Zaloguj się, aby obserwować  
Mirtul12

Czy czytasz książki ? Czyli praca domowa z WOS''u.

53 postów w tym temacie

No jako, że jestem zbyt leniwy, żeby wyjść na ulice i popytać ludzi, to mam nadzieję, że mi pomożecie i odpowiedziecie na 5 pytań. A mianowicie:
Twoja płeć: (K/M)
Twój wiek:
Czy czyta Pan(Pani) książki? (Tak/Nie)
Ile książek czyta Pan(Pani) w ciągu roku ? ( 1-5, 6-10, 11-15, 16-20, Więcej niż 20, Nie czytam)
Jakie typ książek Pan(Pani) czyta? (można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź):
Fantastyka
Historyczne
Horrory
Kryminały
Kulinarne
Naukowe
Poezja
Przygodowe
Romans
Zdrowie
Sci-Fiction
Inne

PS: Jesli chcecie po prostu mnie sflejmowac, albo wpisywac glupie posty, prosilbym o wyslanie mi PW zamiast dopisywania się w tym wątku, gdyż musze zrobić screena tematu jako "dowód przepytania" i dostarczyć go mojej pani od WOS-u razem z ankietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja płeć: (K/M) Mezczyzna
Twój wiek: 22 lata
Czy czyta Pan(Pani) książki? TAK
Ile książek czyta Pan(Pani) w ciągu roku ? 11-15
Jakie typ książek Pan(Pani) czyta? Fantastyka, Przygodowe, Romans, Sci-Fiction, Inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7451&u=506 - Tu jest temat o pracach domowych ,ale ten założony przez ciebie może mieć przyszłość więc się dopisze ;]

Mężczyzna
21 lat
Czytam ile się da, zależy co ciekawego wpadnie mi w łapki, powiedzmy że jest to 5 książek rocznie. Głownie fantastyka, sensacja i przygodowe. Ostatnio pochłonąłem" Ojca Chrzestnego" Mario Puzo i po raz kolejny "Wiedźmina" , a teraz zbieram kasę na "Lux perpetua" Sapkowskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopiszę się:

płeć: mężczyzna
czy czytam książki: TAK
czytam w ciągu roku: 1-6 książek
typy książek:
1. fantastyka
2. historyczne
3. przygodowe
4. SC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja płeć: Mężczyzna
Twój wiek: 17
Czy czyta Pan(Pani) książki? Tak
Ile książek czyta Pan(Pani) w ciągu roku ? Więcej niż 20.
Jakie typ książek Pan(Pani) czyta?
Fantastyka, Horrory, Kryminały, Przygodowe, Kulinarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 18:45, Mroku21 napisał:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7451&u=506 - Tu jest temat o pracach domowych ,ale ten
założony przez ciebie może mieć przyszłość więc się dopisze ;]

Wybaczcie, ale na forum www.gram.pl dawno nie byłem i dopiero teraz sobie przypomniałem. Przeleciałem wzrokiem pierwszą stronę w poszukiwaniu podobnego tematu, a żeby w wyszukiwarce wpisać "prace domowe" nawet nie pomyślałem (co zazwyczaj robie najpierw :) ). Bardzo dziękuje za powyższe 17 odpowiedzi (a nawet nie minęła godzina!) i wciąż licze na więcej (zwłaszcza ze strony użytkowniczek!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę Ci powiedzieć iż to forum jest (mimo że dotyczy pracy domowej) bardzo ciekawe. Przeczytałem wszystkie dotychczasowe wypowiedzi i muszę przyznać, że to jest ciekawe. Gdyby wyciąć ten WOS z nazwy to może to forum pożyje jakiś (dłuższy) czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować