Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Toca Race Driver 3 - Temat ogólny

841 postów w tym temacie

Spróbować możesz, bo skoro gra Ci działa za szybko a tym samym uniemożliwia grę to chyba i tak nie masz nic do stracenia. Jadnak najpierw możesz spróbować ją uruchomić w trybie zgodności z win 98. To nawet łatwiejsze i szybsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 12:27, dave03 napisał:

Spróbować możesz, bo skoro gra Ci działa za szybko a tym samym uniemożliwia grę to chyba i
tak nie masz nic do stracenia. Jadnak najpierw możesz spróbować ją uruchomić w trybie zgodności
z win 98. To nawet łatwiejsze i szybsze rozwiązanie.


Spróbuje.
Wielkie dzięki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 15:19, Tomikos napisał:

> Spróbować możesz, bo skoro gra Ci działa za szybko a tym samym uniemożliwia grę to chyba
i
> tak nie masz nic do stracenia. Jadnak najpierw możesz spróbować ją uruchomić w trybie
zgodności
> z win 98. To nawet łatwiejsze i szybsze rozwiązanie.

Spróbuje.
Wielkie dzięki

Pozdrawiam



Bardzo dziękuję za pomoc.
Wszystko ok działa, jeszcze raz bardzo dziękuję. Wybrałem uruchomienie w trybie zgodności z win 98 ale były problemy. Natomiast w trybie zgodności z win xp poszło bez problemów.

Pozdrawiam
Tomikos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 19:16, ninikk006 napisał:

Jak grać przez internet??

1. Wybierz z menu: Tryb Symulacji -> Graj Online
2. Jeśli masz już konto na GameSpy.com to wpisujesz dane i logujesz się, jeśli nie masz to tworzysz je z poziomu gry.
3. Po zalogowaniiu w zależności od tego co chcesz zrobić możesz stworzyć swoją sesję albo dołączyć się do którejś.
Pomóc może z czymś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 15:16, mm1150 napisał:

A co w przypadku gdy po zainstalowaniu DirectX 9.0 z płyty gra nadal nie działa i ponownie
wyskakuje komunikat o d3dx9_27.dll. ?


W takim przypadku wrzuca się nazwę tego dlla w google i się znajduje np. taką oto stronkę:

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_27

z której to można go sobie pobrać i wrzucić do katalogu z DirectX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Proszę was o opinię czy jest sens tworzenia forum z tematyką do tej gry? Czy to się może sprawdzić? Macie jakieś propozycje, jakie działy powinny się znaleźć na forum z tą grą? Z góry dziękuję wszystkim za cenne porady.
http://www.szkody.lh.pl/viewforum.php?f=183&sid=92e7fc67471888ccd33df32574a471d4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:36, Superlaska napisał:

Proszę was o opinię czy jest sens tworzenia forum z tematyką do tej gry? Czy to się może sprawdzić?
Macie jakieś propozycje, jakie działy powinny się znaleźć na forum z tą grą? Z góry dziękuję
wszystkim za cenne porady.


A więc moim zdaniem jest. I to jak najbardziej. Gra ma wciąż wiernych fanów, ludzie wciąż zaczynają w nią grać i uważają ją za jedną z najlepszych. Wciąż masę ludzi można znaleźć online. Ja jestem ZA.
Działy:
- ustawienia samochodów
- klany graczy
- turnieje
- opisy tras (jak je jeździć, których miejsc unikać na trasie, gdzie jak ścinać)
- opisy samochodów (jak reagują, jak poprzestawiać je, by były bardziej do jeżdżenia)
- najlepsze czasy (ale to chyba niekoniecznie, bo w końcu tym dość kompleksowo zajmuje się Hall of Fame Codemasters oraz oczywiście cyberscore.net)
- na czym grać (opisy padów, kierownic, ?klawiatur?)
- mistrzostwa (jak je przejść)
Możliwe, że coś jeszcze, ale nie przychodzi mi do głowy co... Może ktoś jeszcze da znać co do tego możnaby było dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 15:00, foxx76 napisał:

Możliwe, że coś jeszcze, ale nie przychodzi mi do głowy co... Może ktoś jeszcze da znać
co do tego możnaby było dodać?


Wszystko pięknie ładnie, szkoda tylko, że intencją tego kogoś o nicku superlaska było reklamowanie towarzystwa ubezpieczeniowego, a nie zakładanie forum. Tylko czemu jeszcze moderatorzy nie usunęli tego linka, tak jak to zrobili na forum NFS prostreet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś teamy ToCA Race Driver 3 grające on-line?

Szukałem niedawno, ale znalazłem tylko Racing Team Polska, które gra w TRD2 i kilkanaście forum/stron team''ów które nie działają już aktywnie. Oczywiście są team''y zagraniczne, ale mam nadzieje, że mam jeszcze jakiś wybór wśród krajowych teamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma metodę na rozwiązanie tego cholernego problemu z sejvem. Chodziło wszystko ok i nagle okazało się że nie mogę się zalogować do swojego profilu. Za każdym razem musze zakładać nowy gdyż wyskakuje mi komunikat "połaczenie z GameSpy nie powiodło się,. Sprawdź ustawienia połączeń sieciowych". Wiem że już ktoś miał te problemy ale nie znalazłem odpowiedzi jak z tym sobie poradzić. Gierka oryginał i wszystko chodziło wcześniej ok. Plis, pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyć 900 stopni na kierownicy Logitech DFP? Był opis w CDA z recenzją TOCA 3 (nie mam tego numeru!). Coś trzeba wcisnąć na kierownicy i zmienić w pliku .ini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej. ostatnio usprawniłem swojego złoma i w związku z tym zacząłem zastanawiać się nad zainwestowaniem w Toca 3. Ale mam pytanie - jak gra się na padzie/klawce? Bo na kierownicę nie mam kasy, a z kolei na padzie w różne samochodówki rożnie się gra - np w takim ProStreecie to wolę klawę niż pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 18:59, szypek26 napisał:

hej. ostatnio usprawniłem swojego złoma i w związku z tym zacząłem zastanawiać się nad
zainwestowaniem w Toca 3. Ale mam pytanie - jak gra się na padzie/klawce? Bo na kierownicę
nie mam kasy, a z kolei na padzie w różne samochodówki rożnie się gra - np w takim ProStreecie
to wolę klawę niż pada.


W Tocę 3, o dziwo bardzo fajnie gra się na klawie. Pamiętam jak dawno dawno temu grałem w demo Toki właśnie na klawierce i było super. Nawet jak już miałem grę to same początki jeździłem na klawiaturze. Jest tylko jeden problem. Czasy uzyskiwane na klawiaturze są wolniejsze od tych na kierownicy, czy na analogowym joypadzie nawet o 5 sekund, także w późniejszym etapie gry, na klawiaturze po prostu nie da sie wygrywać, ewentualnie jest to bardzo trudne, bo przeciwnicy są za szybcy. A różnica polega na tym, że grając klawiaturą, masz mniejszy promień skrętu i w zakręty musisz wchodzić z mniejszą prędkością.
Jeżeli masz analogowy pad, w opcjach sterowania musisz sobie go ustawić jak kierownicę (można tak tylko w wersji PC), bo jak będziesz miał ustawione jako klawiatura/pad, pramień skrętu będzie taki jak na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 23:20, szypek26 napisał:

hym... wstydzę się tego pytania, ale jak sprawdzić, czy mam analogowy czy nie?
na padzie dobrze się jeździ ogólnie?


Cyfrowy, to jak są tylko przyciski, a analogowy, to jak masz gałkę(drążek). Jeżeli analogowy pad w ustawieniach sterowania ustawisz jako kierownicę, to będzie ci działać jak kierownica. Tylko że będziesz się musiał przez chwilę przyzwyczaić, bo cholerstwo jest bardzo czułe. Ale jak się już przyzwyczaisz, na pewno będziesz zadowolony z uzyskiwanych czasów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... mam dwie gałki ;D jestem analogowy ^^
to ja może najpierw demko odpalę, bo nie chciałbym się naciąć. a biedny jestem ostatnimi czasy więc trzy dyszki za tą tanią serię to dużo dla mnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że moim zdaniem druga część Toca Race Driver jest najlepsza to nie pogardzę trzecią częścią za jedyna 20 zł w serii eXtra Klasyka HIT. Trzecia część nie jest rewelacyjna ale od dawna miałem zamiar w to pograć i teraz mam jak dotąd najlepszą okazję z której z pewnością skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tą grę z TS i muszę powiedzieć, że to wciskanie wszystkiego co jeździ nie wyszło grze na dobre. Pamiętam jeszcze tę starą TOCA z zeszłego wieku :) Dla mnie to zawsze były wyścigi torowe - od szutrów był Colin, a inne np. monster trucki czy buggy też miały swoje tytuły. Od strony technicznej nie mam nic do zarzucenia, ale gra się dziwnie skacząc z V8 na bolidy Formuły 1 czy te wspomniane buggy. Dla mnie najgorsze są właśnie te wyścigi w trudnym terenie, które nijak nie pasują do serii TOCA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować