Zaloguj się, aby obserwować  
Ulisses

Quiz Gothic 3 [m]

9144 postów w tym temacie

No to ja przejmę, skoro gamemaster oddał. :)

Jak nazywa się statek, którym nasz Nameless hero wraz z kompanami przypłynął na kontynent? Kto był jego poprzednim właścicielem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 20:22, Richmond94 napisał:

Dziwne pytanie... Białym? Normalnym? Przebiegłym? Naćpanym? Wszędobylskim?

Zazwyczaj, gdy ktoś pyta mnie: "Jaki według Ciebie jest Marcin*przykładowo*" to chodzi o charakter. Z 3 części chyba można się ładnie rozpisać na ten temat, przynajmniej mi się tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 18:51, Bithda napisał:

Jakim człowiekiem był Lester?


Lester był dobrym ziomkiem Beziego. Lubił sobie przypalić i hodować bagienne ziele. Prowadził swoje plantacje zielska w Bradze. Był tajemniczy i cichociemny chodź jak reszta przyjaciół bezimiennego - przyjacielski i pomocny. Można też powiedzieć, że był odważny, mimo że nie dokonał jakiś wielkich czynów. Chyba więcej już o nim nie można napisać lub bynajmniej nie wiem co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 21:52, DambialkoX napisał:

> Jakim człowiekiem był Lester?

Lester był dobrym ziomkiem Beziego. Lubił sobie przypalić i hodować bagienne ziele. Prowadził
swoje plantacje zielska w Bradze. Był tajemniczy i cichociemny chodź jak reszta przyjaciół
bezimiennego - przyjacielski i pomocny. Można też powiedzieć, że był odważny, mimo że
nie dokonał jakiś wielkich czynów. Chyba więcej już o nim nie można napisać lub bynajmniej
nie wiem co :D

Dobre jest, brakuje mi po prostu takich pytań:):P
DambialkoX+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2011 o 21:54, Bithda napisał:

Dobre jest, brakuje mi po prostu takich pytań:):P
DambialkoX+1


Jakim człowiekiem stał się: Lares, Lee, Gorn, Milten, Diego po przybyciu na kontynent i jaki był cel każdego z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lares stał się złodziejaszkiem i wyruszyłem do geldern, bo były tam te drogocenne złote misy/talerze (coś takiego). Lee się nie zmienił od 1 części zawsze był pewny siebie i wyróżniał się odwagą. Jego głównym celem było zabicie Rhobara II. Mlten - stał się najmądrzejszym magiem ognia w myrthanie. Jego celem było odzyskanie mocy paladynów, czyli chce zdobyć wszystkie ogniste puchary. Gorn - Podobnie jak Lee - pewny siebie wojownik nie zmienił się od 1 części, zawsze jego topór jest do naszej dyspozycji. Z tego co pamiętam, to Gorn wyruszył do Gothy, lecz potem zaatakowały go te trupy, a później pojmali go orkowie. Diego - Diego wyruszył do Varantu w poszukiwaniu złota. Zawsze był "cwaniaczkiem" i tak zostało. Ma nosa do interesów i lubi dobrze zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 00:02, Piotrekmysza napisał:

Lares stał się złodziejaszkiem i wyruszyłem do geldern, bo były tam te drogocenne złote
misy/talerze (coś takiego). Lee się nie zmienił od 1 części zawsze był pewny siebie i
wyróżniał się odwagą. Jego głównym celem było zabicie Rhobara II. Mlten - stał się najmądrzejszym
magiem ognia w myrthanie. Jego celem było odzyskanie mocy paladynów, czyli chce zdobyć
wszystkie ogniste puchary. Gorn - Podobnie jak Lee - pewny siebie wojownik nie zmienił
się od 1 części, zawsze jego topór jest do naszej dyspozycji. Z tego co pamiętam, to
Gorn wyruszył do Gothy, lecz potem zaatakowały go te trupy, a później pojmali go orkowie.
Diego - Diego wyruszył do Varantu w poszukiwaniu złota. Zawsze był "cwaniaczkiem" i tak
zostało. Ma nosa do interesów i lubi dobrze zarobić.


Zgadza się, tyle mi wystarczy Piotrekmysza+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować