Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze demo gry wyścigowej ToCA Race Driver 3 już na naszym serwerze!

24 postów w tym temacie

Domek

Jako wyłączny dystrybutor gier z serii ToCA Race Driver, z przyjemnością informujemy, że na naszym serwerze dostępna jest już wersja demonstracyjna najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych! Ważące 165 MB demo gry ToCA Race Driver 3 umożliwia rozegranie wyścigu Hondą Civic na torze Donington Park i jest dostępne pod tym adresem.

Przeczytaj cały tekst "Pierwsze demo gry wyścigowej ToCA Race Driver 3 już na naszym serwerze!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> Valed
to sobie np. w nowe civilization nie pograsz :)
kup sobie w koncu i nie bedzie problemu :)

najlepiej by bylo jakby zwyklych napedow cd wogole nie sprzedwali i problem bylby mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczor pacze na codemasters.com, hmm jest demko no to sciagam. dzisi rano zaczolem grac i co?? - wielkie rozczarowanie :/ otoz rozumiem ze to wczesne demo ale ludzie!!! to chlam:
-grafika jest 2 razy gorsza niz w trd2 a ma 2 razy wieksze wymagania (!)
-na aucie sa zalosne odblaski rodem z gry pt. mafia (nie milaem lepszego pomyslu do porownania:P)
-nie ma nic z obiecywanego modelu zniszczen (zalosne odgniecenia) a mialy byc odpadjace czesci, wgniecenia generowane na biezaca przy udezeniu itp.
- dzwiek silnika jest niezly ale tez jeszcze niedopracowany np. po zmianie biegu jest totaslna cisza (kilka setnych sekundy ale slychac) az silnik nie ''zalapie'' nastepnego biegu i bardzo to drazni bo w zadnej grze ani w rzeczxywistosci tak nie jest
-model jazdy jest zdecydowanie bardziej uproszczony niz w poprzedniej czesci, a to byla najwieksza zaleta moim zdaniem tej gry
to by bylo na tyle bo mi sie nie chce wiecej wymieniac ale mam nadzieje ze nie wypuszcza niedopracowanej gry i wszystko poprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) pacze (...)

Pacze to Ty powinieneś mieć. Na mózg.

Dnia 15.11.2005 o 16:39, SmithandWesson napisał:

-grafika jest 2 razy gorsza niz w trd2 a ma 2 razy wieksze wymagania


Taaak, a XBOX 360 jest 360 razy wolniejszy od XBOXa. Powiedz mi, jak stwerdziłeś, że grafika jest 2 razy gorsza?

Dnia 15.11.2005 o 16:39, SmithandWesson napisał:

-na aucie sa zalosne odblaski rodem z gry pt. mafia (nie milaem lepszego pomyslu do porownania:P)


A wg. mnie odblaski na tych autach są jak z księżyca (nie milaem lepszego pomyslu do porownania:P)

Dnia 15.11.2005 o 16:39, SmithandWesson napisał:

-nie ma nic z obiecywanego
modelu zniszczen (zalosne odgniecenia) a mialy byc odpadjace czesci, wgniecenia generowane na biezaca przy udezeniu itp.


No rzeczywiście! Już wiem jaka jest różnica między wgnieceniami oa ogdnieceniami! Jak się wgniata to trzeba walnąć prostopadle, a jak odgniata to pod kątem 90 stopni!

Dnia 15.11.2005 o 16:39, SmithandWesson napisał:

dzwiek silnika jest niezly ale tez jeszcze niedopracowany np. po zmianie biegu jest totaslna cisza (kilka setnych sekundy
ale slychac)


Bogu mój! Zaprawdę refleks czujnika laserowego! Rzeczwyiście totalna cisza trwająca 0,04 sekundy. Wojny totalne też tyle trwały. A system totalitarny to już w ogóle!

Gratuluję wysokiego poziomu Twojej wypowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojeje ciechan chcialem w miare przystepny sposob przyblizyc demko tej gierki takim ludziom jak ty ale widze ze nie osiagnalem zamierzonego celu :/ naprawde czepiasz sie zalosnych szczegolow a nie tego co na prawde chcialem powiedziec. :/ zal mi cie czleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z tą ciszą "totalną" to przesadziłeś, albo że miały być wgniecenia a nie odgniecenia. Może miał być to skrót myślowy ale żeby go dostrzec to pare razy trzeba ten twój post przeczytać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demo nie ma nic wspolnego z prezentowanymi przez codemasters screenami...

sorry, ale gdy uderzylem z calym impetem w przeszkode/samochod przeciwnika zrobilo sie wgniecenie w karoserii niczym z cmr3..

mam nadzieje, ze to jest demo z bardzo wczesnej fazy tworzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie to musi być jakaś prowokacja - chodzi o to aby się zrobilo głosno o tej grze już teraz tak aby każdy o niej gadał (wiadomo że skandal szybciej się roznosi ).
Więc głowy do góry i z cierpliwościa fakira czekamy na odsłonę w polskiej wersji przygotowaną prze cdprojekt, a na pewno sie nie zawiedziemy :]
Ja jestem gotów kupić w ciemno :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, z tym modelem zniszczeń to trochę jak w colinie... jadąc 120 km/h przywalamy w drzewo, potem wrzucamy wsteczny, cofamy i jedziemy dalej :] Ale nie zmienia to faktu, że gierka wypas - na pewno kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować