Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Toca Race Driver 3 - Temat ogólny

841 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2006 o 19:06, Igor FCBayern napisał:

Najbardziej w nowej Toce zaskoczyło mnie opakowanie ;) Mozna je wykozystac jako piornik w
szkole :P


Tylko środeczek (tam gdzie się trzyma płyta) musisz wyrwać. Ale pomysł całkiem niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codemasters nie stworzyło rajdów w Toce, aby miały konkurować z Colinem - taki jest już świat - chcesz wyścigi na torze - kup Tocę; chcesz rajdy - kup Colina. Hamulców można chyba nie używać tylko w Clio Cup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 19:06, Igor FCBayern napisał:

Najbardziej w nowej Toce zaskoczyło mnie opakowanie ;) Mozna je wykozystac jako piornik w
szkole :P

<hahaha> Na pewno nie w mojej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 19:07, Grucha91 napisał:

Codemasters nie stworzyło rajdów w Toce, aby miały konkurować z Colinem - taki jest już świat
- chcesz wyścigi na torze - kup Tocę; chcesz rajdy - kup Colina. Hamulców można chyba nie używać
tylko w Clio Cup...

Za to największy atut, czyli rajdy "samochodów turystycznych" też został na maxa spartolony. Przykład :
przeciwnik (kierowca innego samochodu) na zakręcie "wjeżdża" mi do du.y. Moja bryczka robi obrót o 180 stopni i wypadam z trasy. I komunikat : zostałeś zdyskwalifikowany za skracanie toru. A najlepsze. Przeciwnik, który do mnie przywalił wygrał rajd i nie dostał żadnej kary! To dopiero realizm. Już nie wspominam nawet o tym, że przeciwnicy jak chcą mnie dogonić to im się to udaje na zakrętach, mimo mojej 5 sekundowej przewagi. Mniam, mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a właśnie :) jak to jest z tymi opcjami "trudniejszej jazdy" tam sie tylko włacza 3 opcje - wspomaganie, zniszczenia, pułpaki żwirowe i co dalej ? i czy ktoś wogóle zauważył różnice ? bo jak ja jeżdze to nie widze żadnej różnicy. Fajnie by bylo jakby mi ktoś powiedział co to wszystko daje. A co do tych wszystkich bugów to ja mam jeden - raz skróciłem tak sobie droge ze przejechałęm pół planszy i mi nie dali kary a wyprzedziłem kolesi o jakies 15-20sekund :D. Ale to prawda że Colinowe wyścigi są zmaszczone, wogóle nie da sie zapanować nad tym autem ;) A i czy wogóle przydają sie te ustawienia aut ? Czy ktoś ich używa ? i w jakim aucie czego najlepiej użyć i w jakich typach wyścigów? :). Ja tam zawsze przechodze wyścigi na 2-3miejscu jak narazie tylko 2 razy mi się udało je wygrac na 1 miejscu :) a mam normalnie 16% :P I mam jeszcze jedno pytanko :) Jak to jest z tymi trybami ? bo jest Wourld Tour i Kariera Zawodowa. I teraz czy my odblokowujemy w każdym trybie sobie wyścigi czy Wourld Tour odblokowuje dla Kariery ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 19:31, Jack Bauer napisał:

a właśnie :) jak to jest z tymi opcjami "trudniejszej jazdy"

wspomaganie - przestawia model jazdy na pro, zniszczenia - samochody są mniej trwałe, pułpaki żwirowe - jeśli wkopiesz się w pobocze, to trudno bedzie Ci wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 20:10, Jack Bauer napisał:

a czy ToCa dorównuje choc w 5% poprzednim wersją ? :) A jak sie załączy to wszystko na pro
to czy to jest ta sama toca co poprzednia ? :)

Ogólnie Toca 3 jest lepsza niż 2 - pro sim wygląda podobnie jak w dwójce - musisz jechać ostrożnie żeby nie stracić przyczepności i nie wpaść na bandę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 20:11, exastrid napisał:

Jest możliwe odpalenie tej gry na GF 6600GT


To bylo stwierdzenie czy pytanie? Toca akurat jest zoptymalizowana bardzo dobrze i na Twoim "starociu" powinno ruszyc... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tymi pucharami :| w gt light zdobyłem 1 puchar na 3 a prawie wszystkie wyścigi na pierwszym wyścigu przeszedłem i troche sie dziwie bo powiedzmy na 10 wyscigów 1lub 2 ukończyłem na innym miejscu niz na 1 :D mógłby mi to ktoś wytłumaczyć ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 20:11, exastrid napisał:

Jest możliwe odpalenie tej gry na GF 6600GT



ja nie chce nic mówić ale ja mam durona 1,3 , K7 , radeona 9550 128/128 i 786ram i idzie mi na maxa :D a wiesz jak pięknie wyglądają te cienie.... ahhh...ohhh... miodzio...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 21:10, metal_man napisał:

> Jest możliwe odpalenie tej gry na GF 6600GT

To bylo stwierdzenie czy pytanie? Toca akurat jest zoptymalizowana bardzo dobrze i na Twoim
"starociu" powinno ruszyc... hehehe



To było pytanie bo w wymaganiach nie widziałem tej karty . Kupiłem i jakiś błąd mi wywala przy ładowaniu trasy . Testowałem na GF 6600GT i na GF FX 5200 i jest ten sam błąd . Zaraz z pomocą techniczną sie skątaktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 07:19, exastrid napisał:

To było pytanie bo w wymaganiach nie widziałem tej karty . Kupiłem i jakiś błąd mi wywala
przy ładowaniu trasy . Testowałem na GF 6600GT i na GF FX 5200 i jest ten sam błąd . Zaraz
z pomocą techniczną sie skątaktuje

wylacz cienie w konfiguracji gry. to jest wina jakiegos bledu w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 13:35, penny napisał:

wylacz cienie w konfiguracji gry. to jest wina jakiegos bledu w grze.

Ja mam Gigabyte''a GF 6600 GT i niestety czasami mi się zawiesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo muj temet umiera niestety więc musiałem mu pomuc bo niechcę aby moje diecko chlip. umarło poprzez zapomnienie zwłaszcza że gra wyjdzie dopiero w 2007 a do tego czasu mogą zamknąć temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować