Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need For Speed: Carbon - Best Car Contest

1914 postów w tym temacie

Na początek naszego konkursu ...

ZASADY KONKURSU

1. Do każdego ''zlotu'' zgłaszają się zawodnicy. Nie daję ograniczonego czasu na utworzenie listy. Gdy zgłosi się odpowiednia liczba uczestników, dam posta startowego do edycji.

2. W poście startowym podaję czas, jaki macie na wystawienie swoich bryk. Gdy wystawiacie samochody, to w poście z fotkami, umieszczajcie swoją ksywkę, jaką macie na forum. Gdy osoba, która była na liście uczestników nie wystawi swojego auta w podanym czasie jest automatycznie zdyskwalifikowana.

3. Fotki. Muszą być 2 najważniejsze ujęcia - z ukosa od tyłu i przodu. Co do innych ujęć to nie będę was ograniczał. Jeżeli jednak nie ma takiej potrzeby nie dawajcie aż 5 fotek.

4. Głosy zbiera DemonCleaner, więc po wystawieniu wszystkich samochodów, lub po upływie czasu wyznaczonego na tą czynność, wysyłacie je właśnie do niego. Aby zachować porządek i wszystkie głosy w jednym miejscu, głosujecie drogą mailową, skrzynka DemonCleanera, pod którą wysyłacie głosy to yupiterek@tlen.pl. W ekstremalnych warunkach można wysyłać głosy na gg/tlen , ale tylko wtedy gdy nie macie możliwości wysłania maila. Jeżeli ktoś nie dostarczy głosów w wyznaczonym na to czasie także zostanie zdyskwalifikowany.
4.1. Czas na wysyłanie głosów podaję po pojawieniu się wszystkich samochodów, lub po upływie czasu na wystawianie bryk.
4.2. System głosowania: każdy oddaje 3 głosy, na 3 samochody jakie mu się najbardziej podobały, z uwzględnieniem który najbardziej, a który mniej. Za pierwszy daję 3 pkt., 2 - 2pkt. no i 3 - 1pkt. Dzięki temu, jest większa prawdopodobność, że ktoś na Ciebie zagłosuje i dostaniesz te upragnione punkty.

5. Gdy DemonCleaner zbierze głosy, wysyła je do mnie, abym mógł zrobić podsumowanie edycji. Potem wyniki podawane są na forum. Wyniki jak i posty startowe do edycji, podawane będą przeze mnie lub DemonCleanera.

6. Nagrodą za pierwsze miejsce jest możliwość wyboru bryki do następnej edycji.

7. Na koniec proszę o nie spamowanie i utrzymanie ogólnego porządku w temacie. Nie musicie pisać postów typu, "Kiedy będą te wyniki ?", lub, "Już wysłałem swoje głosy". Jeżeli ja nie będę miał czasu podsumowanie zrobi DeamoCleaner, więc okażcie trochę więcej cierpliwości.


Kontakt ze mną:

GG: 5044099
Tlen: dantedynei@tlen.pl
Mail: dj_ganja@lama.net.pl


Życzę wszystkim sukcesów w konkursie !!!

Chciałbym prosić Moderatora o podpięcie tego posta, aby był widoczny na każdej stronie tematu. Oczywiście po to aby każdy nowy gracz mógł się od razu zapoznać z regulaminem dzięki czemu utrzymamy temat w większym ładzie i porządku (przynajmniej takie jest założenie).
Proszę także o nie zamykanie wątku. Wiem, że ktoś już zakładał temat z konkursem Carbona, ale każdy przyzna, że choćby nawet zasady jakie wymyślił/a, nie były zbyt udane, wątek został już trochę ''przyspamiony'', a gracze z wątku o Most Wanted jednogłośnie zdecydowali, abym założył nowy wątek.

[M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carbon Best Car Contest: Test Edition “Tha Grand Opening”

Witam wszystkich na oficjalnym otwarciu konkursu na najlepszy samochód z Need For Speed: Carbon.
Na początek przeprowadzimy edycję testową, nie wliczaną do późniejszych statystyk. Ma ona na celu zaobserwowanie jak będzie przebiegał konkurs (np. ile czasu zajmie wam zrobienie samochodu, bo z pewnością będzie to trwało dłużej niż w Most Wanted) itp.
Na sam początek postanowiłem wybrać wózek dostępny na samym początku gry. Będzie to oczywiście pierwszy samochód z klasy Tuners - Mazda RX-8.

A więc teraz czekam na zapisy. Chętni do wzięcia udziału w konkursie dopisujcie się do listy.

1. Dante Dy`nei
2. ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dante Dy`nei
2. zbysheck
3. Dead-pl
4. DemonCleaner
5. Hewios
6. Paweł10

A zapiszę się:) ale nie mam jeszcze wszystkiego odblokowanego:(
Przeszedłem tylko 100%kariery i kilka wyścigów w serii prób:)
Ma ktoś już wszystko, albo prawie wszystko???
A dziwne jest, to, że żeby coś nowego mieć trzeba przegrać kilka wyścigów, dać się złapać policji itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dante Dy`nei
2. zbysheck
3. Dead-pl
4. DemonCleaner
5. Hewios
6. Paweł10
7. Lex

Dołączam do grona konkursowiczów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie także nie może zabraknąć :) Coś czuję że duża konkurencja będzie :]

1. Dante Dy`nei
2. zbysheck
3. Dead-pl
4. DemonCleaner
5. Hewios
6. Paweł10
7. Lex
8. syriusz.b
9. Markus89
10 MastAlol
11. ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 11:39, syriusz.b napisał:

no to już nas 10 zaczynajmy :p moje autko już gotowe...


Poczekaj jeszcze trochę, założę się że do 22 zgłosi się jeszcze z 10 uczestników (nie ma prawie nikogo z edycji MW, a to silna grupa uwierz mi :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 11:54, MastAlol napisał:

> no to już nas 10 zaczynajmy :p moje autko już gotowe...

Poczekaj jeszcze trochę, założę się że do 22 zgłosi się jeszcze z 10 uczestników (nie ma prawie
nikogo z edycji MW, a to silna grupa uwierz mi :D)


a tam MW ;p .... mnie tam o zwycięstwo nie chodzi ... tylko o dobrą zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, tylko chyba właśnie jak będzie więcej osób (a będzie dużo jak mówiłem jeszcze może nawet z 10) to będzie lepsza zabawa.

PS. Ma ktoś sava ze 100% przejściem Carbona, ale normalnej edycji? Bo mam save nijakiego "Pablo", ale nie odpale go bo prawdopodobnie miał ed. kolekcjonerską :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, jak mnei zdenerwował post syriusza.b Jak można pominąć speedraida?? Oczywiście, że nei mozna:
1. Dante Dy`nei
2. zbysheck
3. Dead-pl
4. DemonCleaner
5. Hewios
6. Paweł10
7. Lex
8. syriusz.b
9. Markus89
10. MastAlol
11.Speedraid

P.S. Życzę wszystkim sukcesów w onkursie i miłych setek godzin przy nim spędzonych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2006 o 12:58, speedraid napisał:

11.Speedraid

P.S. Życzę wszystkim sukcesów w onkursie i miłych setek godzin przy nim spędzonych!!


o "pardoł" zapomniałem ... tu jeszcze się pewnikiem Rx-8 dowali ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dante Dy`nei
2. zbysheck
3. Dead-pl
4. DemonCleaner
5. Hewios
6. Paweł10
7. Lex
8. syriusz.b
9. Markus89
10. MastAlol
11.Speedraid
12. mtobi
13. ...

Jakże mogloby mnie tutaj zabraknąć ?? Już się palę do tego konkursu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



1. Dante Dy`nei
2. zbysheck
3. Dead-pl
4. DemonCleaner
5. Hewios
6. Paweł10
7. Lex
8. syriusz.b
9. Markus89
10. MastAlol
11.Speedraid
12. mtobi
13. Kasendrol
14. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować