Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia w złocie!

138 postów w tym temacie

A sobie odpuszczę ten dodatek jest dość drogi jak na dodatek 59zł. I wydawać kasę tylko po to żeby zobaczyć krasnoludów i 10misji ..bezsens.. . Lepiej za 49zł kupić premierówkę Settlersów II czy Flatouta 2 za 49zł a gry full wypas. (Moja opinia mam prawo do swoich poglądów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że panowie z UBI szybko postarali się o rozszerzenie, niestety kase powyciskać z graczy kiloma dodatkami mniejszymi niż wydać jeden pożądny.
Nie ukrywam też że krasnale to nie jest to na co czekam i z niecerpliwością wyglądam dodatku z moją ukochaną Twierdzą, ale karłami też będzie przyjemnie powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:36, Norx napisał:

Nie ukrywam też że krasnale to nie jest to na co czekam i z niecerpliwością wyglądam dodatku
z moją ukochaną Twierdzą, ale karłami też będzie przyjemnie powalczyć.


Niby czepiać sie nie powinienem lecz krasnal to jest ogrodowy, zaś w grze występuje Krasnolud dumny rycerz podziemia a nie ogrodowa zabaweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martwiłbym się niską oceną, dodatki do HIV też za wysoko oceniane nie były, a ile się w nie nocy zarwało. Jednak każdy kto grał w podstawkę i gra mu się podobała powinien kupić dodatek bo to przecież same korzyści i jeszcze więcej wspaniałych przygód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maila potwierdzającego jak nie było tak nie ma... Jeśli jutro po szkole wejdę na pocztę i nie będzie, to pozwolę sobie zadzwonić do BOK-u ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 22:35, Lfdracon napisał:

Maila potwierdzającego jak nie było tak nie ma... Jeśli jutro po szkole wejdę na pocztę i nie
będzie, to pozwolę sobie zadzwonić do BOK-u ;P


Ja na Twoim miejscu cierpliwie bym poczekał;) Po co robić z igły widły? Potwierdzenie jest potrzebne CDP, a nie nam. To że do tej pory nie dotarły maile nie znaczy, że wysyłka nie pójdzie na czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zapominasz o tym, ze niektorzy placa przelewem przed wysylka a nie zamawiaja pobraniowke. W takim wypadku paczka wogole nie zostanie nadana.

@Lfdracon, popieram, zadzwon a potem jak bedziesz taki mily powiedz co i jak, ja do 18 siedze na uczelni od rana wiec przez 7 tylko bede mial okazje przejrzec maila ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 22:46, Mistic napisał:

No to zapominasz o tym, ze niektorzy placa przelewem przed wysylka a nie zamawiaja pobraniowke.
W takim wypadku paczka wogole nie zostanie nadana.


Też płacę przelewem:) Wystarczy chyba jednak zapłacić do piątku i wszystko będzie OK, prawda? Więc moim zdanie na razie nie ma o co podnosić alarmu. Biorąc pod uwagę, że do tej pory NIKT nie dostał maila, jest wyraźnie działanie zamierzone. Wydzwanianie do BOK ma sens jedynie wtedy kiedy wszyscy by maile dostali, a pojedyncze osoby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja na ten przyklad wybralem PKO Inteligo i bez wyslania maila z prosbao zaplate nie mam mozliwosci oplacenia zamowienia. A moim zdaniem warto do BOKu jednak zadzwonic skoro dzis jest 27.11 premiera 1.12 a placic jeszcze nie mozna, jezeli jutro tez maile sie nie pojawia to moze to nieciekawie wygladac, w sumie przy wprowadzneiu ostatnio kilkunastu tytulow do Fajnej ceny zza 39,90 preorderow nie bylo wogole. W sumie juz nie iwem, wole wiedziec co, kiedy i jak mi wysla i miec wszystko oplacone i czekac na paczke a nie myslec co sie znowu stao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 23:04, Mistic napisał:

/.../


Pisząc przelewem miałem na myśli mTransfer, więc jesteśmy tej samej sytuacji:) Też wolałbym mieć wszystko zapłacone i tylko czekać na kuriera. Trzeba jednak pamiętać, że nikt nigdy nie powiedział, ani nie napisał, że wysyłka będzie w dniu premiery. W karcie gry jest napisane "grudzień 2006", co mogłoby wskazywać, że jednak pierwszy to nie będzie. Ja poczekałbym do środy i ewentualnie wtedy dzwonił co i jak. Gdyby przesyłka miała wyjść w piątek byłby to ostateczny termin na przelew - tak żeby do czwartku mógł dotrzeć do CDP. Cóż, różnie to może być... ja jestem skłonny te kilka dni najwyżej poczekać. Dodatek nie zając, nie ucieknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować