Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need For Speed: Carbon - Best Car Contest

1914 postów w tym temacie

słuchajcie jest sprawa najwyższj wagi, mój dysk padł, nie moge ani gg zainstalować, ani tlena, ani javy, nic.
dysk się porostu zjeb*ał od czwartku sie z tym grzebe co dzień format teraz zformatowałem wystkie patyje ale jest jeszczez gorzej.
tak więc w poniedziałe ( chyba że w niedziela otwarte są kantory w realu, to pujde do media-śmiecia po dysk) kupie dysk i dopiero po kunie i instalaxcji windy moge wam dać autko, ana domier złego już je miałęm goowe, screeny zsobie na dysku leżały ale zapomniałem ich wsłać, jeśli jest to możliwe to mógł bym oddać swoje VW poniedziałęk ( lub niedziele) ? byłbym wdzięczny za odp.
niestety jestem uziemiony, zero kontaktu z rzeczywisytością, nie wiem co robić <chlip> jak już uporam sie z problemem zapewniam was ze zobaczycie kolejny filmik an you tube z "likwidacji" dyku twardego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro bardzo prosisz to myślę, że coś da się zrobić :D
Jeden dzień powinien wystarczyć.
Więc żeby się działo nie wiadomo co, to jutro o 18:00 najpóźniej zaczynamy głosowanie.
(Jeśli komuś nie pasuje taki termin to ostatecznie może podsyłać głosy wcześniej. Grunt żeby w poniedziałek do 18-19 głosy doszły ;)

A tymczasem
DemonCleaner

20070224193811

20070224193828

20070224193848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością oznajmiam że nie wezmę udziału w konkursie :(
Musiałem usunąć carbona aby zwolnić miejsce na dysku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:23, cubba napisał:

cubba
Ja tez juz swojego wstawie bo nic mi innego do głowy nie przychodzi...

Taki motyw brazylisjki :)


niezły, ale mogłeś go zrobić ciemniejszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 15:45, pietreszczew napisał:

niezły, ale mogłeś go zrobić ciemniejszego :P

Ja tez tak mysle:P
A tak na serio: to nie godzi sie Przodownikowi, zeby odpowiadal na post z przed 2,5 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark SMG z przyczyn czysto technicznych musiał jednak zrezygnować, ale widzę że innym to przedłużenie się przydało :D
Czyli jakby co, to wszyscy chętni mogą już głosować, a nawet powinni.
Ja jutro wracam około 19 i mam nadzieję, że do tej pory wszystkie głosy będą już czekać na podliczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 15:50, Damian14BO napisał:

> niezły, ale mogłeś go zrobić ciemniejszego :P
Ja tez tak mysle:P
A tak na serio: to nie godzi sie Przodownikowi, zeby odpowiadal na post z przed 2,5 miesiaca.


\o/ alleluja, ale ze mnie debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:37, struksik napisał:

Oj coś słabo ten konkurs idzie. Na początku było nas ponad 30, a teraz tylko ledwe 15??

Słabo idzie dlatego, że nikomu, oprócz nas, nie chce się robic tych samochodów. Poprostu, czyste lenistwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 15:02, Blade2 napisał:

Słabo idzie dlatego, że nikomu, oprócz nas, nie chce się robic tych samochodów. Poprostu, czyste
lenistwo ;)


Ja bym zrobił ale nie mam Carbona przejechanego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 20:43, paluszek18 napisał:

Ja bym zrobił ale nie mam Carbona przejechanego;)


No to się włącza trainer, tuninguje się auto i wyłącza trainer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przpraszam ze nie dalem glodow ale dopadlo mnie straszne chorobsko i musialem w lozku lezec tak wiec za wszystkiegie utrudninia szczerze przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 20:43, paluszek18 napisał:

Ja bym zrobił ale nie mam Carbona przejechanego;)

A ja mam. Ale na poprzedniej stronie był podawany link do trainera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, nie wezme udziału w najbliższych edycjach poneważ jak wiecie mam problemz kompem.
a więc tak najprawdopodobniej uszkodzony jest dam, za 340 zł kupie tandemik 2 kości Patriota lub corsaira po 512 mega każda.
napisałęm maila do producenta płyty z pytaniem czy płyta będzie chulać na kościach DDR433 lub 500 z CL 2
jeśli natomiast uszkodzona jest płyta to oddam ją na gwarancję, (na kość karte wytwaliłem) i odtrzymam po 2 tygodniach oraz będe posiadaszem 2 GB ramu :P
tak czy siak... przepraszam ale jak w morde strzelił 3-4 edycje mnie ominą ( chyba że tylko ram to za 2 już będe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carbon Best Car Contest: Edition 13 " ''People''s Car'' ... VW Golf R32" - wyniki

Nie przedłużając więcej, czas na wyniki, 13 edycji. Głosów na czas nie przysłał Hewios, co niestety dyskwalifikuje go z tej edycji.
A wyniki mamy takie:

1st - 15 pkt. - cubba
2nd - 12 pkt. - k0rnas
3rd - 8 pkt. - DemonCleaner
4th - 5 pkt. - Kermit 13 i struksik
5th - 4 pkt. - Blade2
6th - 3 pkt. - Marcinos07 i Michał Raven
7th - 2 pkt. - Black Dog i Paweł10
8th - 0 pkt. - QbA-No1

Jak widać, cubba, tym razem zgarnął najwięcej punktów, dzięki czemu będzie mógł wybrać brykę do następnej edycji. Szczerze mówiąc to Golf cubby i mnie się najbardziej spodobał, szczególnie vinil i kolorystyka. Bardzo ładna robota.
Jak na razie nie podaje czasu na zapisy, ale chciałbym, żebyśmy się z cała edycją wyrobili, do końca tygodnia.

[Tabelka ze szczegółami głosowania + samochód zwycięscy]

20070227201627

20070227201640

20070227201653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować