Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia w złocie!

138 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2006 o 17:53, Ksi?że Pólkrwi napisał:

> Ja bym cieszył się z jakiś porządnych plakatów. Mam nadzieje że wydadzą dodatek w grubym
pudełku
> tak jak z heroes V
wszystki gry są teraz w grubych pudekach


Niewiem,niewiem. Napszykład Europa Universalis chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:59, Byl napisał:

> > Ja bym cieszył się z jakiś porządnych plakatów. Mam nadzieje że wydadzą dodatek w
grubym
> pudełku
> > tak jak z heroes V
> wszystki gry są teraz w grubych pudekach

Niewiem,niewiem. Napszykład Europa Universalis chyba nie.

wyjątki potwierdzają regulę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na jakiś prezencik bym nie liczył. ale i tak super że dodatek wyjdzie jeszcze przed świętami. zawsze to bedzie można pare nocy pograć bez obawy że sie nie zawali za dużo szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extra! Czekam, czekam, czekam i kocham CDP!
PS Czy ktoś mógłby mi powiedzieć troszkę dokładniej na czym polega ten tryb symultaniczny? Bo mam nadzieje, że HoMM się w RTSa nie zamieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 18:45, morthi napisał:

mnie akurat Linda bardzo odpowiadal :) zprzyjemnoscia go sluchalem :) uwazam ze jego dubbing
jest bardzo klimatyczny :)


Każdy ma swój gust. Moim zdaniem to może barwę głosu ma i dobrą, ale aktor z niego beznadziejny, zero gry aktorskiej w podkładanych głosach. Jakby czytał gazetę momentami, brak emocji w głosie.

Szczerze to te głosy, które były w próbkach dźwięków z dodatku były o niebo lepsze od tych prezentowanych w podstawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no co do tego tytułu to CDP moze dorzucic stosowny do tytułu gadzecik... mianowicie KOWADLO, a jezeli ktos zamawia i podstawke i dodatek to dorzuca młot i podkowy... co Wy tak o tych dodatkach... sick... pamietajcie chciwosc jest zgubna;p no ale plakacik mogliby dac^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 18:51, Full Wypas napisał:

Extra! Czekam, czekam, czekam i kocham CDP!
PS Czy ktoś mógłby mi powiedzieć troszkę dokładniej na czym polega ten tryb symultaniczny?
Bo mam nadzieje, że HoMM się w RTSa nie zamieni....


Chodzi o to, że dopóki gracze się nie spotkają na mapie, ich tury robione są w tym samym czasie. Nową turę dany gracz zaczyna dopiero w momencie, gdy drugi zakończy swoją kolejkę. Do tego czasu ten pierwszy czeka. Mniej więcej tak to wygląda :)
Wiadomo, zawsze można włączyć ograniczenie czasu trwania tur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować