie
dodano, ani nowych necronów ani starych.

To akurat jest zaleta, bo nowe lore w dużej części jest słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2012 o 13:55, necron1501 napisał:

Czas odkopać ten niegdyś piękny wątek: Gra/ma/chce grać ktoś w Retribution? Zakupiłem
na promocji i fajnie byłoby popykać w Last Defence.

Zagrałbym. Mój nick to Fatal-X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 21:54, Fatal-X napisał:

> Czas odkopać ten niegdyś piękny wątek: Gra/ma/chce grać ktoś w Retribution? Zakupiłem

> na promocji i fajnie byłoby popykać w Last Defence.
Zagrałbym. Mój nick to Fatal-X.


Ty wiesz ile jest Fatal-X na Steam? xd Moje ID to necron1408, dodaj mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 22:03, necron1501 napisał:

Ty wiesz ile jest Fatal-X na Steam? xd Moje ID to necron1408, dodaj mnie ;)

Aż tak popularny jest mój nick? :p Haha. Wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że padnę z zaskoczenia. Włączam dzisiaj Steam, a tu jakaś aktualizacja do Ratribution się ściąga. Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się teraz ściąga coś do Retribution ważącego 776 mb. Oczywiście Steam nie jest mnie łaskaw poinformować co to, na co, po co. Super program, kuro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 16:57, Jaracz napisał:

Mi się teraz ściąga coś do Retribution ważącego 776 mb. Oczywiście Steam nie jest mnie
łaskaw poinformować co to, na co, po co. Super program, kuro!


Pytaniem jest, czy takie informacje są dostarczane przez wydawce, jeśli tak to jest jakiś pomysł na zbiorową prośbę o dodanie tej funkcji :P Myślałem, że tylko mnie to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 16:01, Azvar napisał:

Jeśli to patch, to ciekawe czy naprawili nie działające achievmenty?


Nie ma żadnego patcha i nie będzie. Ta gra nie ma już supportu, a ostatnia aktualizacja była pewnie 1, 5 roku temu, jak nie dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować