Zaloguj się, aby obserwować  
Ulisses

Quiz Gothic 3 [m]

9144 postów w tym temacie

Witam!
Nie ma sensu zakładać takiego tematu, skoro quiz Gothic już istnieje. Pojedyncze części nie muszą mieć osobnych tematów, gdyż to tylko zaśmiecanie forum.
Oto link : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13634&u=1814
Jak używać wyszukiwarki - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&u=31
Nic dziwnego, że niejaki Kruszewski tematu nie znalazł, gdyż w wyszukiwarce wpisuje się poprawną nazwę [ Gothic, a nie Gothick (podobnie było z Pirates! Meiera/Meriera)] .
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 21:04, Liqid napisał:

Witam!
Nie ma sensu zakładać takiego tematu, skoro quiz Gothic już istnieje. Pojedyncze części nie
muszą mieć osobnych tematów, gdyż to tylko zaśmiecanie forum.
Oto link : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13634&u=1814
Jak używać wyszukiwarki - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&u=31
Nic dziwnego, że niejaki Kruszewski tematu nie znalazł, gdyż w wyszukiwarce wpisuje się poprawną
nazwę [ Gothic, a nie Gothick (podobnie było z Pirates! Meiera/Meriera)] .
Pozdrawiam.



Bardzo przepraszam ale tamten temat odnosi się do innej Części gothic !!
Tamten quiz zawiera g1 g2 i noc kruka .
Ten odnosi się do części 3 .
Nie wierzysz to sam sprawdz !!!
Ale i tak dzięki za zwrócenie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wdajemy sie juz w polemike nad sensem istnienia watku to mam prosbe o wyjasnienie mi jaki zwiazek jest pierwszego linku z tym tematem? Pytanie nie punktowane i nie daje prawa zadawania pytania w quizie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie tamtego quizu jest wyraźnie podane, że dotyczy wyłącznie Gothic 1, 2 i NK. Poza tym temat dobrze się rozwija i nie widzę powodu aby trzeba było go zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cytuje:

,,1. Pytania mogą dotyczyć tylko gier Gothic I i Gothic II + Noc Kruka (nie wolno zadawać pytań z Gothic III). Przy pytaniu należy wyraźnie zaznaczyć z której części ono pochodzi, np. G1 lub G2NK."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, iż poparcie tylu osób powinno przekonać pana liqid i zakończyć to dyskusję. Niedługo moderatorzy mogliby przyczepić się spamowania;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do pytanai to:

Czy ta sa te 3 kielichy,ktore trzeba bylo ukrasc orkowi na U.. z magazynu i dac zlodziejowi,ktory stoi blisko magazynu po prawej:) o ile pamietam jesli je sie ukradlo to koles zaczol uczyc zlodziejstwa(musial zobaczyc czy sie nadajesz;d?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 21:22, BIZZ2 napisał:

a co do pytanai to:

Czy ta sa te 3 kielichy,ktore trzeba bylo ukrasc orkowi na U.. z magazynu i dac zlodziejowi,ktory
stoi blisko magazynu po prawej:) o ile pamietam jesli je sie ukradlo to koles zaczol uczyc
zlodziejstwa(musial zobaczyc czy sie nadajesz;d?)


Zładziej nazywa Się Seruk a Ork Urkrass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ujmij wszystko w jednym zdaniu tak jak w twoim poprzednim poście to zalicze.
Odpowiedz na pytanie powinna byc jasna i klarowna a nie skladana przez 2 graczy w 4 postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta sa te 3 kielichy,ktore trzeba bylo ukrasc orkowi Urkrassowi z magazynu i dac zlodziejowi,ktory
nazywa sie Seruk. o ile pamietam jesli je sie ukradlo to koles zaczol uczyc
zlodziejstwa(musial zobaczyc czy sie nadajesz;d?)

Pasuje?:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak, temat tak odpowiedzialny piowinien założyć ktoś z dużym doświadczeniem na forum, i w innych quizach...np. żeby wywiązywać się z określonych zadań... Dla mnie regulamin konkursu jest trochę zbyt "mały". Moim skromnym zdaniem powinno być podliczanie punktów zdobytych w tym konkursie i np. co tydzień ogłaszanie tych wyników, dlatego taką pracę powinien wykonywać ktoś z wyższym doświadczeniem... Np. popatrzcie na nazwę tematu...oczywiście wiem, że założył go początkujący na forum, ale moim zdaniem, gdy będę czytał ten quiz za rok, powiniem mieć jakiś normalny temat...a nie "Quiz Gothick 3 !!! Mam nadzieję że takiego tematu jeszcze nie było !!!" tylko Quiz Gothic 3. Popatrzmy też, że w temacie wypowiada się tylko pięciu tych samych forumowiczów, a popatrzmy na inne quizy...oczywiście na popularność gry nie można narzekać, więc nie rozumię czemu tak małe zainteresowanie...może z wyżej wymienionych powodów? Przecież w ogólnych tematach o Gothicu 3 wypowiada się masa osób, to dlaczego TU nie...? Oczywiście bez obrazy dla autora tematu...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jest OK. Ale nastepnym razem klikaj ODPOWIEDZ to bede wiedzial ze padla odpowiedz z czyjejs strony a tak jesli nie wejde sam to nie potwierdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki za przeproszeniem głupi regulamin i punktacja o mało co nie zniszczyła tematu Quiz-Gothic, o czym pewnie wiesz. Na szczeście odratował go ktoś usuwająć część takich absurdów. Moim zdaniem założyciel i jego regulamin są w porządku i dobrze wywiązują się ze swoich zadań. Jedyne co należało by zmienić to tytułi nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 21:33, kuko7 napisał:

A ja powiem tak, temat tak odpowiedzialny piowinien założyć ktoś z dużym doświadczeniem na
forum, i w innych quizach...np. żeby wywiązywać się z określonych zadań... Dla mnie regulamin
konkursu jest trochę zbyt "mały". Moim skromnym zdaniem powinno być podliczanie punktów zdobytych
w tym konkursie i np. co tydzień ogłaszanie tych wyników, dlatego taką pracę powinien wykonywać
ktoś z wyższym doświadczeniem... Np. popatrzcie na nazwę tematu...oczywiście wiem, że założył
go początkujący na forum, ale moim zdaniem, gdy będę czytał ten quiz za rok, powiniem mieć
jakiś normalny temat...a nie "Quiz Gothick 3 !!! Mam nadzieję że takiego tematu jeszcze
nie było !!!" tylko Quiz Gothic 3. Popatrzmy też, że w temacie wypowiada się tylko pięciu
tych samych forumowiczów, a popatrzmy na inne quizy...oczywiście na popularność gry nie można
narzekać, więc nie rozumię czemu tak małe zainteresowanie...może z wyżej wymienionych powodów?
Przecież w ogólnych tematach o Gothicu 3 wypowiada się masa osób, to dlaczego TU nie...? Oczywiście
bez obrazy dla autora tematu...;]


Całkowicie cię rozumiem . Ale musiałem od czegoś zacząć ! W sprawie dziwnej nazwy kontaktuje się
już moderatorem ! Dzięki za zwrócenie postaram się coś naprawić ?
Taki temat wybrałem bo uważałem go za dość ciekawy a na forum nieużywany co było dla mnie dziwne .
Jeśli ktoś ma dobre pomysły to niech się nimi dzieli na forum . Ono jest wspólne i jeśli ktoś ma dobre pomysły i
większe doświadczenie to zapraszam do współpracy .
Ale dość już tych rozmów nie związanych bezpośredni z tematem .\
To mój pierwszy własny temat i nie chcę podpaść moderatorom.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować