Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia w złocie!

138 postów w tym temacie

Zanalizujmy fakty i wyciągnijmy wnioski:
1. Premiera KP jest 1 grudnia
2. Ci, którzy zdecydowali się na zapłatę przelewem, powinni dostać maile na 5 dni przed nadaniem wysyłki
3. Do 1 grudnia zostały 3 dni

Wnioski: Teoretycznie KP powinniśmy dostać w dniu premiery(to tylko mój domysł). Im później dostaniemy maile, tym dłużej będziemy czekać na przesyłkę. Gdybyśmy dostali maile dziś, znaczyłoby to że dostaniemy KP 3 grudnia, 2 dni po premierze. Nie wiem tylko jak ma się sprawa z płatnością za pobraniem. Teoretycznie osoby które wybrały sposób płatności za pobraniem, dostaną paczki w dniu premiery - 1 grudnia, oni nic nie muszą potwierdzać. Więc byłoby to nie fair dla nas. Poczekam do 15 na maila, a jeśli nie będzie, zadzwonię do BOK-u, jak w ogóle cała sytuacja wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:12, Lfdracon napisał:

2. Ci, którzy zdecydowali się na zapłatę przelewem, powinni dostać maile na 5 dni przed nadaniem
wysyłki

Z tego co pamiętam, to tam jest napisane: od 5 do 3 dni przed premierą. Dzisiaj jest ostatni dzień w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chyba masz rację, że 5 do 3 dni :) po wykonaniu telefonu do Działu Pomocy, otrzymałem informację, że maile będą rozsyłane dzisiaj :) więc pozostało tylko jedno: czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze przelew musi oznaczac czekanie. Opcja "place z inteligo" dziala natychmiastowo, wiec maial moglbym dostac nawet dzien przed premiera :) Nie jestem pewien jak z innymi ale wydaje mi sie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale nie chodzi teraz o czas, w jakim zostanie dokonany przelew, tylko czas, w którym otrzymamy maile z informacją na jakie konto mamy wpłacić piniążki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdzcie w swoje zamówienia i tam kliknijcie na potwierdzenie i mnie np.wyskoczyło że"zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)"Teraz trzeba się modlic żeby "produkty" już były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze wysylka dopiero 1.12, w piatek, dojdzie w sobote i bede musial samemu jechac bo w innym wypadku bede czekal na kuriera do nastepnego piatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 17:55, Alkohochlik napisał:

czyli ze w sobote powinnien pojawic sie kurier?


Nie. Kurierzy nie jezdza w soboty jelsi im sie nie zabuli, a CDP nie mialo powodu by to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:07, Alkohochlik napisał:

czyli w poniedzialek?


Jeśli paczki wyjdą w piątek, powinny dotrzeć właśnie w poniedziałek. Masterlink ma obowiązek dostarczyć je w pierwszym dniu roboczym od nadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:13, Rafal G napisał:

Jeśli paczki wyjdą w piątek, powinny dotrzeć właśnie w poniedziałek. Masterlink ma obowiązek
dostarczyć je w pierwszym dniu roboczym od nadania:)


z doświadczenia firmy w której pracuję wiem że z masterlinkiem są problemy, potrafią dostarczyć przesyłkę nawet 2 tygodnie po nadaniu. na szczęście w przypadku gier zamawianych w gram.pl zawzse docierali na czas :)
ja po cichu liczę, że cdprojekt zrobi dobry uczynek i nada grę dzień wcześniej niż jest w opisie (zdarzyło się tak np. z H5 kolekcjonerską i titan questem) i 1 grudnia będę mógł już zainstalować dodatek :)
co do maili potwierdzających: ja dodatek zamówiłem przed chwilą, za przesyłkę ''zapłaciłem'' żetonem, od razu zrobiłem przelew mTransferem i teraz czekam tylko na grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maila potwierdzającego jak nie bylo tak nie ma. Ale po wejsciu w swoje zamowienie okazalo się, że dostepna jest opcja zaplac co nie zwlekając zrobilem :D teraz czekam tylko na cieplutka paczuszkę od CDP :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:09, qazzy napisał:

/.../


Ja jak na razie też nie miałem z nimi problemów, ale to chyba wyjątek potwierdzający regułę. Bardzo wiele ludzi, w przypadku różnych gier miało duże problemy z doręczenie przesyłek. Opóźnienia podobno sięgały kilku dni. Więc na sprawne działanie Masterlinka nie ma co liczyć. W ich przypadku to chyba ślepy los.
A taka wcześniejsza wysyłka byłaby nadzwyczajnie przyjemna... ale zobaczymy:) Ja będę zadowolony jeśli dodatek dotrze do poniedziałku. To i tak będzie rozsądny termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:11, Rafal G napisał:

Ja jak na razie też nie miałem z nimi problemów, ale to chyba wyjątek potwierdzający regułę.
Bardzo wiele ludzi, w przypadku różnych gier miało duże problemy z doręczenie przesyłek. Opóźnienia
podobno sięgały kilku dni. Więc na sprawne działanie Masterlinka nie ma co liczyć. W ich przypadku
to chyba ślepy los.


też zauważyłem na forum utyskiwania na dostawcę...

Dnia 28.11.2006 o 21:11, Rafal G napisał:

A taka wcześniejsza wysyłka byłaby nadzwyczajnie przyjemna... ale zobaczymy:) Ja będę zadowolony
jeśli dodatek dotrze do poniedziałku. To i tak będzie rozsądny termin:)


mnie poniedziałek nie urządza, w dniu premiery w MM na 99% dodatek będzie, a jest duże prawdopodobieństwo, że bedzie w cenie niższej niż sugerowana przez CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie dostałem maila z potwierdzeniem zamówienia. Z braku czasu na cokolwiek innego niż obowiązki (różne) sprawdziłem zamówienie na gram.pl i okazało się iz mogę potwierdzić takowe - co też uczyniłem. I dziwna sprawa, ale potwierdzającego maila potwierdzenia zamówienia otrzymałem chwilę po potwierdzeniu w zamówieniu :))
A co do Masterlinka - jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń (w przeciwieństwie do Poczty). Mam nadzieję, że dostawa będzie jak zwykle (czyli wcześniej ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo te wszystkie skley z allegro dostaja gry od CDP i dopiero je rozsylaja... Wiec ciekaw jestem co twoja informacja wnosi do sprawy :/ Bo spejcalnie to odkrywcze nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować