Zaloguj się, aby obserwować  
pro_evo2

Mafia - quiz

1652 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2008 o 22:46, Lillith napisał:

Ok, też coś raczej łatwego: W której misji pomaga nam Salvatore?

W misji "Odwiedziny u Bogaczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że to prawidłowa odpowiedź, a na potwierdzenie czekamy cztery dni. Więc pozwolę sobie zadać następne pytanie.
"Dzięki" jakiemu nałogowi Tommy''ego mogliśmy6 dostać się do budynku, w którym przebywał młodszy z braci Morello?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 18:15, Gumiś2 napisał:

Jak wygląda wypadek szefa gangu, gdy idziemy z jednym z naszych obić ich kijami baseballowymi?


ucieka samochodem i my go gonimy po czym ma wypadek samochodowy po czym go dobija na filmiku puzniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 13:45, Gumiś2 napisał:

Ja się pytam, jak wygląda ten wypadek?


Prawdę mówiąc jest... kilka wersji tego wypadku (mniemam, że chodzi ci o misję "Lepiej do tego przywyknij"?

1. Jedziemy za nim cały czas, aż do końca jego drogi, gdy się zatrzyma, wtedy bodajże psuje im się auto, Paulie zabija kierowcę, a na drugiego nie starcza mu amunicji i myśli że jest martwy tak jak ten, którego zabił przed momentem.

2. Gdy gonisz tychże panów, możesz w nich walić samochodem, po kilku mocniejszych uderzeniach, załącza się scenka, w której przypierniczają w jakąś bramę (czy coś takiego), Paulie (standardowo :p) dobija, tym razem całego we krwi kierowcę i nie ma naboi by dobić drugiego, który wyleciał przez przednią szybę, który wydawał mu się martwy, a w rzeczywistości było inaczej...

Może jest też inne zakończenie, ale już go nie pamiętam, dawno w Mafię nie grałem, pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z ww. wypadków był w innej misji. Podpowiem, że wyjeżdżamy za bandziorami za miasto i w czasie, gdy chcą oni wziąć dość ostry zakręt dzieje się ten wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 14:10, Gumiś2 napisał:

Jeden z ww. wypadków był w innej misji. Podpowiem, że wyjeżdżamy za bandziorami za miasto
i w czasie, gdy chcą oni wziąć dość ostry zakręt dzieje się ten wypadek.


Oba były w tej samej misji, jak mówiłem zadanie to ma kilka "zakończeń". Nie przypominam sobie by było inne zadanie z obiciem kogoś kijem w którym jest nasz wspólnik, oprócz ww. "Lepiej do tego przywyknij" i akurat ta misja się kończy pościgiem, ale bandyci nie wyjechali poza obszar miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale akurat chodziło mi o to konkretne. Punktu nie przyznam, ale zadawaj. Ja akurat miałem zakończenie z wyjazdem za miasto. Jak następny raz będę zadawał, to sprecyzuję to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dam coś łatwego, bo nie mam weny twórczej, są to po prawdzie dwa pytania w jednym...

Co mamy przewieźć z portu do magazynu Salierego, a co faktycznie przewozimy?

Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 20:32, DoMiNo1992 napisał:

To dam coś łatwego, bo nie mam weny twórczej, są to po prawdzie dwa pytania w jednym...

Co mamy przewieźć z portu do magazynu Salierego, a co faktycznie przewozimy?

Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi? :]


Mamy ukraść cygara, a kradniemy diamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 02:49, DoMiNo1992 napisał:

> Jak nazywa się kino, obok którego Żółty Pete ma swój sklep?

hmm... Twister?


DoMiNo1992 +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 14:42, KŁEJK napisał:

O ile pamięć mnie nie myli nalał sobie co nieco alkoholu i wypił. [ zapewne whisky ;p
]


co prawda, nalany sobie wypił wcześniej, na koniec scenki przed wyjściem wypił "porcję" Tommyego :p

Ale oczywiście zaliczam KŁEJK +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować