Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Toca Race Driver 3 - Temat ogólny

841 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2007 o 17:47, Khorn1237 napisał:

Mój komp to procek 1,4 ; RAM 256mb, Wymagania są trochę większe, ale demo mi chodzi więc czy
pełna wersja mi pójdzie?


Ja przed wymiana kompa, a poprzednik mial---1,3---geofrce4--mx440--nie pamietam RAM ale nie mial wiecej niz twuj TOCA 3 chodzila mi na nie full detalach i z wlaczonym filtrowaniu anizotropwym .
Wiec u ciebie powinna chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przeszedłem Tokę3 na 100% i wykręciłem większość rekordowych czasów w Hall of Fame na takiej oto konfiguracji: Duron 750 MHz, 448 Mb RAM, MSI Star Force MX100/200. Nie było to łatwe zadanie, bo gdy miałem przed sobą więcej niż pięciu przeciwników, gra cieła się niemiłosiernie. Oczywiście wszystkie detale i rozdziałka na minimum. Moja obecna konfiguracja to Athlon 1,33 768Mb i GF4MX420 a i tak start z końca stawki nie wchodzi w rachubę.
Czas na kolejny upgrade, bo Wiedźmin już zamówiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zacząłem grać w internecie w Toce. I często po jakimś czasie gra sama wychodzi z sesji i muszę się logować od nowa, a często wywala w trakcie wyścigu i jest napisane że z mojego konta odjęto 8 za rozłącznie się w trakcie wyścigu. Co mogę z tym zrobić ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:56, Steven8 napisał:

Ja ostatnio zacząłem grać w internecie w Toce. I często po jakimś czasie gra sama wychodzi
z sesji i muszę się logować od nowa, a często wywala w trakcie wyścigu i jest napisane że z
mojego konta odjęto 8 za rozłącznie się w trakcie wyścigu. Co mogę z tym zrobić ?? :(



Nic. Do póki CDP..nieraczy spolszczyć pewnego paczyka. To na takie coś jesteś narażony. Lub na ebay zaopatrz się w wersje angielską to paczyka bedziesz miał ..na wyciągnięcie ręki. I kłopoty z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:47, Khorn1237 napisał:

Mój komp to procek 1,4 ; RAM 256mb, Wymagania są trochę większe, ale demo mi chodzi więc czy
pełna wersja mi pójdzie?


będziesz miał problemy (chyba) jak ja grałem w toce przy 256 mb ram to na wielu wyscigach miałem takie no nie wiem jak to nazwa kreski czy cos takiego na cały ekran albo niebo było czarne to strasznie psuje gre żeby tego nie było musiałem dac wszystko na minimalne a wtedy gra wygląda strasznie do d**y przynajmniej tak u mnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma mroblem z przejechaniem MG Team Really. Podczas jazdy cały czas pojawia się biały ekran i muszę ruszyć z 1 biegu. Myslałem że to po wypadnięciu z trasy ale dzie się tak na prostej lub podczas ruszania.
Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem jaki jest opisany na stronie gram.pl:

Problem:

Gra działa w przyśpieszonym tempie.
Opis Problemu

Wiele gier ma problemy z procesorami AMD Athlon 64 X2 Dual Core. Objawiają się one zacinaniem się grafiki lub nagłymi skokami prędkości w grach. Związane jest to z brakiem zainstalowanych sterowników do procesorów AMD Athlon 64 X2 Dual Core.
Rozwiazanie

Pobierz i zainstaluj sterownik przeznaczony dla twojego systemu operacyjnego:

1. Windows XP / Windows Server 2003
2. Windows XP 64 bit / Windows Server 2003 64 bit

Gdy ściągnę sterownik to pisze że jest już zainstalowany unknw.gif

Wiecie co zrobić aby gra normalnie chodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 14:24, Adam Słoma napisał:

A ja przeszedłem Tokę3 na 100% i wykręciłem większość rekordowych czasów w Hall of Fame na
takiej oto konfiguracji: Duron 750 MHz, 448 Mb RAM, MSI Star Force MX100/200. Nie było to łatwe
zadanie, bo gdy miałem przed sobą więcej niż pięciu przeciwników, gra cieła się niemiłosiernie.
Oczywiście wszystkie detale i rozdziałka na minimum. Moja obecna konfiguracja to Athlon 1,33
768Mb i GF4MX420 a i tak start z końca stawki nie wchodzi w rachubę.
Czas na kolejny upgrade, bo Wiedźmin już zamówiony:)



W TOCA 3 wlacz w ustawieniach filtrowanie anizotropowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące Toci. Mam zamiar zakupić sobie tą grę. W tej grze jest dostępna klasa gdzie ścigać można się formułami. Czy bolidy są orginalne to znaczy na licencji i czy jeździ się nimi w miarę fajnie???. A i mógłby ktoś ile jest tych bolidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 19:56, Coxsik napisał:

Ja mam pytanie dotyczące Toci. Mam zamiar zakupić sobie tą grę. W tej grze jest dostępna klasa
gdzie ścigać można się formułami. Czy bolidy są orginalne to znaczy na licencji i czy jeździ
się nimi w miarę fajnie???. A i mógłby ktoś ile jest tych bolidów.

BMW FW 27 , Honda F11B i jeszcze Williams Renault

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak jade np. w f1 50 okrążeń czy do się zmienić ilość paliwa na np.mniej okrążęń bo ja mam pełen bak a jak można zmienić ilość paliwa to powiedzcie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 14:42, krzykos napisał:

Mam pytanie czy jak jade np. w f1 50 okrążeń czy do się zmienić ilość paliwa na np.mniej okrążęń
bo ja mam pełen bak a jak można zmienić ilość paliwa to powiedzcie jak?


gdy zjedziesz do garażu..jest możliwość dotankowania odpowiedniej ilości paliwa...innego sposobu nieznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 14:42, krzykos napisał:

Mam pytanie czy jak jade np. w f1 50 okrążeń czy do się zmienić ilość paliwa na np.mniej okrążęń
bo ja mam pełen bak a jak można zmienić ilość paliwa to powiedzcie jak?



Nie ma możliwości najczęściej paliwa w baku jest tyle co potrzeba do przejechania danej ilości okrążeń chyba że jedziesz 70 kółek na 5kilometrowym torze wtedy jest możliwość że paliwa zabraknie i trzeba tankować w boksie ja też żałuje że np. nie mogę w F1 zatankować mniej paliwa żeby jeździć szybciej na początku wyścigu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 22:45, SHARP1990 napisał:

> Mam pytanie czy jak jade np. w f1 50 okrążeń czy do się zmienić ilość paliwa na np.mniej
okrążęń
> bo ja mam pełen bak a jak można zmienić ilość paliwa to powiedzcie jak?


Nie ma możliwości najczęściej paliwa w baku jest tyle co potrzeba do przejechania danej ilości
okrążeń chyba że jedziesz 70 kółek na 5kilometrowym torze wtedy jest możliwość że paliwa zabraknie
i trzeba tankować w boksie ja też żałuje że np. nie mogę w F1 zatankować mniej paliwa żeby
jeździć szybciej na początku wyścigu.


ok dięki ja myślę żę w kolejnej części będzie to morzna robić jeżeli wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja toca 3 zacina się nagminnie gdy gram w off road. Co robić? Dodam, że wypełniłem formularz pomocy tech. i czekam już ze 2 tygodnie na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 11:05, tomusio napisał:

Witam, moja toca 3 zacina się nagminnie gdy gram w off road. Co robić? Dodam, że wypełniłem
formularz pomocy tech. i czekam już ze 2 tygodnie na odpowiedź.


Ale zacina się na amen? Czy tylko się przycina (zwalnia) i nie da się zapanować nad samochodem? Podaj jeszcze parametry kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tzn. zacina się obraz, dźwięk wskazuje na to, że dalej jadą a mój bolid wali w bandę. Wychodzę na chwile do systemu i znowu ja wracam o gy to pozornie się odwiesza ale o przejechaniu kilku sekund dalej zawiecha a maxa ;/...
mój laptop: 1 giga ramu, GF GO 7300 128 mb, pentium 2 rdzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, to nie wiem co ci poradzić. Generalnie, odcinki specjalne i Spa są trochę bardziej pamięciożerne, ale na twoim kompie powinno śmigać bez najmniejszych problemów. Może masz jakiś program działający w tle, który ci przeszkadza, tylko w takim razie dlaczego tylko na szutrach? A może chodzi o dźwięk? Ja raz, czy dwa razy miałem zwis, jak zjechałem z asfaltu na piasek. Ale dla mnie zawisł i obraz i dźwięk (cały czas syczał ten piesek), a po jakichś 10 sekundach wszystko poszło dalej jakby nigdy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 21:49, owczar4 napisał:

jakie są w tej grze auta? jest Skyline????


Volkswagen Touareg
Mitsubishi Pajero
Nissan Pick up
Nisan 350z
Honda Nsx
bold F1
Mitsubishi Lancer
S?ubaru Impreza
Tvr t400r
Ultim Gtr
Chevrolet Corvetta C5 i C6
Mosler MT900R
Koenig GT i GT-D
Jaguar Jpi
Vhaxhall
BMW e26
Mercedes benz w 196
Renault A110
Marcos Martins
i wiele innych samochodów

PS. nissana Skyline nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować