Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Toca Race Driver 3 - Temat ogólny

841 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2006 o 22:08, Priam napisał:

Jak długo czeka się na ściągnięcie dema tej gry???????????????????


To zależy od tego które demo ale godzine to chyba napewno się poczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 09:18, Chester001 napisał:

zainstalowałem demo ... i podczaswczytywania toru.. wywala mi do windowsa ;/

instalcja nowych sterowników do karty graficznej powinna pomudz, poza tym pierwsze demo (chonda civic) wymagalo uaktualnienia directX na versje zalaczona do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gra jest spoko, myslalem ze znowu dadza nacisk tylko na grafike, a tu zonk Grywalnosc przeszla moje oczekiwanie, steruje sie super, ciekawe jak z kierownica bedzie. Aha no i czy nie bedzie problemow ze sterami od kierownicy do tej gry. w Toca 2 z kumplem kiedys mielismy problem podlaczyc kierownice. Okazalo sie, ze trzeba bylo jakie uaktualnienia sciagnac -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytalem ze gra nie lubi ge-force 4 z jakimis wyjatkami. Posiadam GeForce4 Ti czy mi ta gra pojdzie czy trzeba bedzie upgradeowac sprzet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładnie wydana jest ta nowa "Toca". Metalowe pudełeczko jest całkiem fajnie. Ojciec znowu przez 1/2 roku będzie w to grał wieczorami. Ahhhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze czekam na dostawe i nie moge wyjsc z domu, a znajac zycie jak ja juz dostane to tez nie bede mogl wyjsc, ale tego akurat nie bede zalowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no zaraz umrę. Łapię się co chwila na tym, że spoglądam w okno w oczekiwaniu na zielono-biały samochód z wiadomym napisem, ale jak dotąd się niedoczekałem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie już doczekałem, pudełeczko fajne, inne niż wszystkie ładnie wygląda na pułce wśród innych dobrych tytułów, ale boję się że najbliższe kilka dni nierusze się z domu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez juz mam! :) raczej pozytywne wrazenie na mnie zrobilo, choc mialem problem z wyjeciem plyty z pudelka (serio!)

A sama gra sie jeszcze instaluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie dostalem swoja upragniona toce:) pudelko bardzo mi sie podoba, ale zastanawiam sie... gdzie jest cd-key? byl tylko klucz do rejestracji elektronicznej, katalog i instrukcja. no i plytka oczywiscie:) nie wiem, czy serial jest potrzebny, bo jeszcze nie instalowalem (defragmentacje robie), ale cos mi sie nie chce wierzyc, ze nie ma potrzeby wpisywania kodu! moze ktos rozjasnic mi te sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 14:28, dudik napisał:

ja sie już doczekałem, pudełeczko fajne, inne niż wszystkie ładnie wygląda na pułce wśród innych
dobrych tytułów, ale boję się że najbliższe kilka dni nierusze się z domu :]

co do nieruszania sie z domu, to ja amm zagwarantiwane to podtrojnie - niedosc, ze mam toce, do tego kupilem SPECJALNIE DLA NIEJ kierownice, no i jeszcze na antybiotyku jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 14:30, pryngiel napisał:

tez juz mam! :) raczej pozytywne wrazenie na mnie zrobilo, choc mialem problem z wyjeciem plyty
z pudelka (serio!)

A sama gra sie jeszcze instaluje ;)


Nie tylko Ty miałeś ten problem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta... Czekałem, czekałem i się... NIEdoczekałem. Widać w naszym pięknym kraju nic nie działa sprawnie, nawet kurier nie potrafi dotrzeć na czas (pobierając przesyłkę z centrali w moim mieście o 8:50). Jestem bardzo rozczarowany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 17:52, Myron napisał:

Ta... Czekałem, czekałem i się... NIEdoczekałem. Widać w naszym pięknym kraju nic nie działa
sprawnie, nawet kurier nie potrafi dotrzeć na czas (pobierając przesyłkę z centrali w moim
mieście o 8:50). Jestem bardzo rozczarowany :/


Spokojnie, pewnie jeszcze przyjdzie. U mnie kurier firmy "Stolica" potrafi przyjechać o 20-21 - ale wtedy daje znać na "komjure", że zawita o tej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować