Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Toca Race Driver 3 - Temat ogólny

841 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 16:08, S.V.P.A.M napisał:

> Jest sposób na szybkie odblokowanie wszystkich samochodów?? jakiś kod, albo zmiana w pliku

> głównym??

Z tego co wiem to tylko można sobie poziom trudności kariery wyedytować w pliku MODS.ini

ale tak żeby wszystko naraz to nie.
Zresztą co to za jazda na ułatwiaczu :/



Zgadzam się z tobą taka gra traci sens, a jak wiadomo trening czyni mistrza, a jak nerwy biorą górę to najlepiej zrobić sobie przerwę na herbatkę i ciasteczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 20:54, owczar4 napisał:

ma ktoś save do tej gierki tak z przynajmniej 60 %??? jak tak to prosze o przesłanie na owczar4@tlen.pl.
Z góry dziękuje.

Poszedł 100%. Mam nadzieje ze nie zabierze przyjemnosci z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc
mam problem z toca 3

gdy uruchamiam gre wyskakuje mi taki oto komunikat

"RD3.exe-Nie można znaleź składnika"
Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono dd3dx9_27.ddl.
Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.


Co wy na to
Ponowna istalacja nic nie dała a panowie z obsługi technicznej milczą od 2tygodni.

Mój komp:
PIV 3,2GHz
GF 7600GS 256MB
1GB RAM

jeżeli potrzeba innych danych mogę przesłać dxDiaga ;)

proszę pomóżcie

Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 13:17, wrobelk napisał:

czesc
mam problem z toca 3

gdy uruchamiam gre wyskakuje mi taki oto komunikat

"RD3.exe-Nie można znaleź składnika"
Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono dd3dx9_27.ddl.
Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.


Co wy na to
Ponowna istalacja nic nie dała a panowie z obsługi technicznej milczą od 2tygodni.

Mój komp:
PIV 3,2GHz
GF 7600GS 256MB
1GB RAM

jeżeli potrzeba innych danych mogę przesłać dxDiaga ;)

proszę pomóżcie

Kuba



Proste.

Ściągasz plik dd3dx9_27.ddl na przykład z tej strony : http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_27
i wklejasz go do folderu SYSTEM w folderze WINDOWS.Ewentualnie instalujesz od nowa DirectX 9.


pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie bo to jest już przegięcie
nie mogę sobie normalnie pograć
po pewnym czasie okno sie wyłącza i powraca do Windowsa

gram na minimalnych ust. grafiki na 800X640

czy to nie lekka przesada??

wyłącza się bez żadnego komunikatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś dobrałem się do paczuszki z allegro, zawodowe jest te metalowe pudełko :D:D:D
zainstalowałem i.. kurcze nieźle się gra, zawsze sądziłem ze Toca to takie byle co ale.. hehe naprawdę mi się spodobała, są jakieś modyfikacje? np. nowe wozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ostatnio nabyłem nowy komp i zaraz po tym zainstalowałem Toca Race Driver 3.Po instalacji i probie uruchomienia gry wyskakuje komunikat: "nie mozna zweryfikowac plyty w napedzie, umiesc oryginalna plyte". Gra jest oryginalna -grałem w nią wiele razy na starym kompie.
POMOCY!!!
Co w takim wypadku można zrobić.Słyszałem że sterowniki starsze ale to nie to , mówili mi o zmianie rozdzielczości ale to tez nie to...
Mój sprzet to:
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU
E6750N 2.66 Ghz 2.67 Ghz,
2,00 GB RAM
EVGA
INVIDIA GeForce 8800 GTS
Superclocked

Mam ostra fazę na loty bolidami a coś co miało mi dać supersprawność nie spełnia jak dotychczas wymagań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:09, ALIOTHdeSUN napisał:

Witam!
Ostatnio nabyłem nowy komp i zaraz po tym zainstalowałem Toca Race Driver 3.Po instalacji
i probie uruchomienia gry wyskakuje komunikat: "nie mozna zweryfikowac plyty w napedzie, umiesc
oryginalna plyte". Gra jest oryginalna -grałem w nią wiele razy na starym kompie.
POMOCY!!!
Co w takim wypadku można zrobić.Słyszałem że sterowniki starsze ale to nie to , mówili mi o
zmianie rozdzielczości ale to tez nie to...
Mój sprzet to:
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU
E6750N 2.66 Ghz 2.67 Ghz,
2,00 GB RAM
EVGA
INVIDIA GeForce 8800 GTS
Superclocked

Mam ostra fazę na loty bolidami a coś co miało mi dać supersprawność nie spełnia jak dotychczas
wymagań...


A wywali pan wszelkie programy typu daemontools do emulowania napędów optycznych :D
U mnie tylko to pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy żeby wygrywać wyścigi na poziomie maximum trzeba dużo grzebać w ustawieniach czy wystrczą defaulty ,bo ja nie jestem w takich sprawach zbyt dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:37, Johnys13 napisał:

czy żeby wygrywać wyścigi na poziomie maximum trzeba dużo grzebać w ustawieniach czy wystrczą
defaulty ,bo ja nie jestem w takich sprawach zbyt dobry

dobrze by było coś pogrzebać, ale jak jesteś dobry w danych seriach to spokojnie daje rade na defaultowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !
Mam problem z uruchomieniem gry online. Otóż gdy próbuje dołączyć do istniejącej sesji lub tworze nową grą wyrzuca mnie do windows''a i pojawia sie komunikat widoczny na załączonym obrazku. Gra w trybie single chodzi bez zarzutów na maksymalnych ustawieniach grafiki. Proszę o POMOC. Pozdrawiam

P.S. Mój sprzęt to:
AMD Athlon(tm) processor, MMX, 3DNow, ~1.3GHz
768MB RAM
GIGABYTE RADEON 9250 (Omega 3.8.252)
Windows XP Professional SP2
Vinyl AC''97 Audio

20071204161725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od kogo mozna dostac kody do gry ToCA Race Driver 3
mam orginalno płytke zamówilem se na gram.pl i jak mozna dostać kody za co ??
marcin8423@interia.pl
numer gg 2196820
albo link
chodzi mi o kody tipsy zeby np cos od blokowac czy cos w tym stylu ?? wiecie moze gdzie mozna to dosac?? i gdzie to trzeba wipisac ??
wchodze w gre i te bonus i co tam wpisac skotten kod znalesc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dziwny problem z tą grą. Nie bardzo wiem jak to opisać, ponieważ jeszcze nigdy mi się coś takiego nie zdażyło. Mianowicie gra pędzi jak szalona. Wszystko dzieje się kilka razy szybciej niż powinno. Żeby lepiej wytłumaczyć o co mi chodzi puściłem razem ze startem wyścigu stoper. Gdy w wyścigu minęło 30 sekund stoper pokazywał dopier 11 sekund !!!! Od czego to zależy i czy da się temu jakoś zaradzić ?? Moja edycja to ta w metalowym pudełku. Mój komputer: Athlon 64 X2 5000+, 2 gb ram, Palit GeForce 8600 GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 16:17, el-grubasso napisał:

Witam wszystkich !
Mam problem z uruchomieniem gry online. Otóż gdy próbuje dołączyć do istniejącej sesji lub
tworze nową grą wyrzuca mnie do windows''a i pojawia sie komunikat widoczny na załączonym obrazku.
Gra w trybie single chodzi bez zarzutów na maksymalnych ustawieniach grafiki. Proszę o POMOC.
Pozdrawiam


Podejrzewam, że niewiele Ci to pomoże, ale miałem podobny problem. Grałem w Singlu, ale w Multi coś nie działało. Kupiłem orginała i wszystko działa. Może warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, gram w TRD3 od roku i chętnie pomogę jeśli ktoś nie wie jak ustawić samochód.
Jeśli ktoś zaczyna przygodę z wersją on-line gry to też służe pomocą.

Posiadam bardzo dobre ustawienia do nastepujących mistrzostw:
Oval - komplet
Off-Road - 80%
Touring Cars - Autosport Clio Cup, Type-R trans Cup, European V6 Championship, V8, Supertruck
Classic - szutry
Open Whell - Formula Ford, Formula 1000, Formula Palmer Audi

i kilka innych

Zresztą sprawdź moje czasy na cyberscore.net:
http://cyberscore.net/chart-23946.php
http://cyberscore.net/chart-23929.php
http://cyberscore.net/chart-23936.php

OSTRZEGAM! Nie będe dawał kompletnych (gotowych) ustawień. Mogę wytłumaczyć, naprowadzić, podać niektóre parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 14:25, pavulon17 napisał:

Witam mam dziwny problem z tą grą. Nie bardzo wiem jak to opisać, ponieważ jeszcze nigdy mi się coś takiego nie zdażyło. Mianowicie gra pędzi jak szalona. Wszystko dzieje się kilka razy szybciej niż powinno.


Nie jestem pewny, ale z tego co mi wiadomo to problem tkwi w tym, że posiadasz dwurdzeniowy procesor. Zainstaluj sobie ten programik. Wydaje mi się, że powinien Ci pomóc.

http://www.geocities.com/kulhain/cpugrab.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 10:25, dave03 napisał:

> Witam mam dziwny problem z tą grą. Nie bardzo wiem jak to opisać, ponieważ jeszcze nigdy
mi się coś takiego nie zdażyło. Mianowicie gra pędzi jak szalona. Wszystko dzieje się kilka
razy szybciej niż powinno.

Nie jestem pewny, ale z tego co mi wiadomo to problem tkwi w tym, że posiadasz dwurdzeniowy
procesor. Zainstaluj sobie ten programik. Wydaje mi się, że powinien Ci pomóc.

http://www.geocities.com/kulhain/cpugrab.zip

Mój procesor to intel Core2 Quad Q6600 2,4 GHz myślisz, że może pomóc ten programik??
Dzikuję za szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować